تاریخ ارسال : ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۱۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

۴۲ درصد حوادث ناشی از کار در استان اصفهان کاهش یافت

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از کاشان، منصور شیشه‌فروش چهارشنبه شب در حاشیه همایش حادثه در کمین صنعت با بیان اینکه هشت آذر مانور ایمنی و پناه‌گیری صحیح در برابر زلزله برای دانش‌آموزان در استان اصفهان برگزار می‌شود، اظهار داشت: ستاد این مهم تشکیل شده و ۸۵۰ هزار دانش‌آموز به صورت همزمان آموزش می‌بینند.

مدیرکل مدیریت بحران استان اصفهان هدف این مانور را کسب آگاهی‌های لازم توسط دانش آموزان برای حوادث طبیعی همانند زلزله عنوان کرد و افزود: طرح "خطر پذیری" استان اصفهان تدوین و بسته‌های آن به شهرستان‌های این استان ابلاغ شده است.

شیشه‌فروش طرح خشکسالی، سیل، آلودگی و غیره را از جمله بسته‌های طرح "خطر پذیری" دانست و خاطرنشان کرد: در راستای کاهش آسیب‌پذیری شهر و روستا این اقدامات صورت پذیرفته و در همین راستا نیز محیط زیست اعلام کرده خوشبختانه روزهای هوای سالم نسبت به سال گذشته هفت برابر شده است.

وی ضمن اشاره به کارگروه ایمنی کار و صنعت تصریح کرد: حوادث ناشی از کار طی شش ماه گذشته در استان اصفهان کاهش داشته است و این مهم با اجرای طرح های ملی و ارائه آموزش‌های مختلف میسر شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استان اصفهان با بیان اینکه محله به محله ایمنی شهرها توسط شهرها به عنوان مدیر مدیریت بحران برگزار می‌شود، ابراز داشت: سازه‌های پر خطر در مسیر رودها اعلام شده و بیش از ۵۰ نقطه شناسایی و ایمن‌سازی صورت گرفته است.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=70763

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.