تاریخ ارسال : ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۲۳:۲۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

یوسف نژاد بالانشین مجلس شد!

نماینده ساری با کسب ۱۳۵ رأی یکی از اعضای هیأت رئیسه دائم مجلس شورای اسلامی در جلسه علن امروز(سه شنبه) نمایندگان مجلس دهم شد.

به گزارش شلمچه نیوز، علی اصغر یوسف نژاد نماینده مردم ساری و میاندرود با اخذ آرای اکثریت بعنوان یکی از اعضای دائمی هیأت رئیسه مجلس دهم انتخاب شد و او اولین نماینده مازندرانی است که به عنوان هیأت رئیسه مجلس انتخاب می شود.

بنا بر این گزارش از میان کاندیداهای دبیری هیئت رئیسه برای اجلاسیه اول مجلس دهم، غلامرضا کاتب با ۱۴۶ رأی، امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی با ۱۴۶ رأی، اکبر رنجبرزاده با ۱۴۰ رأی یوسف‌نژاد با ۱۳۵ رأی، امیرآبادی با ۱۲۸ رأی و محمدعلی وکیلی با ۱۲۴ رأی از مجموع ۲۷۵ رأی مأخوذه به‌عنوان دبیران هیئت رئیسه انتخاب شدند.

یوسف نژاد که سابقه ۲ بار وکالت ساروی ها را در مجلس شورای اسلامی دارد در مجلس برای تصویب لوایح تأثیر خوبی داشته است و فقط در دوره هشتم طراح ۸۷ طرح به مجلس بود و در مخالفت و یا موافقت طرح ها و لوایح ۷۶۰ مورد بوده است.

۱۳۹۵۰۳۱۱۱۳۴۶۰۱۸۱۴۷۸۰۹۰۴۴

علی اصغر یوسف نژاد یک نماینده اصلاح طلب است اما در زمان فتنه ۸۸ مواضع انقلابی او تحسین اصولگراها را به هم همراه داشت و اخیرا در جریان انتقال آب دریای خزر به استان سمنان در نامه ای به رییس جمهور نوشت: به گواه اکثر کارشناسان «طرح انتقال آب دریای خزر به استان سمنان» خیانتی آشکار به محیط زیست مازندران است و عواقبی جبران ناپذیر را در پی خواهد داشت. وی همچنین پس از انتخابات اسفند ۹۷ خود را نماینده و مدافع مردم دانست و در زمانی که معاون وزیر اقتصاد دولت یازدهم بود، مدافع دولت روحانی اعلام کرد.

مهندس یوسف نژاد در دوره پنجم و هشتم نماینده مردم ساری بود و در جریان انتخابات ۷ اسفند ۹۴ با بیش از ۱۱۶ هزار رأی بیشترین آرا را در بین کاندیداهای استان مازندران کسب کرد و محمد دامادی نماینده دیگر ساری در این دوره مجلس است.

اشاره می شود یوسف نژاد به عنوان خبرنگار افتخاری شلمچه نیوز معرفی شده بود برای او آرزوی سلامتی می کنیم.

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=17801

برچسب ها:
,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.