تاریخ ارسال : ۱۰ آبان ۱۳۹۴ ساعت : ۱۷:۳۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

گلشیفته تکرار نشد؛ صدف طاهریان را پر کرده بودند!

بازیگری که اعتقاد دارد هنرش در گردی صورتش نیست و در سینمای ایران نمی توانند سایر اعضای بدنش را به نمایش بگذارد. وی در عین حالی که از عدم نمایش سایر نقاط بدنش در سینما می نالید، از فساد در سینما سخن می گفت که ما را یاد این ضرب المثل انداخت که ” مالت را بچسب، همسایه ات را دزد نکن”

IMAGE634713065709519993

به گزارش شلمچه نیوز، شاید خودش هم باورش نمی شد چنین سرنوشت شومی نصیبش شده باشد. دختری که نمی توانست هنرش را در گردی صورتش نشان دهد، از سینمای کشور خداحافظی کرد. حرف هایش حرف های درستی بود و به آلودگی برخی افراد در سینما اشاره می کرد.

اما کسی که با هزاران قلم آرایش، عمل جراحی و آمپول ها پایش به سینما باز شد، به چه وسیله ای می خواست پله های ترقی را در سینما بگذراند. صدف طاهریان بازیگری که اغلب اوقات به علت کات های مکرر کارگردانان روی اعصاب همکاران خود می رفت، از آلودگی سینما و غیر حرفه ای شدن آن رونمایی کرد.

بازیگری که اعتقاد دارد هنرش در گردی صورتش نیست و در سینمای ایران نمی توانند سایر اعضای بدنش را به نمایش بگذارد. وی در عین حالی که از عدم نمایش سایر نقاط بدنش در سینما می نالید، از فساد در سینما سخن می گفت که ما را یاد این ضرب المثل انداخت که ” مالت را بچسب، همسایه ات را دزد نکن”

گلشیفته فراهانی، که علارغم تمامی اشتباهاتش بازیگری قهار بود که پس از قهر از کشور به این روز افتاد و به گدایی روسپی گرایانه در مجلات خارجی پرداخت. گلشیفته که می توانست جز ده بازیگر اول سینمای کشور باشد، مجبور بود برای امرار معاشش در فرانسه و در کافه های این کشور پیانو بزند.

اما سرنوشت صدف طاهریان چه خواهد شد؟ بازیگری که نقش های دسته چندمش در سکانس های کوتاه برخی فیلم ها به انگشت های یک دست هم نمی رسد. بازیگری که تنها سرمایه اش در عرصه ی هنر، یک صفحه اینستاگرام است که هر موقع وزارت ارتباطات بخواهد، از دسترس کاربران ایرانی خارج خواهد می شود، شاید برای امرار معاشش در خارج از کشور اقداماتی ناشایست تر از گلشیفته را انجام دهد.

آن قدر وی را پر کرده بودند که وقتی کشف حجاب کرد، لشگری از سپاهیان ضد نظام در خارج از کشور منتظر او هستند و پس از ملحق شدن صدف به آن ها  به فرماندهی وی به قصد فتح تهران عازم می شوند. اما این داد و بیداد ها که رسانه های داخلی از سر دلسوزی برای ناموس کشور خود راه انداختند راه به جایی نبرد و طاهریان فریب ذهن خود را خورد و به چاهی افتاد که آمدن بیرون از آن کار هر کسی نیست.

طاهریان در قبل از کشف حجابش هم زیاد مقید نبود و این امر باعث شد که این بازیگر بیشتر فساد سینما را لمس کند. پوشش زننده این بازیگر نوآموز خود زمینه ای ایجاد کرد تا سینما به چشم دیگری به وی نگاه کند و او نیز مجبور باشد از دفاتر سینمایی تا خانه گریه کند.

صدف طوری از سینما نالید که احتمالا جایی بهتر از سینمای ایران سراغ دارد. خانم طاهریان! با تمامی معضلات اخلاقی که بر سینمای ایران تاثیر دارد باید قبول کرد که سینمای غرب به زن به چشم یک کالا نگاه می کند. خانم طاهریان! اگر می خواستید سایر نقاط بدنتان را نمایش دهید، بهترین راه را انتخاب کردید، چرا که سینمای غرب محل چنین رفتاری است پس خواهشا شما از فساد سینما نگویید.

لازم به ذکر است که آن قدر غربی هستند که آرزوی سینمایشان را در دل دارند که مجال به بازیگری که حتی دست و پایش در انگلیسی صحبت کردن لنگ می زند در سینمای غرب نرسد.

میدان۷۲


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=4679

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.