تاریخ ارسال : ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ساعت : ۲۲:۵۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

۲ خبر از آبفاشهری مازندران

در مراسمی با حضور معاون مالی و پشتیبانی آبفاشهری مازندران، معاون فرماندار، شهردار ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، مدیر امور آبفاشهری سوادکوه شمالی معرفی شد.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، هرمز نیازآذری معاون مالی و پشتیبانی شرکت در سخنانی، به جایگاه  و ارزش آب در زندگی بشر اشاره کرد و گفت: با گسترش جوامع ، تقاضای آب و میزان مصرف آب افزایش یافت.

sdfrrg

وی، با بیان اینکه در آینده نه چندان دور منابع محدود آب شیرین دنیا جوابگوی  نیاز مردم نخواهد بود، افزود: منابع تامین آب در کشور ایران نیز محدود و روبه کم شدن است.

معاون مالی و پشتیبانی آبفاشهری مازندران، ادامه داد: میزان بارندگی در استان مازندران نسبت به سایر استانهای کشور بالاست ولی در بخش مهار آبهای سطحی از میانگین کشوری پایین تر هستیم.

نیازآذری، با بیان اینکه طی چندسال اخیر اقدامات موثری در مهار آبهای سطحی انجام شد، افزود: برای دست یابی به منابع آب پایدار استفاده از آبهای سطحی ضروری است.

وی، در بخش دیگری از سخنانش، جابجایی مسوولیتها را امری اجتناب ناپذیر دانست و بیان داشت: مسوولیت امانتی در دست مدیران است تا هرآنچه درتوان دارند با یاری خداوندمتعال  برای خدمتگزاری به مردم انجام دهند.

موسی پور معاون فرماندار شهرستان سوادکوه شمالی نیز در سخنانی، از طرحهای آبرسانی انجام شده در این شهرستان طی سالهای اخیر قدردانی کرد و گفت: با توجه به تحریمهای اقتصادی و کمبود اعتبارات در سطح کشور، با تلاش همکاران آبفا، پروژه های خوبی در راستای کاهش مشکلات بخش آب به اجرا در آمد.

وی، اصلاح شبکه آبرسانی، جابجایی خط انتقال زیراب به شیرگاه و اتمام عملیات ساخت مخزن ذخیره آب که در دست اجراست را سه اولویت مهم در این شهرستان عنوان کرد.

۸۷کیلومتر از شبکه آبرسانی در محمودآباد و سرخ رود شست و شو شد

مهندس رضاعلی آملی با بیان اینکه در این مدت ۳۰ انشعاب نیز در این دو شهر نصب شد،  افزود: ۲۰۹۰ متر توسعه شبکه آبرسانی طی یک ماه گذشته در این دوشهر انجام شد.

xvddeg

وی، تعداد تعویض کنتور خراب در این دو شهر را ۲۶ دستگاه عنوان و تصریح کرد: ۴۷ مورد شکستگی انشعاب و ۷ مورد رفع شکستگی شبکه ثبت شد.

مدیر امور آبفاشهری محمودآباد، از اجرای طرح آبرسانی به شهدای گمنام  این شهر خبر داد و گفت: این طرح به طول ۲۰۰ متر با هزینه ای بالغ بر ۲۲۰ میلیون ریال انجام شد.

گفتنی است شهر محمودآباد و سرخ رود در مجموع ۱۴ هزار مشترک آب دارد.

 

*۹۷۶ متر اصلاح و توسعه شبکه در امور قائمشهر

مدیر امور آبفاشهری قائمشهر نیز با اشاره به ۹۷۶ متر اصلاح و توسعه شبکه طی مرداد ماه در این امور گفت: ۲۷ مورد استاندارد سازی شبکه و ۳۸۰ مورد رفع اتفاقات در قائمشهر انجام شد.

مهندس عبدالرضا سعیدی، برگزاری کارگاه آموزشی مصرف بهینه انرژی برای زنان خانه دار روستایی وسطی کلا را از دیگر فعالیتهای انجام شده امور آبفای قائم شهر در مرداد ماه ذکر کرد .

 

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=25466

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.