تاریخ ارسال : ۰۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۲۲:۳۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

۶ هزار و ۵۰۰ متر اصلاح و توسعه شبکه آبرسانی در امور آبفای عباس آباد

 

مدیر امور آب وفاضلاب شهری عباس آباد اظهار داشت: در ۶ ماهه نخست امسال، ۶ هزار و ۵۲۶ متر  اصلاح و توسعه شبکه آبرسانی در این شهر انجام شد.

 

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از شرکت آبفای شهری مازندران، مهندس مهرداد مقدس خو در سخنانی به تشریح عملکرد شش ماهه امور عباس آباد پرداخت و گفت: در این مدت با تلاش کارکنان این امور، ۱۱۲ انشعاب استاندارد سازی ، ۴۰۰  انشعاب نصب  و ۴۲۷ انشعاب آب به فروش رسید.

وی، مرئی سازی ۱۳ شیر خط انتقال آب و تعویض ۲۸۶ کنتور خراب  را از دیگر اقدامات انجام شده در این مدت عنوان و تصریح کرد: در این مدت ۷۳۴ مورد شکستگی در خطوط انتقال، شبکه توزیع و انشعاب آب شناسایی و برطرف شد.

مدیر امور آبفاشهری عباس آباد، با اشاره به نصب فشار سنج دیجیتال در ۷ نقطه از شهر به منظور بررسی و انجام اقدمات به موقع در زمانهای حساس  افزود: به دلیل نقض فنی، الکتروپمپ و موتور چاه های تحت بهره برداری این مورد در ۶ مرحله تعویض شد.

مهندس مقدس خو، از بهسازی چاه های شماره ۱۳ و ۹  سلمانشهر، افزایش عمق نصب پمپ بر روی چاه شماره ۴  و خرید و تعویض سنگ سلیس فیلترهای حذف آهن در تاسیسات آبرسانی کلارآباد در این مدت خبر داد.

وی، ادامه داد: ۵۸۶۱ متر توسعه و ۶۶۵ متر اصلاح شبکه در عباس آباد اجرایی شد.

مدیر امور آبفاشهری عباس آباد،  ۵۴ مورد آبرسانی از طریق تانکرهای سیار در ایام تابستان و پیک مصرف ، افتتاح ساختمان اداری این امور و خرید تجهیزات و اقلام اداری برای این امور و نیز خرید کانکس برای واحد اتفاقات از طریق مشارکتهای مردمی ، جمع آوری اطلاعات مشترکین  و تهیه ابزارهای لازم برای ارسال پیامک به مشترکین بدهکار  را از دیگر اقدمات کارکنان این امور در ۶ ماهه نخست امسال خبر داد.

 

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=72470

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.