تاریخ ارسال : ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۰۱:۴۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

۵۰ کیلو آلبالوی گندیده مهم‌تر از حقوق و پاداش ۷۰۰ میلیونی!

اغلب روزنامه‌های حامی دولت و اصلاح‌طلب از پرداختن به ماجرای حقوق ۲۳۴ میلیون تومانی یک مدیر بانک دولتی طفره رفتند. این مدیر بانکی که زیر نظر وزارت رفاه و تعاون فعالیت می‌کند، علاوه بر حقوق مذکور پاداش ۵۰۰ میلیون تومانی نیز دریافت کرده است.
به گزارش شلمچه نیوز، در پی روشنگری مستند کیهان و برخی رسانه‌های دیگر درباره این ماجرا، معاون اول رئیس‌جمهور دستور پیگیری موضوع را به وزیر رفاه داد اما نه اصل موضوع و نه دستور جهانگیری هیچ‌کدام در صفحه اول مطبوعات حامی دولت منعکس نشده و برخی از این روزنامه‌ها حتی در صفحات داخلی نیز به ماجرای تبعیض در حقوق‌های پرداختی نپرداخته‌اند که از یک سو می‌تواند دال بر بی‌اهمیتی مسئله تبعیض و رانت‌خواری برای این مطبوعات باشد و از طرف دیگر می‌توان گفت که آنها دستور پیگیری معاون اول رئیس‌جمهور را جدی نمی‌دانند و جدی نگرفته‌اند.
روزنامه‌های آفتاب یزد، شرق، شهروند، هفت صبح، جمهوری اسلامی، قانون و وقایع اتفاقیه از جمله روزنامه‌هایی بودند که از بررسی موضوع در صفحه اول خود دریغ کردند و به تعبیری این موضوع مهم را سانسور کردند.
روزنامه اعتماد و آرمان نیز هرچند به موضوع پرداخته‌اند اما سعی کرده‌اند اصطلاحا موضوع را ماست‌مالی کرده و روی شفافیت در دولت تاکید کنند؛ حال آن که مشابه این عدم شفافیت در ماجرای فیش حقوقی مدیران بیمه و برخی قراردادهای هنگفت اقتصادی و نفتی تکرار شده است.
در صفحه اول روزنامه‌های مذکور عناوینی از این دست به چشم می‌خورد:
– حبیب [خواننده‌ای که مدت‌ها در لس‌آنجلس به سر می‌برد] در غربت نمرد
– دومین نامه کارگردان  فیلم [مستهجن] ۵۰ کیلو آلبالو به جنتی
– گزارش قانون از زندگی هنری حبیب محبیان
– آخرین گام‌های اتحاد دموکرات‌ها
– عراقچی: کاسبان برجام همچنان برای برجام مانع‌تراشی می‌کند.
– معرفی ۱۳ خودروی پرفروش بازار آمریکا
– نوای مرد تنهای شب خاموش شد
– با روحانی تا ۱۴۰۰؛ پیام سرخه به سیاسیون اصول‌گرا و اصلاح‌طلب
– چشم طمع ترامپ به آرای سندرز

پایان/


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=18619

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.