تاریخ ارسال : ۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۷:۲۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

۱۰ راهکار مفید برای مریضی های مرگباری که هیچ پزشکی توان ندارد آن را حل نماید

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از  گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ شگفتی انگیز هست که مردم به شیمی درمانی بسیار ایمان دارند، آن هم وقتی که آمار متوسط شکست در آن بیشتر از ۹۷ درصد باشد. آیا اگر برچسب دارویی را بخوانید که در آن نوشته شده که کمتر از سه درصد شانس برای جواب به مریضی دارد، آیا آن دوا ها را می خرید؟

چه چیزی درباره مکمل های تغذیه ای می دانید؟ غربالگری پزشکی غربی دارای خصوصیات شکست خورده “ساخته شده ” آیا اگر برچسب دارویی را بخوانید که در آن نوشته شده که کمتر از سه درصد شانس برای جواب به مریضی دارد، آیا آن دوا ها را می خرید؟چه چیزی درباره مکمل های تغذیه ای می دانید؟ غربالگری پزشکی غربی دارای خصوصیات شکست خورده “ساخته شده ” هست که پزشکان به آن ارزش نمی دهند، و حتی اگر به آن ارزش بدهند، توان ندارند چیزی را عوض شدن دهند.

زیادتر مریضی ها و اختلالات غیر عفونی در آمریکا متاثر از مواد شیمیایی موجود در مواد غذایی و دوا ها هست، و کم پیش می آید که پزشک متخصص به شما بگوید که تقریبا همه چیز را درباره عادات غذایی خود عوض شدن دهید. خیلی کم توضیح می دهیم که عارضه ها جانبی دوا طبق معمول بدتر از آن مریضی هست که مورد توجه قرار گرفته هست.

بیشتربخوانید: مواد غذایی که قطعا باید در دوران بارداری استفاده کنید

آیا به شما گفته شده هست که باید پروتئین و آهن را به اندازه کافی بخورید؟ آیا باور دارید که شیر باعث ایجاد استخوان های قویتر می گردد؟ آیا IQ شما توسط فلوراید سدیم در آب شیرین کاهش می یابد، همان که فکر می کنید اضافه آن باعث می گردد تا دندان های شما تمیز شده و از پوسیدگی آن جلوگیری میکند؟ هزاران سؤال بی جواب از جانب مریض ها وجود دارد که هنوز هیچ پزشکی به آن جواب نمی دهد، چون وقتی که صرف درآمد خود می کند، ارزشمند تر از زمان توضیح به بیمارانی هست که در این مورد هیچ نمی دانند.

 عناوین فهرست ده گانه زیر به شما می گوید که چه کاری را نباید انجام دهید!

۱- ۱- از مواد غذاییGMO استفاده کنید.

GMO GMO به معنای تغییراتی در ساختار ژنتیکی موجودات زنده و به این معنی هست که ساختار ژن موجود زنده به صورت غیر طبیعی و تصنعی در محیط آزمایشگاه ها و با استفاده از ژنتیک عوض شدن می یابد که این تحولات به صورت طبیعی در طبیعت برای سبزیجات، حیوانات و باکتری ها اتفاق نمی افتد.

منحصرا به این دلیل که دانشمندان روپوش آزمایشگاهی پوشیده و به میکروسکوپ ها می نگرند،

به این معنی نیست که تحقیق آنان درباره خوب ترین زمینه های کشاورزی، محیط زیست، حیوانات مزرعه یا تندرستی آدم هست. هدف کلیدی بیوتکنولوژی و ارگانیسم های اصلاح شده ژنتیکی در غذا این هست که علف های هرز و حشرات را بکشند، مطلقا بدون توجه به هیچ چیز دیگر.

  در مورد هر چیزی از GMO آگاه باشید. هیچ کدام از آنان تاحالا ثابت نشده اند که “ایمن و موثر” می باشند، هر چند کذب بیان می کنند و موعظه می کنند که همه آنان با “توافق” هیچ کدام از آنان تاحالا ثابت نشده اند که “ایمن و موثر” می باشند، هر چند کذب بیان می کنند و موعظه می کنند که همه آنان با “توافق” جهانی وجود دارد.

آفت کش های شیمیایی توان دارند باعث سرطان، زوال عقل، آلرژی شدید و لطمه به سامانه عصبی مرکزی گردند.

۲- ۲- همه روزه آب شیرین بنوشید.

بیشترین محتویات آب شیرین U.S. دارای فلوراید سدیم، (یک حشره کش معروف و سرطان زا که از چین وارد گردیده است)، شیرین کننده های تصنعی، دوا های تجویزی دیگر، کلر و چندین فلزات سمی سنگین دیگر من جمله آلومینیوم و سرب هست.

۳- ۳- دوا های تجویزی را روزانه استفاده کنید.

تقریبا هر یک از دوا های مجاز شیمیایی که تا به حال تجویز شده هست، به PH اسیدی در بدن می افزاید که التهاب را افزایش می دهد، باعث کم شدن آب بدن و سر انجام سرطان می گردد.

پس از آن فهرستی از عارضه ها جانبی آنان وجود دارد که طبق معمول بدتر از مشکل درمانی می باشند.

۴- ۴- سالانه واکسن آنفلوآنزا بزنید.

زیادتر واکسن های آنفلوآنزا دارای سطح بالایی از جیوه می باشند (یک نوع ضدعفونی کننده)، اما این منحصرا آغاز هست. هیچ انسانی نباید آلومینیومی که به مغز لطمه می زند دریافت کند، و نه هیچ پروتئین حیوانی بیگانه، یا فرمالدئید که به صورت مستقیم به بافت عضلانی تزریق گردد!

۵- همه روزه شیرین کننده های تصنعی استفاده کنید(آسپارتام، سوکرالوز، سوربیتول)

هیچ انسانی نباید آلومینیومی که به مغز لطمه می زند دریافت کند، و نه هیچ پروتئین حیوانی بیگانه، یا فرمالدئید که به صورت مستقیم به بافت عضلانی تزریق گردد!هر چیزی که در آزمایشگاه ایجاد شده باشد مثل شکر تصنعی، طبیعی نیست و سلولهای شما را از راه خود منحرف می کند. اثر تجمعی سلول های منحرف شده یک کلمه هست که با سخن “س” اثر تجمعی سلول های منحرف شده یک کلمه هست که با سخن “س” آغاز می گردد؛ «سرطان». پزشکان بیان می کنند هیچ درمانی برای آن وجود ندارد و شیمی درمانی را تجویز می کند، که باعث تقسیم غیرمستقیم سلولی و توسیع کنترل نشده آن می گردد.

۶- ۶- روزانه از فرآورده ها نگهدارى شخصی استفاده کنید که در بر دارنده پارابنها، فتالات، آلومینیومو سدیم لوریل سولفات باشد.

پوست شما بزرگترین عضو بدن شما هست. با مواد شیمیایی آن را “تغذیه نکنید”! با مواد شیمیایی آن را “تغذیه نکنید”! اگر مواد تشکیل دهنده فرآورده ها نگهدارى شخصی شما خوردنی است( مثل قرص یا کپسول) و یا حتی قابل خواندن نیست، از آنان پرهیز کنید.

۷- ۷- غذاهای تصنعی رنگی و تصنعی طعم دار را توان دارید بخورید.

آیا می خواهید یک مریضی یا اختلال ساخته شده توسط آدم که “بدون درمان” هست داشته باشید؟

صد سال پیش، سرطان، دیابت، آلزایمر و آرتریت به ندرت در آمریکا وجود داشت؛ از هر چیزی تصنعی پرهیز کنید.

۸- ۸- هر واکسنی که مرکز کنترل و پیشگیری از بیماریها(CDC) سفارش می کند، دریافت کنید.

صنعت واکسن تا به حال بیشتر از ۳ میلیارد دلار برای خسارت واکسنهایی که باعث فاجعه های شدید بهداشتی، من جمله فوت و میر متاثر از این مریضی گردد، پرداخت نموده هست. خودتان صفحات داخلی واکسن ها را بخوانید، زیرا پزشکان و پرستاران هرگز این کار را برای شما انجام نمی دهند!

۹- خودتان صفحات داخلی واکسن ها را بخوانید، زیرا پزشکان و پرستاران هرگز این کار را برای شما انجام نمی دهند!۹- کوکاکولا بنوشید، کوکاکولای رژیمی، پپسی، یا رژیم غذایی همه روزه پپسی بگیرید.

سوداها در بر دارنده دست کم دو مورد از سه ماده بهداشتی بسیار پرخطر می باشند: شربت اصلاح شده ژنتیکی ذرت با فروکتوز بالا، شیرین کننده های تصنعی و اسید فسفریک.

۱۰- به صورت با نظم روغن کانولا بخورید (ارگانیک باشد یا نه)

روغن کانولا مثل چسب در خون شما باعث بسته شدن و چسبیدن می گردد. هیچ گیاه کانولایی بر روی زمین طبیعی نیست. هر گیاه کانولا، از کلزا که برای همه حیوانات، من جمله آدم سمی هست، می آید. آیا بعضی از معالجه های طبیعی را برای مریضی های خود می خواهید؟

آیا بعضی از معالجه های طبیعی را برای مریضی های خود می خواهید؟سایت NaturalPedia.com com را ارزیابی کرده و در اسرع وقت مواد شیمیایی را از بدن خود بیرون کنید. پس از آن با یک پزشک که طبق طب مواد طبیعی کار می کند، ملاقات کنید و از او پرسش ها ذی ربط به تغذیه را بپرسید. شما از جواب هایی که دریافت می کنید، شگفت زده خواهید گردید.

مرجع:الو دکتر


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=82673

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.