تاریخ ارسال : ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۳:۰۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

۱۰۰ میلیون تومان دوا از استان خراسان جنوبی به کاظمین جابه جا شد

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از بیرجند،

مسئول بسیج جامعه دکتری خراسان جنوبی گفته بود: سال کنونی با همت زیادتری که داشتیم با حضور ۲۳ نفر از همکاران دربردارنده ۱۱ نفر دکتر عمومی، دندانپزشک و متخصص و ۹ نفر نیز پرستار و کارشناس بهداشت به مدت ۱۲ روز در کاظمین خدمات مطلوبی به زوار عرضه کردیم.

فخر اهتمام کرد: با مشارکت دانشگاه علوم دکتری و ستاد بازسازی عتبات عالیات بالغ بر ۱۰۰ میلیون تومان دوا به کاظمین جابه جا گردید و تمام مریض های که آنجا مراجعه کردند به طور کامل ویزیت شده و دوا دریافت نمودند.

مسئول بسیج جامعه دکتری خراسان جنوبی با اظهار اینکه یکی از فعالیت‌های که سال کنونی انجام گردید بحث عرضه خدمات دندانپزشکی به زوار اربعین بود یادآور گردید: در این راستا هر روز بین ۷۰ تا ۸۰ نفر مراجعه کننده داشتیم.

فخر با اظهار اینکه در روزها اربعین رسیدگی و کنترل مورد ها بهداشتی در کاظمین انجام و تذکرات بهداشتی عرضه گردید اظهار داشت: در کنار بحث ویزیت ۷ نفر از همکاران بحث تکنسین داروخانه را نیز انجام دادند.

وی اضافه کرد: با حضور پرشور همکاران جامعه دکتری توانستیم خدمات مطلوبی به زوار اربعین عرضه دهیم و امید هست بتوانیم هرساله خدمات مطلوبی به زوار اربعین حسینی عرضه دهیم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=78412

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.