تاریخ ارسال : ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۰۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

یکسان سازی حقوق بازنشستگان در اولویت برنامه ها قرار گیرد

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، حمیدرضا حاجی بابایی شامگاه یکشنبه در نشست ارزیابی وضع بازنشستگان اظهار کرد: بازنشستگان به عنوان سرمایه های ملی کشور پس از سال ها خدمت صادقانه؛ دارای تجارب زیادی می باشند که باید از آن استفاده گردد.

وی اضافه کرد: توجه به خصوصیات روانشناختی بازنشستگان، تامین تندرستی جسمانی و بهداشت روانی بازنشستگان یکی از بنیادی ترین لزوم های جامعه امروز هست.

ریاست کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه اظهار کرد: با این باور و رویکرد در تدوین برنامه ششم توسعه کشور یکی از مهمترین اولویت های ما توجه به مطالبات بازنشستگان در راستای یکسان سازی حقوق و مزایا بوده هست.

وی تاکید کرد: در جریان دفاع از این مبحث در مجلس مکررا گفته ام که به دور از عدالت هست دو نفر با مدارک و شرایط یکسان تفاوت زیادی در حقوق دریافتی دارا باشند و باید یکسان سازی حقوق بازنشستگان در اولویت برنامه ها قرار گیرد.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی خانه امید بازنشستگان را مرکزی برای حضور همه روزه این سرمایه های اجتماعی برشمرد و اظهار کرد: در این جایگاه ها علاوه بر توجه به مسائل رفاهی بازنشستگان، امکان تعلیم و تبادل تجارب این طیف جامعه پژوهشگر می گردد.

حاجی بابایی اظهار کرد: در این راستا پیرو پیگیری هایی که از قبل داشتیم، جلسه مشترکی با مدیرکل امور استان ها و عضو هیات مدیره صندوق بازنشستگی کشور در محل کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای تشکیل گردید.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی توضیح داد: محل احداث یک واحد در پارک عین القضات  می باشد و ساختمان دوم در محلی که با سازگاری شهردار همدان تعیین می گردد، احداث خواهد گردید.

حاجی بابایی تاکید کرد: اجرای هر دو پروژه فرهنگی در استان همدان در سال ۱۳۹۶ آغاز و تا اول مهر ۱۳۹۷ به اتمام خواهد رسید.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=88402

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.