تاریخ ارسال : ۰۲ آذر ۱۳۹۴ ساعت : ۲۰:۲۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

۴۵۲ نفرقربانی حوادث رانندگی در هفت ‌ماهه امسال

در هفت ‌ماهه امسال، ۴۵۲نفر در حوادث رانندگی استان مازندران جان خود را از دست داده‌اند، این آمار در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته که ۴۸۴ نفر در تصادفات رانندگی کشته شدند، هفتدرصد کاهشنشان می‌دهد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل پزشکی‌قانونی استان مازندران، دکتر علی عباسی با اشاره به اینکه از مجموع تلفات حوادث رانندگی هفت ‌ماهه امسال درمازندران۳۳۷ نفر مرد و ما بقی زن هستند تصریح کرد :ساری با ۹۰ ، بابل با ۶۲ ،آمل با ۴۹ نفر بیشترین و رامسر با ۴ ،عباس آباد با ۶ مورد کمترین شهرها هستند.

در این گزارش با اشاره به محل وقوع تصادفات منجر به فوت در هفت ‌ماهه امسال آمده است: بیشترین تلفات حوادث رانندگی با ۳۲۳مورد در جاده‌های برون شهری و پس از آن  با ۱۱۲مورد در تصادفات درون شهری، ۱۷ مورد در جاده‌های روستایی گزارش شده است.

مدیر کل پزشکی قانونی استان با اشاره به مصدوم شدن تعداد نه هزار ۳۷۶ نفر در هفت ماهه سالجاری تصریح کرد : در راستای کنترل و کاهش آمار تصادفات در جاده‌های برون شهری، رعایت نکات ایمنی از قبیل بستن کمربند ایمنی برای رانندگان و سرنشینان  و نیز عدم مکالمه با تلفن همراه و رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی ضروری است.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=6153

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.