تاریخ ارسال : ۰۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت : ۰۰:۳۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

گلوله به خطا رفته محیط‎بان گلستانی باعث قتل صیاد شد

رئیس دادگستری شهرستان گُمیشان: گلوله به خطا رفته محیط ‎بان گلستانی باعث قتل صیاد شد / محیط‎بان قاتل
روانه زندان شد!

به گزارش گلستان ما، محمد تازیکی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: عصر روز دوشنبه مقتول با موتور سیکلت و به همراه حدود ده دستگاه موتورسیکلت دیگر از صیادان غیر مجاز که بعضا دو نفر سرنشین داشتند به سمت کانال های آبی شمال گُمیشان برای صید می روند که با گزارش مردمی به اداره محیط زیست دو نفر از محیط بانان به محل عزیمت و در پی آن صیادان با دیدن مامورین اقدام به فرار می کنند.

وی اظهار کرد: در حین فرار صیادان فرد مقتول در حالی که روی موتور خود نشسته و متوقف بوده است با صدای بلند خطاب به سایر دوستان خود بیان می دارد که برگردید این مامورین کاری نمی توانند بکنند.

تازیکی افزود: در ادامه دو تیر که اولی هوایی و جنبه اخطار داشته است از اسلحه سازمانی مامور محیط زیست شلیک می شود که گلوله دوم به باسن مقتول اصابت می کند و علیرغم اعزام به موقع به نزدیکترین بیمارستان در شهرستان بندرترکمن و عمل جراحی صورت گرفته، به سبب خون ریزی شدید صیاد فوت می کند.

رئیس دادگستری گُمیشان ادامه داد: دستورات اولیه جهت انجام کالبد شکافی و تشخیص علت تامه فوت توسط پزشکی قانونی صادر و سلاح و مهمات توقیفی جهت بررسی به کارشناس اسلحه و مهمات اداره پلیس آگاهی مرکز استان گلستان
مستقر در گرگان ارجاع شده است.

تازیکی افزود که پس از تحقیقات لازم اتهام به محیط بان گُمیشانی تفهیم و با صدور قرار بازداشت موقت متهم روانه زندان شد.

وی در پاسخ به این پرسش خبرنگار ایرنا که اتهام محیط بان دقیقا چه بوده است؟ توضیح داد: اتهام قتل است اما اینکه عمد یا شبه عمد یا نظایر آن بوده است، نیازمند بررسی های پلیسی و قضایی و اظهار نظر دقیق کارشناسان خبره و ذیصلاح است.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=31420

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.