تاریخ ارسال : ۲۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۵۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

۷۶ عنوان برنامه در هفته بسیج در شهرستان زابل برگزار می شود

سرهنگ علی ثمره حسینی در صحبت با خبرنگار مهر، اظهار داشت: بسیج منحصرا یک مجموعه رزمی و نظامی نیست و هر کجا که نظام به بسیج احتیاج برخوردار باشد توان دارد حضور برخوردار باشد.

فرمانده سپاه ناحیه پایداری بسیج شهرستان زابل اظهار کرد: در هفته بسیج ۷۶ عنوان برنامه در سطح این شهرستان حدس شده هست که ۱۶ برنامه قبل از هفته بسیج اجرا گردید و ۶۰ عنوان برنامه نیز طی هفته بسیج انجام می شود.

وی اظهار کرد: سال کنونی هفته بسیج با چهار رویکرد کانونی خدمت رسانی و محرومیت زدایی، محیط مجازی، رویکرد دفاعی با محوریت گشت های بسیج محله کانون و اقتصاد پایداریی برگزار می شود.

وی دنبال کرد: روز سوم هفته بسیج با عنوان «اعتلای فرهنگی و اجتماعی» نام گذاری شده که جلسه شبکه روشنگری و عرضه میز خدمت با حضور مدیران شهرستان در مساجد را در این روز خواهیم داشت.

فرمانده سپاه ناحیه پایداری بسیج شهرستان زابل اظهار کرد: پنجمین روز هفته بسیج با عنوان «مسجد کانونی و ولایت مداری» نام گذاری شده و فرماندهان نواحی سخنران قبل از خطبه های نماز جمعه می باشند و در این روز با حضور اقشار متفاوت بسیجیان نیز در نماز جمعه شرکت می کنند.

وی به برنامه های ششمین روز از هفته بسیج با عنوان «بسیج، دولت پایداری و استکبار ستیزی» اشاره کرد و اضافه کرد: کارگاه مصون سازی فرهنگی و تهدیدهای محیط سایبری، نشست ها امر بمعروف و نهی از منکر همراه با غبار رویی گلزار شهدا را در این روز خواهیم داشت.

وی اهتمام کرد: آخرین روز از هفته بسیج با عنوان «بسیج جهاد کبیر و عمل انقلابی» نام گذاری شده که اجتماع بزرگ بسیجیان در قالب شکوه پایداری با حضور اکثر از ۲ هزار بسیجی در قالب گردان های بیت المقدس، امام حسین (ع)،  عاشورا، بسیج محصلین و کوثر مخصوص خواهران در شهر زابل در این روز برگزار می شود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=75155

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.