تاریخ ارسال : ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۲۰:۱۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

۲۰ تیم دکتری جهادی سپاه لرستان مهیا اعزام به کرمانشاه

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوانلرستان سردار حبیب‌الله توکلی جانشین فرمانده سپاه لرستان در ارتباط خدمات‌رسانی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان به مردم زلزله‌زده استان کرمانشاه بیان داشت: سپاه و بسیج امروز نیز مشابه سابق در بحث اتفاقات غیرمترقبه پیشتاز و پیشگام هست و همیشه خود را به‌موقع به مناطق آسیب‌دیده می‌رسانند.

وی اضافه کرد: برای کمک‌رسانی به مردم مناطق زلزله‌زده در بین دستگاه‌ها، ادارات و نهاد‌ها سپاه لرستان اولین نهادی بود که با مدیران کرمانشاه و ایلام ارتباط احداث کرد.

جانشین فرمانده سپاه استان لرستان بیان داشت: سپاه لرستان روز سابق تقریباً ۱۰ تیم دکتری تشکیل شده از دکتر عمومی و متخصص به کرمانشاه اعزام کرد امروز نیز ۱۰ تیم دکتری به همراه ۲۰ پرستار مهیا کرده‌ایم و حالا منتظریم تا مکان اعزام را به ما بگویند.

وی اضافه کرد: با ارگان بسیج جامعه دکتری در ارتباط هستیم و این ارگان محل‌های اعزام این پزشکان را مشخص می‌کنند.

وی گفته بود: بسیج سازندگی لرستان هم‌اکنون در منطقه زلزله‌زده کرمانشاه مستقرشده هست و ما منتظریم تا سپاه حضرت ابوالفضل (ع) مکان را تحویل بگیرد و کار آواربرداری و سازندگی را در آنجا انجام دهد.

جانشین فرمانده سپاه استان لرستان عنوان کرد: هم‌اکنون همه پایگاه‌ها، حوزه‌های پایداری و گردان‌های سپاه لرستان در حالت آمادگی به سر می‌برند.

وی اهتمام کرد: تقریباً از روز سابق که ابلاغ فرماندهی کل سپاه به سپاه حضرت ابوالفضل (ع) گردید که ما معین استان کرمانشاه هستیم به‌فرمان فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) تمام رده‌های سپاه استان در حالت آمادگی تمام به سر می‌برند و هر جا که لزوم و احتیاج باشد و خواسته شده از استان‌های هم‌جوار که در این زلزله آسیب‌دیده‌اند باشد، نیرو و امکانات ارسال می‌کنیم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=74424

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.