تاریخ ارسال : ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۱۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

یک ساعت با داعش مبارزه کنید ببینید دوام می‌آورید؟

صراط: مشاور فرمانده کل سپاه گفت: آنهایی که از منافع شخصی حضور سپاه در سوریه و عراق صحبت می‌کنند بروند یک ساعت روبروی داعشی‌ها بایستند و با آنها مبارزه کنند، ببینند دوام می‌آورند؟

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از میزان، سردار مرتضی قربانی با اشاره به اتفاقات فاجعه‌آمیز میانمار اظهار کرد: استکبار جهانی از جمله آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی با هم‌دستی دولت میانمار و با هدف نسل‌کشی و قتل عام مسلمانان، این روزها مشغول انجام فجیع‌ترین و ضدانسانی‌ترین جنایت‌ها هستند

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ما تابع ولی‌فقیه و فرمانده معظم کل قوا هستیم و هرجا که ایشان حکم کنند، حتی «میانمار» حاضر می‌شویم و این وظیفه شرعی ماست و اگر حکم شرعی ولی‌فقیه نباشد، رفتن ما جایگاهی ندارد.

سردار قربانی با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حامی مظلومین تمام نقاط جهان است و به هیچ وجه از حضور در مناطق مختلف به دنبال کسب سود و منفعت شخصی نیست، خاطرنشان کرد: البته حضور مستشاری جمهوری اسلامی ایران در سوریه و عراق سود و منفعت دارد و این سود متعلق به امنیت ملت شریف ایران و کشورمان است.

وی در پایان نیز گفت: آنهایی که از منافع شخصی حضور سپاه در سوریه و عراق صحبت می‌کنند بروند یک ساعت روبروی داعشی‌ها بایستند و با آنها مبارزه کنند، ببینند دوام می‌آورند؟

همچنین مهر نوشت: سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در نشست فضای مجازی و آئین همسرداری در جمع خانواده کارکنان این سازمان ضمن گرامی داشت اعیاد ولایت و امامت، غدیر را تداوم بخش رسالت و راه پیامبران توسط امامت توصیف کرد و گفت: رسالت سازمان پدافند غیرعامل کشور مصون سازی کشور در همه ابعاد در برابر تهدیدات دشمن می باشد و از آنجایی که نگاه ما به غدیر، تداوم بخش راه پیامبران و ائمه و ولایت می باشد، این کشور را کشور امام زمان(عج) می دانیم و این مسئولیت مصون سازی بسیار سنگین و بسیار انقلابی و دینی و ارزشی است که باید به این مسئولیت خطیر و حساس، افتخار کرد و همه‌ی همت و تلاشمان را به کار بگیریم.

“شعارکاهش جمعیت، سیاست استعماری غرب”

سردار جلالی افزود: شعارهای کاهش جمعیت مانند فرزند کمتر، زندگی بهتر از سیاست های استعماری دشمن است که برای جامعه مسلمانان طراحی کرده اند و از نظر نقش اجتماعی باعث از بین رفتن نسل ها و یک طیف جامعه در یک بازه سی ساله می شود.

وی گفت: اروپایی ها از ۶-۷ سال گذشته استراتژی محدود کننده جمعیتی کشورهای خود را بهم زده اند و سیاست تشویقی افزایش جمعیت را دنبال می کنند و این سیاست کاهش جمعیت در کشور ما غلط بوده و هست.

جلالی افزود: با مقایسه جمعیت فعلی کشور با زمانی که جمعیت کشورما حدود ۲۰ میلیون نفر بود متوجه می شویم که کیفیت زندگی و غذا و بهداشت به مراتب بهتر از گذشته می باشد، لیکن نرخ رشد جمعیت در کشور ما حدود ۱.۸ می باشد و این یک هشدار است.

“رسانه، اصلی ترین ابزار در جنگ نرم”

سردارجلالی تصریح کرد: رسانه، اصلی ترین ابزار تهاجم به خانواده است و به دلیل اینکه تهدید نرم محسوس نمی باشد باید بسیارهوشیار و مراقب بود که ذهن و فکر افراد را فرا نگیرد.

دکتر جلالی افزود: علی رغم همه انتقادها و اشکالاتی که از صداوسیمای جمهوری اسلامی مطرح میشود، صدا و سیما در مقایسه با شبکه های ماهواره ای یکی از پاکترین و بهترین تلویزیون های دنیا است و با بررسی ها و محوریابی های تخصصی که از فیلم ها و سریال های پخش شده از ماهواره ها صورت گرفته، شکستن نهاد خانواده محور همه این فیلم ها می باشد.

جلالی در ادامه گفت: توصیه به بی بند و باری در خانواده، مشروع دانستن طلاق عاطفی، فردگرایی و جداسازی فرد از خانواده، نهادینه کردن خیانت به عنوان یک حق قانونی و فرهنگسازی رفتارهای خارج از مفاهیم دینی در فیلم ها و سریال های ماهواره ای گنجانده شده است.

“فضای مجازی، فرصت ها و تهدیدها”

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور افزود: امروزه شبکه های اجتماعی به امری اجتناب ناپذیر تبدیل شده و فرایندی که برای توسعه فناوری پیش بینی شده است زندگی آینده و امروز ما را در خود پیچیده است به شکلی که آینده خود و فرزندان ما کاملا در فضای مجازی آمیخته است.

دکتر جلالی ضمن برشمردن خاصیت ها و مزایای فضای مجازی، آسیب هایی مانند ترویج مفاهیم فحشا و فساد در خانواده، تبلیغ مفاهیم جنسی، شخصی سازی محیط مجازی برای انجام گناه و امکان ارتباط با بیگانگان و جاسوسی و بهره برداری امنیتی از افراد ذکر و تصریح کرد: مخفی و پنهان بودن هویت ها از دیگر ویژگی های فضای مجازی است و هیچ قطعیتی وجود نداشته و باید به هویت افراد در این فضا کاملا مشکوک نگاه کرد.

وی ادامه داد: امکان شخصی سازی و ایجاد ارتباط دوطرفه از دیگر ویژگی های فضای مجازی است و در این فضا هر داده ای که تولید می شود قابل از بین بردن نیست و امکان کنترل و بازرسی در همه این شبکه ها وجود دارد.

“آموزش و آگاهی بخشی راهکار مقابله با تهدیدات فضای مجازی”

سردار جلالی در پایان آموزش و آگاهی بخشی در فضای مجازی را راهکار مقابله با تهدیدات این فضا دانست و افزود: در آینده نیازمند اینترنت ویژه کودکان می باشیم و باید به نوجوانان و جوانان در این رابطه هم آموزش و آگاهی داد و هم کنترل کرد و همچنین با توجه به وجود فساد در رده های سنی میانسال و بزرگسال، این افراد هم نیازمند آگاهی و آموزش از فضای مجازی می باشند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=65274

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.