تاریخ ارسال : ۰۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۳:۲۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

۶ محموله حامل مساعدت های مردم صومعه سرا به منطقه های زلزله زده ارسال شد

سرهنگ کیا عاشوری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در صومعه‌ سرا،

عاشوری با اشاره سانحه تلخ واقع شدن زلزله در غرب کشور و با تاکید بر اینکه سپاه‌ ناحیه صومعه‌سرا اموری ویژه‌ای را در زمینه مساعدت به زلزله‌زدگان کرمانشاه انجام داده هست گفت: کمک‌ به هموطنان زلزله‌زده غرب کشور به طور مستمر یک وظیفه ذاتی و آدمی شمرده می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا از اعزام ۴ کامیون کمک‌های از جانب مردم شهرستان صومعه‌سرا به منطقه های زلزله‌زده غرب کشور اطلاع داد و تاکید کرد:  کمک‌های ذکر شده از سوی پایگاه‌های بسیج شهرستان به‌صورت از جانب مردم جمع‌آوری شده هست.

وی اعتبار ریالی کمک‌های از جانب مردم ارسال شده شهرستان صومعه‌سرا به منطقه های زلزله‌زده را ۵۰ میلیون تومان دانست و افزود: کمک‌های ارسالی از این شهرستان به استان کرمانشاه دربردارنده لوازم گرمایشی، موادغذایی، البسه و فرش بوده هست.

فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا از اعزام تیمی ۵ نفره از بسیجیان شهرستان صومعه‌سرا به منطقه های آسیب‌دیده کرمانشاه اطلاع داد و اهتمام کرد: این اشخاص به همراه ۲ ماشین وانت نیسان و مقادیر فراوانی برنج و مواد غذایی به‌منظور پخت غذای داغ به منطقه های زلزله‌زده غرب کشور اعزام گردیدند. 

عاشوری افزود: ویزیت رایگان، نشست‌های روشنگری، پیکارهای فرهنگی-ورزشی در پایگاه‌ها بسیج و اجتماع بزرگ بسیجیان صومعه‌سرا با عنوان "شکوه مقاومت" از دیگر برنامه‌های هفته بسیج در شهرستان صومعه‌سرا هست.

فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا با اشاره به ساخت خانه محرومان در قالب هدیه مقام معظم رهبری اهتمام کرد: سهمیه شهرستان صومعه‌سرا در ساخت خانه محرومان ۷۹ واحد بوده و از این میزان ۳۹ واحد طی ماه‌های سابق در شهرستان صومعه‌سرا به بهره‌برداری دست یافته هست.

عاشوری با اظهار اینکه مقارن با اولین روز از هفته بسیج به‌صورت مقارن ۴۰ واحد خانه محرومان در شهرستان صومعه‌سرا به بهره‌برداری رسید اضافه کرد: ‌سهمیه شهرستان صومعه‌سرا در ساخت خانه محرومان به‌دلیل آمار بالای مددجویان زیادتر از سایر شهرستان‌های استان بوده هست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=75807

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.