تاریخ ارسال : ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت : ۱۷:۱۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه
بیانیه جبهه پایداری؛

۲۲ بهمن پاسخ جانانه ملت ایران به یاوه سرایی ها و تهدیدهای توخالی دشمنان است

جبهه پایداری انقلاب اسلامی بیانیه ای به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  صادر کرد.

به گزارش شلمچه نیوز، متن این پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
یُرِیدُونَ أَنْ یُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَیَأْبَى اللَّهُ إِلا أَنْ یُتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ( التوبه : ۳۲ )
می خواهند نور خدا را با دهان هایشان خاموش سازند و خدا نمی گذارد جز این که نورش را تمام کند اگرچه کافران را خوش نیاید.
۲۲ بهمن بار دیگر یادآور نعمت های لایحتسب الهی به پاداش پایداری و پایمردی امتی وفادار و فداکار و گوش به فرمان رهبری الهی و هوشیار است. آری ۲۲ بهمن یوم الله است، و این روز خدا، هر سال با درخششی بی نظیر طلوع می کند و با نور خود روحی تازه  و نشاطی زاید الوصف به همگان می بخشد، امیدهای جدیدی را زنده می کند و حقیقت سنت های الهی را به رخ جهانیان می کشد. و این گونه است که امسال نیز شاهد الطاف بی پایان الهی در یاری رساندن به امت خداجوی ایران در همه عرصه ها هستیم. افق های پیش رو نوید دهنده و امیدآفرین هستند و امت الهی ایران را به سوی شرایط نوین و موفقیت های تازه می خوانند.ملت بزرگ ایران اکنون شاهد در آغوش گرفتن موفقیت های چشم نواز در میدان های جهانی و عرصه های نبرد توسط رزمندگان اسلام در همه اقلیم های اسلامی هست. تحولات بین المللی نیز، گرچه سخت و گاه تلخ، ولی شفابخش و نوید دهنده بهبودی و بهروزی است. امروز شاهد کاشته شدن بذر اختلاف میان دشمنان قسم خورده و درجه یک انقلاب یعنی آمریکای مستکبر هستیم. گرچه منتخب ریاست جمهوری آمریکا، که به حق نماد هویت آمریکا است، عربده می زند و بدمستی می کند، ولی چون حقایق نظام پلید، پوسیده و فاسد آمریکا را برهنه و عریان عرضه می دارد، برخلاف بعضی از اسلاف خود، فرصت ظاهرسازی و فریب کاری را از خود می گیرد و در نتیجه ملت ها بخصوص ملت ما را هوشیارتر و آماده تر برای مقابله با ترفندهای  نخ نمای آن ها می کند.   امروز و در این شرایط، مردم مسلمان بویژه ملت ایران، ندای بیدار کننده ی حق را به جان می شنوند که هان به خود آیید و به خدای متعال و وعده های او تکیه کنید و بدانید که اگر او را یاری کنید او حتما شما را در همه عرصه ها یاری خواهد کرد.
در حالی به سی و هشمین سالگرد پیروزی پرافتخار انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن نزدیک می شویم که وعده الهی، نوید آینده درخشانی را به ملت مجاهد و  مقاوم ایران می دهد. در ۲۲ بهمن شاهد پاسخ جانانه ملت ایران به یاوه سرایی ها و تهدیدهای توخالی سران آمریکایی و به رخ کشیدن دوباره عظمت ملت و اسلام خواهیم بود. در آستانه این روز بزرگ الهی لازم است موارد زیر به شکل ویژه مورد تأکید قرار گیرند:
۱٫  راهپیمایی ۲۲ بهمن  پرچم همیشه برافراشته انقلابی گری ملت است و در شرایط کنونی، همان گونه که رهبر فرزانه انقلاب امام خامنه ای (مد ظله العالی) فرمودند، باید حاوی پاسخی انقلابی و همچون همیشه با صلابت و دشمن شکن باشد.  پیامی که دشمن را نه تنها از رجزخوانی پشیمان کند بلکه از دخالت در مقدرات ملت ایران بویژه  انتخابات پیش رو مأیوس سازد.
۲٫ پیام روشن راهپیمایی امسال این است که آمریکا، شیفتگان او و واهمه به دل راه دهندگان از او  بدانند ملت ایران، همان گونه که در تاریخ پرافتخار انقلاب بارها و بارها نشان داده است، نه از تهدیدهای توخالی هراسی به دل راه می دهد، و نه تردیدی در پیگیری آرمان های الهی انقلاب و بکارگیری توان و ظرفیت های داخلی به خود راه می دهد و این بار یقین دارد راه استقامت به برافراشته شدن خیمه اقتصاد مقاومتی و مأیوس ساختن دشمنان انقلاب برای همیشه خواهد انجامید و قله های موفقیت دنیا و آخرت به دست با کفایت فرزندان این انقلاب فتح خواهد شد.
۳٫ شرکت در راهپیمایی امسال  بار دیگر پیام یکپارچگی و وحدت ملت ایران را به رخ جهانیان خواهد کشید و در همان حال  امید به آینده روشن را زنده خواهد کرد و به همگان خواهد فهماند که ملت ما شیران بیشه مشکلات، مردان و زنان میدان های نبرد و روزهای حادثه و مدافعان حریم استقلال،  آزادی و آرمان های جمهوری اسلامی هستند.
۴٫ شرکت کنندگان در این راهپیمایی عظیم همچنین نمایندگان مردم و بویژه جوانان انقلابی مسلمان در مرزهایی فراتر از مرزهای جغرافیایی ایران هستند، آنها که سرنوشت قطعی را در میدان مبارزه ، در جای جای امت اسلامی از فلسطین تا عراق و لبنان و سوریه  تا بحرین و یمن و دیگر مرزهای پرافتخار تمدن نوین اسلامی، رقم می زنند.
۵٫ در شرایطی که دشمن چشم طمع به تأثیرگذاری بر انتخابات ریاست جمهوری دوخته است، شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، علاوه بر پیام استقامت و آرمان طلبی ملت ایران، مشت محکمی بر دهان یاوه سرایان خارجی و اذناب داخلی آنان خواهد بود. ملت ایران انشاءالله با انتخاب رئیس جمهوری  عامل به اسلام ناب، با استقامت و پایدار، ولایتمدار و انقلابی و وفادار به آرمان ها و البته متواضع و خدمتگزار به ملت عزیز ایران، فساد نا پذیر و فساد ستیز، عدالت محور و خادم محرومین و مستضعفین، مانند همیشه تا مدت ها دشمن را مبهوت و سرگردان و مأیوس از نفوذ و دخالت می سازند.
در پایان، جبهه پایداری انقلاب اسلامی از همه اقشار ملت با ایمان و انقلابی دعوت می کند که با شکوه و در صفوفی فشرده، با بنیانی محکم و دشمن شکن، در بزرگ ترین جشن انقلاب حضور یابند و بار  دیگر دست در دست هم شعارهای  روح بخش و وحدت آفرین انقلاب را از دل و جان فریاد کنند. از خداوند عزیز و حکیم، ظهور حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه)، درهم شکستن هیمنه پوشالی مستکبران، ترفیع درجات بلند امام راحل (رضوان الله علیه) و شهیدان پرافتخار انقلاب  و طول عمر با برکت رهبر و ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله امام خامنه ای (دام ظله العالی)  و عزت روزافزون و بهروزی برای ملت سرافراز ایران را خواستاریم.
جبهه پایداری انقلاب اسلامی
۲۱ بهمن ۱۳۹۵

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=40745

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.