تاریخ ارسال : ۲۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۱۳:۴۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

۱۵۰ عنوان برنامه در شهرستان البرز برگزار می شود

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، به مناسبت فرا نیل هفته بسیج روز دوشنبه مدیران و بسیجیان شهرستان البرز با امام جمعه شهر الوند ملاقات کردند.

وی اضافه کرد: حضور مردم و بسیجیان در نبرد تحمیلی بود که توانستیم در برابر استکبار دنیای بایستیم و پایداری کنیم و بعد نبرد تحمیلی بسیج در سازندگی منطقه های نبرد زده و محروم مشغول به کار گردید.

حیدری دنبال کرد : یکی از وظیفه ها ذاتی بسیج این هست که از انقلاب اسلامی و ارزشهای انقلاب اسلامی دفاع کند، تمام ماموریت های بسیج در دل همین ماموریت بسیج نهفته هست و ما بدون هیچ محافضه کاری دنبال این هستیم که انقلاب  را محافظت کنیم و به دستان مبارک اما عصر (عج) برسانیم.

حیدری تاکید کرد : بسیج مختص سپاه نیست تمام آحاد ملت بسیجی می باشند ما تمام مردم ایران را بسیجی می دانیم پشتوانه بسیج همین مردم می باشند، ما ضروری هست در عملکردها خودمان را خادم ملت بدانیم و منحصرا سخن نباشد لکن عمل کنیم.

فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرز عنوان کرد : من بعنوان فرمانده بسیج این شهر مدیون بسیج هستم اگر بسیج نبود من فرمانده سپاه نبودم اگر اندیشه فرهنگ بسیجی نبود مسولین ماهم نبودند.

وی خطاب به امام جمعه شهر الوند اضافه کرد: شما به نمایندگی از اما امر مسلمانان وما در اینجا حضور پیدا کردیم تا ما تجدید بیعت کنیم با آرمان های انقلاب اسلامی و ارزشهای انقلاب اسلامی، بدون هیچ محافظه کاری در کنار انقلاب هستیم و جانمان را فدای انقلاب اسلامی می کنیم.

حیدری با تشکر از فرماندهان حوزه و اقشار بسیج عنوان کرد: اکثر از ۱۵۰ عنوان برنامه در هفته بسیج برگزار خواهد گردید که با اهمیت ترین آن جمع شدن بزرگ بسیجیان شهرستان البرز در ورزشگاه یادگار امام شهر الوند هست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=75304

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.