تاریخ ارسال : ۱۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۲۳:۴۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

یک اصلاح طلب؛ برخی اصولگراهای رأی نیاورده به ۱۰ تا از بی‌ریشه‌های لیست امید شرف دارند

اکبر اعلمی:برخی اصولگراهای رأی نیاورده به 10 تا از بی‌ریشه‌های لیست امید شرف دارند
اکبر اعلمی، نماینده اصلاح‌طلب مجالس ششم و هفتم در کانال تلگرامی خود از نحوه انتخاب مردم تهران ابراز خرسندی کرد، اما تعریض اساسی به کیفیت این انتخاب زد.

به گزارش شلمچه نیوز، اعلمی در بخشی از این تعریض که سایت خبری زیتون آن را بازتاب داده است، نوشته: بر کسی پوشیده نیست که اینجانب با برخی گرایشات سیاسی «احمد توکلی» نماینده تهران و بعضی از رفتارهای او زاویه جدی دارم. همچنین بنده با پاره‌ای از وابستگی‌ها و رویکرد و مواضع سیاسی «اسماعیل کوثری» جانباز و فرمانده اسبق لشکر ۲۷ محمد رسول‌الله و جانشین تیپ ۲۰ زرهی رمضان و همین طور «مصباحی‌مقدم»، دیگر نماینده تهران در مجلس نهم اختلاف نظر دارم و از این سه به‌خاطر سکوت‌شان در برابر نقض حقوق شهروندی و اجتماعی و حق‌کشی‌های شورای نگهبان و ردصلاحیت‌های فله‌ای و غیرقانونی این نهاد در ادوار مختلف به ویژه دهمین دوره انتخابات مجلس به شدت گلایه‌مندم.
با این وصف حضور امثال آنها را در مجلس در کنار اصلاح‌طلبان و تحول‌خواهان واقعی لازم می‌دانم و بر این باورم که هر یک از آنها به ۱۰نفر از افراد بی‌ریشه و ابن‌الوقتی که در هر دوره به اقتضای شرایط زمانی تغییر موضع داده و متأسفانه حتی بعضاً از طریق لیست موسوم به امید به مجلس هم راه یافته‌اند شرف دارند و به حال کشور و مردم مفیدترند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=12522

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.