تاریخ ارسال : ۱۶ تیر ۱۳۹۵ ساعت : ۲۲:۱۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

۳۳۰ نفر در ضیافت افطاری هنرمندان با احمدی نژاد حضور داشتند

خسرو معتضد با بیان اینکه یکی از دعوت شدگان در ضیافت افطار محمود احمدی نژاد بودم، گفت: خیلی هم ضیافت خوبی بود و ۳۳۰نفر در افطاری احمدی نژاد شرکت داشتند 

به گزارش شلمچه نیوز، خسرو معتضد در گفتگو با خبرگزاری بین المللی کاسپین، در مورد حضور در مراسم افطار محمود احمدی نژاد، اظهار کرد: من یکی از دعوت شدگان در ضیافت افطار محمود احمدی نژاد بودم.

وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: خیلی  هم افطار خوبی بود و در رستوران هم نبود در باغ وسیعی که قرار است دانشگاه ایرانیان شود این ضیافت افطار پهن شد.

معتضد اضافه کرد: برخلاف خبرگزاری های دروغگو که نوشته اند در یک رستوران هشت نفر دعوت احمدی نژاد را پذیرفتند، ۳۳۰نفر در این افطاری شرکت کرده بودند.

وی با اشاره به اینکه من در ابتدا در زمانی که احمدی نژاد شهردار تهران بود منتقد سر سخت ایشان بودم که به احداث گورستان در تهران نقد داشتم، ابراز کرد: من با هیچ دولتی پیمان دوستی ابدی نبسته ام و از دولتی هم که کنار رفته روی بر نمی گردانم.

معتضد با بیان اینکه  از قبل از انقلاب تا الان منتقد بودم و هیچوقت مداح هیچ شخص و دولتی هم نبوده ام، گفت: من مداح شاه نبودم و پرونده ۲۰سانتی متری در ساواک داشتم.

این کارشناس مسایل تاریخی با بیان اینکه هنرمندان و چهره های سر شناس در ضیافت احمدی نژاد حضور داشتند،  اضافه کرد: این باغ به اندیشکده تبدیل خواهد شد.

معتضد گفت: مشغول نوشتن تاریخچه شرکت نفتکش هستم که چگونه عراق آنها را منهدم کرد و تخریب کرد و دوباره ساخته شد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=20150

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.