تاریخ ارسال : ۱۰ دی ۱۳۹۴ ساعت : ۲۳:۳۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

گله یک جانباز از مدیر اداره ای در بابل!

به گزارش شلمچه نیوز،  جانبازی از بابل نامه ای را ارسال کرد که متن کامل آن را در زیر می خوانید:
به نام خدا
 اینجانب عباس رضایی ازجانبازان ۳۵% جنگ تحمیلی درتاریخ ۲۳/۱۰/۶۵ که درعملیات کربلای پنج( شلمچه) مجروح شدم. البته درمناطق دیگر هم مجروح شدم که نیاز به ذکرنیست.
نظربه اینکه درتاریخ ۱۳۹۴٫۹٫۷ به دلیل اینکه زمینی درجنب خانه ام بود درتاریخ ۱۳۹۴٫۶٫۱۸ معامله کردم ودیواره این زمین خراب و بدون درب بود. حدود دوسال پیش ازطرف امداد اداره گازشهرستان بابل  آمدند و کنتورگاز را بردندکه بنده شاهد بودم و به شورای اسلامی محل هم گزارش دادم. حال که زمین را خریدم رفتم برای دریافت کنتور و براساس قبض صادرشده.
کارمندان اداره گاز همکاری بسیار خوبی با من داشتند اما کنتور پیدانشد و مشکل برطرف نشد و باید رئیس نظر می داد.
رفتیم خدمت آقای محسنی رییس اداره گاز شهرستان بابل و ماجرا را برای وی نقل کردم و ایشان در کمال ناباوری گفتند:  برو خودت حلش کن! گفتم آقای رییس کارمندان شما کنتور را بردند و در جوابم  گفت به من ربطی ندارد.
البته این از برخوردهای رئیس یک اداره با ارباب رجوع بود!! بعد از آن دیدم متوجه نمی شود برگه صعب العلاج اعصاب و روان رانشانش دادم گفتم خواهش می کنم خوب صحبت کنید چون من جانباز اعصاب و روانم واقعآ کنترل از دستم خارج می شود.
وقتی برگه را دید گفت برو آقا اعصاب ماهم خرابِ است!  با کمال تعجب چندبار گفت برو. برو. برو …!
گفتم بخدا اختیار دستم نیست رعایت کنید و خوب صحبت کنید. در این موقع  دیدم تنم به لرزه آمد و شروع کردم به لرزیدن و باز هم این آقای رییس بی اعتنا بود.
حال با توجه به وضعیتی که داشتم قضاوت کنید چگونه خودم راکنترل می کردم؟ و بی اختیار زدم روی میز و شیشه شکست ودستم پاره شد.  نمیدانم تکه شیشه ایی را برداشتم و داشتم گردن خودم رامی بریدم که همکارانش از دستم گرفتند. و تشنج شدیدی کردم.  آیا این رفتار با ارباب و رجوع و یا با یک بیمار و جانباز اعصاب و روان شایسته مدیر است؟
گله ام روی ارزش است نه شخص بنده جانبازی که حتی از نظر تنفس مشکل ریوی دارد و باتحرک کم نفسش قطع میشود باید چه کند؟
عوارض ناشی از این حمله عصبی چه عوارضی را برای خانواده ام دارد؟  آیا بیماران اعصاب و روان علی الخصوص جانبازان چگونه میتوانند با آرامش خاطر درجامعه زندگی کنند؟
 
حال جالب اینجاست او حرمت شکنی کرده وحقی که بایدبه من می داد نداده و دست پیش گرفته و تهدید به شکایت برعلیه من کرد!. نمی دانم به که بگویم؟
 خدایا چه کنیم… ؟
 
اشاره می شود انتشار نامه این جانباز عزیز دلیلی بر رد و یا تأیید آن نبوده اما اگر جوابیه ای از سوی اداره مذکور درافت شود قطعا به میزان انتشار خواهیم داد.

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=8372

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.