تاریخ ارسال : ۱۳ دی ۱۳۹۴ ساعت : ۱۲:۱۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

یوسف نژاد کشتارگاه دربال را احیا کرد

 

شلمچه نیوز ساری- علیرضا مظفری؛ با افتتاح کشتارگاه دربال در شهرستان میاندرود در دهه ۷۰ ، بسیاری از جوانان جویای کار فرصت اشتغال به کار را به دست آورده بودند و طی این مدت توانسته بود فعالیت های خوبی در حوزه مربوط داشته باشد به دلیل بروز مشکلاتی در سال ۱۳۹۳ از ادامه کار بازماند و بدین ترتیب با خاموشی چراغ این کارخانه ، چراغ امید در دل زحمتکشان کشتارگاه نیز خاموش شد .

نظر به اهمیت بحث صنعت که دستاوردهای متعددی را برای مردم و مسئولین در پی دارد ، دکتر علی اصغر یوسف نژاد که از دیرباز با موقعیت و مشکلات میاندرود آشنایی کامل دارد با اقدامات موثر و پیگیری های متعدد در رفع مشکلات این کشتارگاه ، امید را در دل کارگران در این واحد صنعتی زنده کرد . قابل توجه است که با تلاش های ارزشمند دکتر یوسف نژاد ، حدود یکصد تن از کارگرانی که سال ها در این کشتارگاه مشغول به کار بودند ، مجدداً بر سرکار خود حاضر شدند ؛ این گزارش حاکیست به پاس این اقدام ارزنده ، کارگران حق شناس کشتارگاه دربال نیز با ارسال طوماری مراتب قدردانی خود را از دکتر یوسف نژاد اعلام داشتند . در متن این طومار می خوانیم :

جناب آقای دکتر یوسف نژاد

از زحمات بی دریغ و دلسوزانه شما در بازگشایی مجدد کشتارگاه دربال که با باعث برگشت به کار بیش از یکصد نفر از کارگران بعد از هشت ماه تعطیلی به محل کار شدید ، تقدیر و تشکر می نماییم.

پرسنل کشتارگاه دربال


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=8618

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.