تاریخ ارسال : ۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۰۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

۱۵ مهر ماه؛ آخرین مهلت ارائه اظهارنامه الکترونیکی دوره تابستان ۹۶

مدیرکل امور مالیاتی مازندران گفت: ۱۵ مهر ماه؛ آخرین مهلت ارائه اظهارنامه الکترونیکی ارزش‌افزوده دوره تابستان ۹۶ اعلام شده است.

به گزارش شلمچه نیوز از مازندران، علی‌اکبر حمزه‌ای  اظهار کرد: مالیات بر ارزش‌افزوده، مالیات غیرمستقیمی است که مصرف‌کننده (خریدار) آن را به همراه خرید کالا یا خدمات می‌پردازد و دریافت‌کننده (فروشنده) موظف است مقدار مالیات دریافتی را به خزانه دولت واریز کند.

 

وی افزود: با توجه به اینکه خود فروشنده نیز علاوه بر خرید اولیه چنین مالیاتی را پرداخته ولی مصرف‌کننده محسوب نمی‌شود، این است که حق دارد کل مالیات ارزش افزوده پرداختی خود را از کل مالیات بر ارزش افزوده‌های دریافتی کسر کرده و مابه التفاوت را به دولت بپردازد.

 

 

مدیرکل امور مالیاتی استان مازندران با اشاره به اینکه برای کسانی که مشمول پرداخت مالیات شدند تاکنون ۶ بار فراخوان اعلام شده است، گفت: آخرین مهلت ارائه اظهارنامه الکترونیکی ارزش افزوده دوره تابستان امسال ۱۵ مهر ماه است.

 

 

حمزه‌ای در پایان گفت: فراخوانده شدگان می‌توانند از طریق مراجعه به سامانه www.EVatT.ir در فرصت اعلام شده نسبت به انجام تکالیف قانونی خود اقدام کنند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=66947

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.