تاریخ ارسال : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت : ۰۰:۱۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

۴۲۵۰ بسته معیشتی در منطقه های محروم استان بوشهر توزیع گردید

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، در آئینی با حضور فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، مدیرعامل شرکت صنعتی دریایی ایران – صدرا و مدیر بسیج سازندگی استان بوشهر، تعداد چهار هزار و ۲۵۰ چهار هزار و ۲۵۰ بسته معیشتی به منطقه های محروم استان بوشهر ارسال گردید.

سردار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر عصر سه شنبه در این آئین ضمن تبریک تولد حضرت زینب(س) و روز پرستار به تعریف ماموریت های سپاه پرداخت و گفت: یکی از ماموریت های با اهمیت سپاه محرومیت زدایی است که در قالب قرارگاه محرومیت زدایی انجام می گردد.

وی افرود: در حوزه خدمات رسانی با توجه به منویات مقام معظم رهبری در مورد محرومیت زدایی، کارهای خوبی در چند سال گذشته متناسب با حجم های موجود در سپاه و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) انجام شده است.

سردار رزمجو ابراز کرد: در همین راستا امروز نیز با مشارکت شرکت صنعتی دریایی ایران-صدرا شاهد ارسال بسته های حمایتی به منطقه های محروم استان بوشهر بوده ایم که در روزهای آینده بین ۴ هزار و ۲۵۰ خانواده نیازمند توزیع خواهد گردید.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر تصریح نمود: برای تهیه این بسته های معیشتی که دربردارنده مواد غذایی، البسه و لوازم تحریر می شوند، بیشتر از ۳ میلیارد ریال هزینه شده است.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=84410

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.