تاریخ ارسال : ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۰:۰۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

۶مجتمع آبرسانی دردامغان بازنمایی می شود/ آبادانی روستاها مطالبه جدی

وی با انتقاد از عرضه بعضی آمار و معلومات نادرست از طریق مدیران ادارات، اضافه کرد: این امر باعث کاهش اعتبارات شهرستان شده است زیرا مدیران، دامغان را شهرستانی بهره مند از ابزارها و اعتبارات تعبیر کردند که این امر اشتباه هست.

پیش بینی ۱۲ هزار میلیارد تومان ارزش برای اشتغال روستایی

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بحث آبادانی روستاها مشابه یک مطالبه جدی در شهرستان، تاکید کرد: در لایحه بودجه سال ۹۷ کل کشور ۱۲ هزار میلیارد تومان ارزش با هدف مساعدت به پیشرفت روستاها در کشور حدس شده که این میزان ارزش صرف اقدامات کشاورزی، صنعت ها روستایی و صنعت ها مبدلی می گردد و ما از مدیران شهرستانی انتظار داریم نسبت به جذب این اعتبارات اقدام کنند.

۷۰۰۰صندوق بدهی الحسنه در کشور ایجاد شده هست

عضو مسکن ملت علاوه بر این با خورده گیری از وضع موسسات پولی، اظهار کرد: در کشور هفت هزار صندوق بدهی الحسنه و یک هزار و ۸۰۰ موسسه پولی و ارزشی ایجاد شده که سرمایه مردم را حیف و میل کردند.

حسن بیگی گفت: ۶.۲

ایران کشوری ثروتمند هست

نماینده مردم دامغان در مجلس، اظهار کرد: متاسفانه ایالات متحده ۱۵۰ میلیارد دلار پول نفت جمهوری اسلامی ایران را بلوکه کرده و ما انتظار داشتیم بعد از برجام این امر برطرف گردد که تاکنون شاهد آن نبوده ایم و امید داریم بتوانیم حق خودمان را از ایالات متحده دریافت کنیم.

حسین بیگی در مورد مسائل درونی کشور و بخصوص معیشت مردم نیز اظهار داشت: در کشور ۱۵ هزار نفر کارت کوله بری در دست دارند که از این تعداد دو هزار نفر را مردم روستاها و مرزنشین تشکیل می دهند و مابقی کارت ها در دستان اشخاص ثروتمند قرار دارد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=78937

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.