تاریخ ارسال : ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۱۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

یاسوج| استعفای وزیر راه و شهرسازی جبران کننده خسارات وارده نیست؛ مجلس محکم ورود نماید

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از یاسوج، ، عدل هاشمی‌پور در جمع خبرنگاران گفت: سانحه غم انگیز سقوط هواپیمای مسافربری تهران – یاسوج خسارت انسانی و معنوی بسیاری به بار آورده که هیچ چیزی حتی معذرت خواهی و استعفای وزیر راه و شهرسازی، جبران کننده خسارات وارده نیست.

هاشمی‌پور ابراز کرد: در هنگام بروز سانحه دست کم انتظار مردم به ویژه خانواده‌های فاجعه دیده مدیریت بعد از سانحه و پاسخگویی واضح مسئولین در پایین ترین زمان امکان دارد که متاسفانه در این سانحه ابهام‌های جدی وجود دارد.

وی دنبال کرد: اگر چه مسئولین ذی ربط و نیروهای مردمی کارهای اولیه  و پیگیری‌های خوبی انجام داده‌اند که جای تشکر دارد اما همچنان شرایط بد آب و هوایی و صعب العبور بودن منطقه مانع از به نتیجه رسیدن فعالیت‌ها شده که امید دارم با توکل بر خدا و همت و کوشش مضاعف هرچه تندتر با پیدا گردیدن اجساد جانباختگان،  موجبات حداقلی آرامش عمومی مردم به ویژه خانواده جانباختگان فراهم گردد.

  هاشمی‌ پور اضافه کرد: وزیر راه و شهرسازی باید در وقت مقتضی پاسخگو باشد و از همکارانم در مجلس شورای اسلامی به ویژه هیئت رئیسه مجلس درخواست دارم محکم به مبحث ورود کرده و با ارزیابی همه جانبه سانحه برخورد قانونی لازم و ممکن را بدون اغماض انجام دهند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=88416

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.