تاریخ ارسال : ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ساعت : ۰۰:۳۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

یازده سپتامبر هیلاری؛ جایگزین های احتمالی دموکرات‌ها در انتخابات آمریکا چه کسانی هستند؟

اما ستاد انتخاباتی نامزد دموکرات‌ها از لحظه واقعه جدید یازدهم سپتامبر، سکوتی مرگبار اختیار کرده و به یک بیانیه مبهم اکتفا کرده که بسیار از سطح توقعات افکار عمومی پایین‌تر است.

به گزارش شلمچه نیوز،  در پانزدهمین سالگرد فروریختن برج‌های دوقلوی نیویورک، هیلاری هم در نزدیکی خانه‌اش در نیویورک غش کرد و فروریخت. یکشنبه در سالگرد ۱۱ سپتامبر، این بادیگاردها و اطرافیان نامزد ظاهرا پیشتاز انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده بودند که زیر بغل او را گرفتند و سوار خودرو‌یش کردند اما معلوم نیست سران حزب دموکرات هم زیر بغل یک نامزد غشی را بگیرند. حتی فراتر از آنها، راکفلرها و دیگر خاندان‌های صهیونیستی که به مهره مهم‌شان کلینتون به عنوان مادرخوانده و بنیانگذار داعش، نماد سیاسی جنبش جهانی دگرباشی جنسی و سرانجام نخستین رئیس‌جمهور زن آمریکا، به چشم برگه آس خود برای راه انداختن توفان سیاسی – اجتماعی در سراسر کشورهای جهان می‌نگریستند، می‌دانند که نفس‌های گزینه‌شان به شماره افتاده است و این شاید به سرنوشت آمریکا هم پیوند بخورد. هیلاری ورای همه مرض‌های روحی و جسمی‌اش که برای مدت‌ها مخفی‌شان می‌کرد، ذات‌الریه دارد و این چیزی است که نه تنها انجمن پزشکان آمریکا تایید می‌کند، بلکه جریان اصلی رسانه‌هایی که همیشه به دستور پرده‌نشین‌ها هوای کلینتون را داشتند، این بار نفسش را با پخش مداوم اخبار غش کردن و بیماری‌های رسمی و غیررسمی‌اش گرفته‌اند. حال شایعات گذشته درباره ابتلای هیلاری به پارکینسون، عفونت خونی مزمن، اوتیسم، خستگی مفرط، واکنش‌های عصبی و دیوانه‌وار و آمپول‌های در دست محافظانش تبدیل به اخباری شده‌ است که صبح تا شب تکرار می‌شود.

 طوری شده که حتی ابتکار عمل سر و صدا کردن درباره بیماری هیلاری از دست خود دونالد ترامپ، رقیب خونی
جمهوری‌خواهش هم خارج شده، کسی که کلینتون تا قبل از غش کردنش، او را متهم به جو‌سازی درباره سلامتی خود می‌کرد. در عوض ترامپ، در واکنشی بسیار هوشمندانه اعضای ستادش را از صحبت کردن درباره سلامتی رقیب منع کرده است. او می‌داند که حریفش زمین خورده و لگد زدن به او از نظر افکار عمومی کار پسندیده‌ای نیست. عجیب آنکه رسانه‌ای مثل سی‌ان‌ان که ترامپ آن را طبق نام اختصاری‌اش «کانال خبری کلینتون» نامیده و به هواداری محض از رقیب دموکرات متهم می‌کرد، احتمالا این وضعیت را پیش‌بینی کرده بود که از هفته پیش تا حد زیادی مواضع خصمانه‌اش علیه ترامپ را تعدیل کرد. همچنین رویکرد جدید رسانه‌ای پس از غش کردن هیلاری در جریان اصلی رسانه‌های آمریکایی و حتی انگلیسی قابل تشخیص است. شبکه‌های تلویزیونی و روزنامه‌هایی که تا امروز بر کلکسیون بیماری‌های کلینتون سرپوش می‌گذاشتند، امروز جسورانه از  گزارش تایید شده ذات‌الریه او فراتر می‌روند و به مرض‌های دیگرش اشاره می‌کنند، گویی نمی‌خواهند از سیرک جذاب کلینتون کسی جا بمانند.
   محاکمه هیلاری عوضی
اما ستاد انتخاباتی نامزد دموکرات‌ها از لحظه واقعه جدید یازدهم سپتامبر، سکوتی مرگبار اختیار کرده و به یک بیانیه مبهم اکتفا کرده که بسیار از سطح توقعات افکار عمومی پایین‌تر است.
در تناقض با اعتراف پزشکان متخصص هیلاری به ابتلای او به ذات‌الریه، ستادش اعلام کرد به دلیل گرمازدگی مجبور شده مراسم بزرگداشت قربانیان حادثه ۱۱ سپتامبر را ترک کند.
او جمعه گذشته هم طی یک سخنرانی دچار سرفه‌های شدید و مداوم شد که میتینگ انتخاباتی‌اش را تحت‌الشعاع قرار داد.
تصاویر روز یکشنبه از نقطه صفر واقعه یازدهم سپتامبر در نیویورک گویای سقوط لعبت سیاسی راکفلرهاست. او پس از آنکه نتوانست تعادلش را حفظ کند خواستار بازگشت به خودرو شد ولی حتی با وجود سر رسیدن خودروی حفاظتی ناگهان غش کرد و زمین خورد که در این لحظه محافظان و اطرافیانش او را بلند کردند. ستاد کلینتون گفته او بلافاصله به خانه دخترش چلسی در همان حوالی منتقل شد. ۲ ساعت بعد نامزد ریاست جمهوری آمریکا طوری از آن خانه بیرون آمد و برای خبرنگاران دست تکان داد که گویی هیچ اتفاقی نیفتاده اما اتفاقی که نباید رخ داده بود. مساله فقط این نیست که وخامت حال او باعث شده بلافاصله ستاد انتخاباتی‌اش سفر روز دوشنبه به کالیفرنیا و حتی سفر این هفته به کانادا را ملغی اعلام کند، بلکه غش کردن او در آن نقطه و آن سالگرد نحس، تمام آمریکایی‌ها را مشمئز کرده است. ریاست جمهوری او دیگر به معنای یک پیروزی بزرگ برای جنبش جهانی برابری اجتماعی که از پشت‌پرده توسط آیلین راکفلر و از مقابل پرده توسط امثال جورج سوروس هدایت می‌شود نخواهد بود، بلکه در نظر اکثر رای‌دهندگان یانکی، سرنوشت هیلاری کلینتون به خاطره شوم یازدهم سپتامبر گره خورده است. علاوه بر این رسانه‌ها مجبور شده‌اند برای حفظ مخاطبان‌شان سکوت مدید خود درباره پشت‌پرده‌های «بانوی همه بیماری‌ها» را بشکنند و در کنار آن با شکستن بت «نخستین ملکه آمریکا»، همه کاسه و کوزه‌های این پنهان‌کاری‌ها را سر خود هیلاری بشکنند و  او را به‌خاطر دروغ‌های چند ساله‌اش به مردم آمریکا زیر سوال ببرند. ان‌بی‌سی، شبکه تلویزیونی پربیننده‌ای که ترامپ با آن به شهرت رسید، در خط مقدم محاکمه «خانم همه دروغ‌ها»ست. حالا همه تایید می‌کنند که او همان زنی است که ترامپ او را «هیلاری عوضی» خوانده بود. دروغ‌های هیلاری درباره سلامتی‌اش، پرونده‌های قبلی او را از نو می‌گشاید و او نه تنها به‌خاطر دروغ و پنهانکاری درباره خارج کردن اطلاعات محرمانه از وزارت خارجه و افتضاح حمله به سفارت آمریکا در بنغازی دوباره در مظان اتهام قرار می‌گیرد، بلکه به ظن ناراستی کلینتون، اتهامات جدی‌تری مثل رابطه با داعش و دیگر سازمان‌های تروریستی نیز مطرح می‌شود.

جایگزین های هیلاری در انتخابات

اکسپرس دیروز پرده‌ای دیگر از حال وخیم نامزد ریاست‌جمهوری آمریکا را برداشت و نوشت او تا یک سال دیگر بیشتر زنده نیست.
بر پایه این گزارش جدید، هیلاری کلینتون به بیماری دمانس عروقی و از نوع پیشرفته آن مبتلاست که دنباله همان عفونت خونی‌اش است. این بیماری باعث سکته‌های خفیف مداوم می‌شود و احتمالا مبتلا را ظرف یک سال از پا در می‌آورد.
با این اوصاف آیا یازدهم سپتامبر هیلاری فرا نرسیده یا اینکه پدرخوانده‌های پشت‌پرده حزب دموکرات ترجیح می‌دهند انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر را به تشییع جنازه یک مرده متحرک تبدیل کنند؟ احتمالا آنها چنین دردسری را برای خود نخواهند خرید. سران دموکرات هم که سودای حکومت چند دهه‌ای بر آمریکا را داشتند حالا همراه با نامزدشان دچار غش و ضعف شده‌اند. پس از آنکه پزشک هیلاری کلینتون مجبور شد ابتلای وی به بیماری ذات‌الریه را تایید کند، شایعات زیادی درباره احتمال کناره‌گیری او از مبارزات انتخاباتی ریاست‌جمهوری شکل گرفته است. به نوشته روزنامه انگلیسی دیلی‌تلگراف، منابعی ناشناس می‌گویند حزب دموکرات ممکن است جلسه‌ای اضطراری برگزار کرده و درباره گزینه احتمالی برای جایگزینی هیلاری کلینتون تصمیم‌گیری کند.
البته این در صورتی است که شخص هیلاری کلینتون راضی شود از رقابت‌ها کناره‌گیری کند اما مساله اینجاست که در هرم سیاسی آمریکا، او با توجه به رابطه ویژه و قدیمی‌اش با راکفلرها جایگاهی دست نیافتنی برای سایر سیاستمداران دارد و در حقیقت همه چیز به تصمیمات پرده‌نشین‌های صهیونیست ختم خواهد شد.
گزینه‌هایی که در صورت کناره‌گیری کلینتون مطرح شده‌اند ناآشنا نیستند. «برنی سندرز» به عنوان دومین نامزد مجمع دموکرات‌ها و  «جو بایدن» معاون اول اوباما که پیش‌تر هم نامش برای تکرار مدل ریاستی روسی به سبک «پوتین- مدودف» در آمریکا برده شده بود. از آن جایی که هر دوی این گزینه‌ها نزدیک به اوباما هستند، به نظر می‌رسد نفوذ او بر کاخ سفید ادامه خواهد داشت. اما آنچه ماهیت وابسته اوباما و کلینتون به مافیای قدرت راکفلرها را لو می‌دهد، پا برجا ماندن «تیم کین» پسر خوب سازمان سیا و معاون اول مورد نظر هیلاری کلینتون است که طبق گزارش‌ها به هر نامزد دیگر دموکرات‌ها بعد از هیلاری هم تحمیل خواهد شد.

 

وطن امروز


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=25035

برچسب ها:
, , , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.