تاریخ ارسال : ۰۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۴۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

۸ تیم فردا در سالن دانشگاه آزاد اسلامی به میدان می‌روند/ تماشای مسابقات رایگان شد+برنامه مسابقات

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، ۸ تیم آزاد و فرنگی به مرحله نهایی راه یافته اند که در کشتی آزاد و در گروه الف تیم های بیمه رازی و ایزی پایپ کاشان بعنوان تیم های اول و دوم و در گروه ب نیز تیم های ستارگان ساری و هلدینگ فراز بعنوان تیم های اول و دوم به مصاف هم می روند.

همچنین در کشتی فرنگی و در گروه الف تیم های بیمه رازی و شهدای مدافع حرم و در گروه ب تیم های سیناصعنت ایذه و رعد پدافند هوایی بعنوان تیم های اول و دوم در مرحله نیمه نهایی حضور دارند.

بدین ترتیب در رقابت های نهایی لیگ کشتی که فردا (سه شنبه) برگزار خواهد شد در دیدار های نیمه نهایی که صبح برگزار می شود، تیم های اول گروه الف با تیم های دوم گروه ب و تیم های اول گروه ب با تیم های دوم گروه الف مسابقه می دهند.

 همچنین در دیدارهای عصر نیز بازنده مسابقات فوق دیدار رده بندی و برنده مسابقات فوق نیز دیدار فینال را برگزار خواهند کرد.

تماشای این رقابت ها برای علاقمندان به کشتی رایگان است و بلیط فروشی انجام نخواهد شد.

ترکیب تیم های حاضر در این مسابقات به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

بیمه رازی جویبار:
۵۷ کیلوگرم: زائور اوگویف (روسیه) – یونس سرمستی
۶۱ کیلوگرم: مسعود اسماعیل پور – ایمان صادقی
۶۵ کیلوگرم: مهدی یگانه جعفری – سید احمد محمدی
۷۰ کیلوگرم: مصطفی حسین خانی-  حامد رشیدی
۷۴ کیلوگرم: ختیگ تسابولوف (روسیه) – بهمن تیموری
۸۶ کیلوگرم: محمد جواد ابراهیمی
۹۷ کیلوگرم: امیر محمدی – مجتبی گلیج
۱۲۵ کیلوگرم: یداله محبی – جابر صادق زاده
سرمربی: غلامرضا محمدی
مربیان: ابراهیم مهربان- علیرضا نوایی- صادق گودرزی- سعید نیستانی
مدیر فنی: عزیز واگذاری
سرپرست: کیومرث محرابی

ایزی پایپ کاشان:
۵۷ کیلوگرم: نادر حاج آقا نیا- امید جلالی بهار
۶۱ کیلوگرم: مهران نصیری
۶۵ کیلوگرم: یونس امامی – مرتضی قیاسی
۷۰ کیلوگرم: سعید داداش پور – محمد نادری
۷۴ کیلوگرم: رضا افضلی
۸۶ کیلوگرم: علیرضا کریمی – اسماعیل محمودی
۹۷ کیلوگرم: ولادیسلاو بایتسایف (روسیه) – سجاد عزیزی
۱۲۵ کیلوگرم: گنو پتریاشویلی (گرجستان) – امیررضا امیری
سرمربی: مصطفی علیزاده
مربی: سعید واگذاری – مهدی زارع – محمدرضا زینلی
سرپرست: ابوالفضل باغبان
 ستارگان ساری:
۵۷ کیلوگرم: آرتیوم گبکوف (روسیه) – مصطفی دامادی
۶۱ کیلوگرم: فرزاد عموزاد خلیلی- محمد باقر یخکش
۶۵ کیلوگرم: علی اصغر جبلی- حسین عباس پور
۷۰ کیلوگرم: ماگومد قربان علی اف (روسیه) – ایمان رحمانی زاده
۷۴ کیلوگرم: امید حسن تبار – مسعود کمروند
۸۶ کیلوگرم: کامران قاسم پور – محمد متقی نیا
۹۷ کیلوگرم: اسماعیل نجائیان – میثم مصطفی جوکار
۱۲۵ کیلوگرم: جعفر شمس ناتری- محمدرضا آذرشکیب
سرمربی: مرتضی قربانی
مربی: علی دومیرکلایی- محسن دلیری- علی خراسانی- اسلام مردانی
سرپرست: مسعود مدینه

هلدینگ فراز قائم شهر:
۵۷ کیلوگرم: رضا اطری – مهران رضا زاده
۶۱ کیلوگرم: بخان گویگریف (روسیه) مجید داستان
۶۵ کیلوگرم: حسن مرادقلی- حسین ابوذری
۷۰ کیلوگرم: حمیدرضا زرین پیکر
۷۴ کیلوگرم: علیرضا قاسمی
۸۶ کیلوگرم: عزت اله اکبری
۹۷ کیلوگرم: حسن رحیمی- ابوذر اسلامی
۱۲۵ کیلوگرم: عبداله قمی- نعیم حسن زاده
سرمربی: بهنام طیبی
مربی: امیرعباس انوری- عارف علیزاده – فرشید صالحی
مدیر فنی: بهمن طیبی
سرپرست:  علیرضا ساریخانی

کشتی فرنگی:

بیمه رازی تهران:
۵۹ کیلوگرم: سامان عبدولی- کرامت عبدولی
۶۶ کیلوگرم: علی ارسلان – امین سوری
۷۱ کیلوگرم: رسول چونایف (آذربایجان) – برومند اصلان
۷۵ کیلوگرم: رسول گرمسیری – سعید عبدولی
۸۰ کیلوگرم: یوسف قادریان – کیوان رضایی
۸۵ کیلوگرم: حسین نوری
۹۸ کیلوگرم: امیرحسین حسینی- سید مصطفی صالحی زاده
۱۳۰ کیلوگرم: شهاب قوره جیلی
سرمربی: حسن رنگرز
مربی: محسن سوریان – فرشاد علیزاده – مهرداد اسفندیاری فر
مدیر فنی: طالب نعمت پور
سرپرست: کیومرث محرابی

شهدای مدافع حرم قم:
۵۹ کیلوگرم: امید قادری
۶۶ کیلوگرم:  علیرضا پاسالاری
۷۱ کیلوگرم: بهنام افشارنیک – افشین اسلامی
۷۵ کیلوگرم: هادی علیزاده
۸۰ کیلوگرم: میلاد خسروی- مهدی محمدزاده
۸۵ کیلوگرم: علی قیطاسی – مهدی والی
۹۸ کیلوگرم: علی اکبر حیدری
۱۳۰ کیلوگرم: شادمان عظیمی – جواد جمالی
سرمربی: روح اله میکائیلی
مربی: مهدی علیزاده – حسین عالمی
سرپرست: محسن حلوایی

سینا صعنت ایذه:
۵۹ کیلوگرم: شیرزاد بهشتی طلا – شاهین بداغی
۶۶ کیلوگرم: محمد الیاسی- حسین اسدی
۷۱ کیلوگرم: فرشاد بلفکه
۷۵ کیلوگرم: پیام بویری – پژمان پشتام
۸۰ کیلوگرم: ماکسیم مانوکیان (ارمنستان) – امیر محمودی
۸۵ کیلوگرم: سامان عزیزی
۹۸ کیلوگرم: ریوازی ناداراشویلی (گرجستان) یوسف آل محمد
۱۳۰ کیلوگرم: مسعود نعمت چکانی – مهدی نوری
ذخیره: محسن حاجی پور
سرمربی: ملک محمد بویری
مربی: حمیدرضا حیدری زاده – مهدی عسگری زاده – حمزه احمدزاده
مدیر فنی: فروتن حیدری
سرپرست: هوشنگ حاتمی

رعد پدافند:
۵۹ کیلوگرم: محمد نوربخش
۶۶ کیلوگرم: محمدرضا گرایی – وحید میرفتح الهی
۷۱ کیلوگرم: محمدعلی گرایی -مجید خلیلی
۷۵ کیلوگرم: سیاوش دوستاریان – محمد کریمی
۸۰ کیلوگرم: مهدی شریفی- بهروز هدایت
۸۵ کیلوگرم: آرمان علیزاده- محمدامین خزایی
۹۸ کیلوگرم: صمد کاظمی- محمد یگانه
۱۳۰ کیلوگرم: آرمان نظری- محمد علی بلاج
سرمربی: امین عسگرپور
مربیان: ناصر نوربخش – علی ذبیحی- سید یونس موسوی- امین باقری
مشاور فنی: بهرام حسین زاده
مدیر فنی: محمود رایجی
سرپرست: سلمان احمد پور

برنامه این مسابقات به شرح زیر است:

ساعت ۱۰ – مسابقات ضربدری کشتی آزاد:
ایزی پایپ کاشان – ستارگان ساری
هلدینگ فراز قائم شهر- بیمه رازی جویبار

ساعت ۱۱- مسابقات ضربدری کشتی فرنگی:
شهدای مدافع حرم قم – سینا صنعت ایذه
رعد پدافند تهران- بیمه رازی

ساعت ۱۵: رقابت های فینال و رده بندی کشتی آزاد

ساعت ۱۶: رقابت های فینال و رده بندی کشتی فرنگی


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=71258

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.