تاریخ ارسال : ۰۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۲:۰۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

گسترش و استمرار اندیشه بسیج زمینه ساز ظهور امام وقت (عج) می شود

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، محمد دهقان یکشنبه شب در اجتماع عظیم بسیجیان که در مصلی قوچان برگزار گردید اظهارکرد: روزی که امام راحل نهال نوپای بسیج را کاشتند و با دست الهی خودشان این بنا را احداث کردند، چهار ماه پیش از آغاز نبرد متشکل بود.

وی اضافه کرد: امام راحل در برابر اشخاصی که کار بسیج را منحصرا نبرد می دانستند اصل اندیشه بسیجی را مطرح نمود که امروز شاهد هستیم هسته های بسیج از جانب مردم برگرفته از اظهارات امام در سراسر منطقه کشورهای اسلامی تشکیل می شود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی اهتمام کرد: امروز این آرمان امام تحقق یافته هست که شما تشکیل بسیج از جانب مردم مانند حیدریون، زینبیون، حشدالشعبی، یمن، پاکستان و افغانستان به فرماندهی حاج قاسم سلیمانی و زیر نظر رهبری انجام شده هست.

وی دنبال کرد: دشمنان نیز با پشتیبانی از داعش و پشتیبانی نظامی خواستند جبهه پایداری را تضعیف کنند اما با توسیع بسیج از جانب مردم در کشورهای منطقه شاهد آزادی سوریه و عراق از چنگال مزدوران گردیدیم.

وی عنوان کرد: اگر بسیج حضور نداشت در فتنه سال ۱۳۸۸ روند ضد انقلاب، سلطنت طلبان چه بلایی سر این انقلاب می آوردند و بسیج وسط میدان آمد و مجاهدت کرد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی دنبال کرد: باز شدن چتر بسیج ویژه تمام آحاد جامعه هست اما این نکته را موردنظر قرار دهیم که بسیج دست ضد انقلاب و ضد توده ای نیفتد که در این صورت توسط و اندیشه امام راحل و رهبر جدا می شود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=76543

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.