تاریخ ارسال : ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۱۳:۴۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

یکی از دلایل اهمیت دیدار رهبری با دانشجویان ترسیم نقشه راه تشکل‌های دانشجویی است

 اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

 

امیر حسین میرعظیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجو،؛ با اشاره به دیدار سالانه رهبر معظم انقلاب با دانشجویان در ماه مبارک رمضان گفت:  دانشجویان که اکثر آن ها متشکل از جوانان هستند،  نقش نیروی محرک و چرخ دنده های انقلاب و نظام اسلامی را ایفا می کنند و حضورشان در تمام زمینه ها از اول انقلاب تا به حال راه گشا بوده است؛ از این رو پیوسته دشمنان برای فلج کردن دانشجویان برنامه ریزی و اقدامات مخرب خود را اعمال کرده اند.

 

وی افزود: همین مسئله است که باعث شده تا این قشر تاثیرگذار از سمت رهبری معظم انقلاب مورد توجه قرار بگیرد و هرساله نکات مهم و راهبردی ای در دیدار با دانشجویان نخبه سطح کشور بیان شود؛ نکاتی که هم در داخل و هم در خارج به دلیل اهمیت فراوان آن به صورت ویژه مورد بررسی و رصد رسانه های جمعی قرار می گیرد.

 

جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد رشت تصریح کرد: یکی از دلایل اهمیت فراوان این جلسه ترسیم نقشه راه تشکل های دانشجویی از جمله بسیج دانشجویی برای سال آینده می باشد.

 

میرعظیمی ادامه داد: اگر بنده توفیق حضور در جلسه را داشته باشم، سوالی که از محضر مقام معظم رهبری می پرسیدم این بود که ایشان با توجه به وقایع سیاسی و نظامی در درون کشور خودمان و سطح جهان، روند رشد و نمو انقلاب را چگونه ارزیابی می فرمایند؟

وی افزود: نباید فراموش کرد تمام افرادی که در جمهوری اسلامی ایران با امنیت کامل در منطقه ای که دور تا دور آن با تنش های جدی ای روبرو می باشد زندگی می کنند؛ مدیون شخصی هستند به نام امام خمینی (ره) که ایران را از یوق مسنکبران جهانی رهانید.

 

جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد رشت ادامه داد: امامی که حامی مظلومان و محرومان بود و در مدت رهبری انقلاب ذره ای روحیه اشرافی گری و کاخ نشینی در ایشان سرایت نکرد.اکنون بعد از گذشت سال ها پس از رحلت ایشان حداقل کاری که به پاس تمام از خودگذشتگی های ایشان می توان انجام داد، هر چه باشکوه تر برگزار کردن مراسم ارتحالش می باشد تا بلکه به این واسط عده ای هر چه بیشتر با ایشان و تفکرات و آرمان هایش آشنا شوند.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=52015

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.