تاریخ ارسال : ۰۸ آذر ۱۳۹۴ ساعت : ۱۶:۲۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

یک انتصاب امر به معروفی در رسانه ملی

سید محمود ابوالمعالی حسینی متولد ۱۳۴۶شمسی، دارای تحصیلات ممتاز دانشگاهی و حوزوی ، رزمنده و جانباز دفاع مقدس و برادر ۳شهید و در سوابق کاری وی می توان به مشاورت مدیر شبکه قرآن سیما ، قائم مقام مرکز بسیج سازمان و مشاور محتوایی برنامه های معارفی و.. اشاره کرد.

به گزارش صلات(salat.ir) با تائید رئیس سازمان صداوسیما و حکم معاون سرمایه انسانی و رئیس شورای امربه معروف و نهی از منکر رسانه ملی ، حجت الاسلام سید محمود ابوالمعالی به سمت مشاور معاون سرمایه انسانی و دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر آن سازمان منصوب شد.

در این حکم ، از حجت الاسلام ابوالمعالی وظایف زیر خواسته شده است:

۱- احصاء شاخص ها و مصادیق امر به معروف و نهی از منکرو اولویت بندی آن ۲- اتخاذ تدابیر لازم برای ارتقاء سطح آگاهی کارکنان ۳-برگزاری نشست های علمی برای آسیب شناسی۴-برنامه ریزی برای فرهنگ سازی و ترویج الگوهای مناسب با استفاده از ظرفیت های حوزه پیام ۵-ایجاد ظرفیت های رسانه ای اثرگذاردر حوزه پیام ۶-اهتمام برای تبیین آموزه های دینی ۷-ایجاد سازوکارمناسب برای ارتقای فرهنگ سازمانی ۷-برگزاری مستمر جلسات شورا ، ارائه گزارش و پاسخگویی به ستاد مرکزی امر به معروف و نهی از منکر.

شایان ذکر است؛ سید محمود ابوالمعالی حسینی فرزند مرحوم آیت الله سید محسن ابوالمعالی ،متولد ۱۳۴۶شمسی، دارای تحصیلات ممتاز دانشگاهی و حوزوی ، رزمنده و جانباز دفاع مقدس ، برادر ۳شهید و در سوابق کاری وی می توان به مشاور مدیر شبکه قرآن سیما ، قائم مقام مرکز بسیج  و مشاور محتوایی برنامه های معارفی و.. اشاره کرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=6465

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.