تاریخ ارسال : ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۰۰:۴۸ 1 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

یک خانم وکیل خواهان ابقای شهردار بابل شد

خانم وکیلی در بابل قصد دارد با راه اندازی کمپین حمایت از سردار بیژنی شهرداری که حدود یکسال پیش از سوی چهارمین دوره اعضای شورای اسلامی این شهر برگزیده شد، بار دیگر فرصت خدمت داشته باشد.

به گزارش شلمچه نیوز از بابل، سرکار خانم منانه هاشمی وکیل پایه یک دادگستری در گفتگو با خبرنگار ما در باره این اقدام خود گفت: اینکه شهردار بابل چه کسی و از چه جناح سیاسی باشد مهم نیست,مهم آن است که شهردار بتواند شهری مثل بابل را متحول سازد و در پیشگیری از جرم و ایجاد امنیت گام های اساسی بردارد و در این مدت حدود یکساله مطالبات مردمی را به خوبی بشناسد و اقدام عملی نماید، قطعا به امثال آقای بیژنی باید فرصت داد تا در ادامه راه به موفقیت های مهمی دست یابد.

 

عضو کانون وکلای استان مازندران و موسس خیریه زندگی به توان دو دانشگاه مازندران ادامه داد: مازندران و بابل دارای زیبایی های خدادادی است و این طبیعت زیبا و عطر بهارنارنج متأسفانه در سال های اخیر کمتر دیده شده و با گسترش صنعت و زندگی شهرنشینی نوین,به راحتی طبیعت برای ایجاد ساختمان های انبوه از بین رفته است, اما حضور آقای بیژنی با توجه به سابقه اجرایی و مدیریتی موفقی که داشته این امید را بار دیگر به وجود آورده تا به لطف تجربه و عزم راسخ ایشان شاهد عمران و آبادانی شهرمان باشیم و به این دلیل تصمیم گرفتم سهم کوچکی در شکوفایی شهرم داشته باشم. این دلیل میتواند حصور مردمی ایشان در تمامی پروژه های شهری تا پاسی از شب در کنار کارگران, آسفالت کلیه کوچه ها در و معابر اصلی و فرعی,کمک در رفاه حال رفتگران شهر احیای پارکهای کوچک بابل,نصب المانهای شهری, نظم در شهرداری بابل,ایجاد سه شنبه های بدون خودرو و تردد خود و کارکنان شهرداری در این روز با دوچرخه در سطح شهر و کمک دلسوزانه به جهت حفظ محیط زیست و جلوگیری از ایجاد ترافیک شهری دانست چرا که اگر امروز مشکل ترافیک مدیریت نشود بابل هم به درد تهران دچار خواهد شد.

 

هاشمی یکی دیگر از دلایل حمایت خود از شهردار بابل را توسعه و زیباسازی پارک شهید شکری اعلام کرد و گفت: قبلا این پارک مأمن معتادان و افراد ولگرد بوده است و اصلا زیبنده شهر نبود اما با کوشش آقای بیژنی امروز این پارک هم به لحاظ امنیت و هم به جهت زیبایی باعث آبروی بابل هم شده و ایجاد مسیر دوچرخه سواری کارآمدی آن را بیشتر نیز کرده است.

 

از خانم منانه هاشمی خواستیم در باره نقش بیژنی در جهت پیشگیری جرم و ایجاد امنیت بیشتر بگوید و اینکه چه اقدامی در این مورد صورت گرفته است؟ وی اظهار داشت: شهردار محترم در این مدت کوتاه به درستی با زیبا سازی شهر راه حل مناسب و به صرفه و معقول را برای کم کردن فرصت های مجرمانه برگزید. بر اساس نظریه معروف “پنجره شکسته” در جرم شناسی نظارت و نگهداری محیط های شهری در یک وضعیت خوب از خراب کاری بیشتر و همچنین بروز جرمهای جدی تر جلوگیری میکند و ایشان به درستی ضرورت وجود نور در مناطق کم نور و آسیب پذیر شهر بابل را به منظور تامین امنیت شهر و شهروندان درک نموده و با نصب چراع در این مناطق قطعا نقش به سزایی در پیشگیری از جرم و افزایش بزهکاری(سرقت, اعتیاد و مزاحمت و ..) داشتند.

 

کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی در پایان ابراز امیدواری کرد که اعضای محترم جدید شورای اسلامی شهر بابل با توجه به عملکرد بیژنی و تعامل مناسب ایشان با امام جمعه شهر بابل و شهرداری های شهرستانهای اطراف و رضایت قلبی مردم بابل نسبت به اقدامات انجام شده در این مدت کوتاه انشالله فرصتی دیگر به سرداربیژنی خواهند داد تا بابل را همواره زیبا و در شأن مردم عزیز بابل بیابیم.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=53625

برچسب ها:
, , ,


  • دانشجو ۱۳۹۶-۰۳-۲۹ - ۰۱:۴۶ - پاسخ دادن

    من هم باخانم وکیل موافق هستم وایشالله که شورای شهربابل منافع شهررا به منافع حزبی و شخصی ترجیح میدهند

  • دیدگاه شما

    معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.