تاریخ ارسال : ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۲۰:۵۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

۴۵۰۰ متر شبکه آبرسانی در شهرهای تنکابن، خرم آباد، نشتارود و شیرود اصلاح می شود

مدیر امور آبفاشهری تنکابن از اصلاح ۴۵۰۰ متر شبکه فرسوده آبرسانی در شهرهای تنکابن، خرم آباد، نشتارود و شیرود با اعتباری بالغ بر ۴میلیارد و یکصد میلیون ریال خبر داد و گفت: برای اجرای  این طرح در مرحله انتخاب پیمانکار قرار داریم.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس شهرام محمدپور ضمن اعلام خبر بالا، به تشریح اقدمات صورت گرفته در امور آبفای تنکابن طی شش ماه نخست امسال پرداخت و اظهار داشت:  پروژه ارتقای کیفی آب چاه لپاسر شیرود از طریق نصب پکیج حذف کربن اکتیو و زئولیت با صرف اعتبار بیش از یک میلیارد ریال با ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی درحال اجراست.

وی، با اشاره به طرح آبرسانی به محلات محمدآباد، شریف آباد، گیل محله و بالا شیرود شهر شیرود افزود: این طرح با بیش از ۷۰ درصد پیشرفت و صرف بیش از ۳۰۰۰میلیون ریال اعتبار در حال انجام است.

مدیر امور آبفاشهری تنکابن، به ساخت مخزن ۱۰ هزار متر مکعبی این شهر اشاره و تصریح کرد: این طرح  شامل احداث ساختمانهای کلرزنی، نگهبانی، انبار لوله و محوطه سازی  با ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی در دست اقدام است.

مهندس محمدپور، با بیان اینکه طرح اتمام لوله گذاری زون شرقی شهر تنکابن با پیش بینی اعتباری بالغ بر سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال درحال انجام است، گفت: این طرح با لوله های چدنی ۶۰۰ و ۵۰۰ میلی متری با عبور از رمپ شرقی کمربندی و خیابان شهید ابوذر حاتمیان  و نیز احداث ۶ باب منهول تاسیسات آبرسانی با همکاری نزدیک اداره راه و حمل و نقل جاده ای و شهرداری تنکابن با پیشرفت ۳۰ درصدی در حال اجراست.

وی،  با اشاره به اینکه ساخت مخزن ۵هزار متر مکعبی  شهر خرم آباد و احداث ۲ هزار  متر خط انتقال با اعتبار ۳میلیارد ریال در دستور کار قرار دارد، افزود: پیمانکار این طرح انتخاب و در مرحله تجهیز و آماده سازی کارگاه قرار دارد.

مدیر امور آبفاشهری تنکابن،  خاطرنشان کرد: بهره برداری از چاه شماره ۱۰ این شهر نیز با اجرای منصوبات و نصب تاسیسات و ۳۰۰ متر خط انتقال در مرحله تجهیز کارگاه قرار دارد.

مهندس محمدپور تصریح کرد: این طرحها از محل اعتبارات طرح آبرسانی به تنکابن و خرم آباد درحال اجراست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=69247

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.