تاریخ ارسال : ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۲۳:۴۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

۲/۵ سال است به دولت قبل فحش می‌دهید؛ خودتان چه کار کردید؟

داوودی با انتقاد از شاخصهای اقتصادی دولت یازدهم گفت: متوسط رشد تولید در دو سال اول این دولت ۰٫۵۵ درصد بود در حالی که در دو سال اول دولت نهم ۶٫۲ درصد رشد تولید داشتیم.

به گزارش شلمچه نیوز، معاون اول دولت نهم در گفتگو با «نسیم آنلاین» با انتقاد از سیاستهای اقتصادی دولت یازدهم گفت: آقای روحانی دو سال و نیم گذشت کی می‌خواهید کارتان را شروع کنید؟

پرویز داوودی معاون اول رئیس جمهور سابق  در گفتگو با «نسیم آنلاین» خطاب به دولتمردان روحانی  گفت: دولتمردان دو سال و نیم است مرتبا به دولت گذشته فحش میدهند و همه تقصیرها را به گردن آنها می اندازند. سپس همه فعالان اقتصادی را به برجام امیدوار کرده و دست به عصا نگه داشتند. من از آنها سوال میکنم از کی میخواهید کار را شروع کنید؟!

۸۸۷۱۹

وی با انتقاد از افزایش ۵۰۰ هزار میلیارد تومانی نقدینگی در دولت یازدهم بیان کرد: دولت از یک طرف ۹۰۰ هزار میلیارد نقدینگی در جامعه ایجاد کرد و از طرف دیگر آن را محصور کرده تا هیچ نقشی در تولید و خدمات نداشته باشد. بنابراین ۸۰ درصد واحدهای تولید تعطیل و نیمه تعطیل شده و جوانان کشور مرتب بیکار می شوند.

معاون اول رئیس جمهور سابق به ضعف دولت یازدهم در دیپلماسی انرژی اشاره و بیان کرد: قیمت نفت ۸۰ دلاری در دولت یازدهم به ۲۰ دلار رسید. در سال ۲۰۰۶ که اقتصاد جهانی دچار رکود بود ما به طور متوسط نفت را ۸۰ دلار می فروختیم. سوال من از دولتمردان این است که حاصل بهتر شدن تعاملات بین المللی در دو سال و نیم اخیر نفت ۲۰ دلاری است؟

داوودی خاطرنشان کرد: دولت نتایج ملموسی در اقتصاد برای ارائه به مردم ندارد. متاسفانه در دو سال و نیم گذشته هیچ ثمره ملموسی برای مردم به جا نگذاشته است. دولتمردان کمتر از یک سال دیگر فرصت دارند زیرا بعد از آن وارد حال و هوای انتخاباتی برای سال ۹۶ خواهیم شد.

داوودی با انتقاد از شاخصهای اقتصادی دولت یازدهم گفت: متوسط رشد تولید در دو سال اول این دولت ۰٫۵۵ درصد بود در حالی که در دو سال اول دولت نهم ۶٫۲ درصد رشد تولید داشتیم. متوسط تورم دو سال اول دولت یازدهم ۲۳٫۲ درصد بوده ولی در دو سال اول دولت نهم متوسط تورم ۱۶٫۲ بوده است. با این آمار باید به دولتمردانی که مدام دست به تخریب دولت قبل می زنند گفت که شما چه عملکرد اقتصادی در دولت یازدهم داشته اید؟

میدان ۷۲


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=11998

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.