تاریخ ارسال : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۴۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

۹۰ درصد اعتبارات صرف پرداخت حقوق کارمندان دولت و یارانه می گردد

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، بیت الله عبدالهی صبح امروز شنبه در دیدار با اهالی روستای وجنی ضمن تبریک فرارسیدن ایام سال جدید اظهار کرد: روستای وجنی و منطقه های اطراف دارای حجم بالای گردشگری هست که با تقویت این استعداد میتوان از آن نیز استفاده تاثیرگذار نمود.

وی با اشاره به اینکه بیشتر از ۹۰ درصد اعتبارات صرف پرداخت حقوق کارمندان دولت و یارانه می گردد اظهار کرد: بعد از صرف هزینه های جاری و پرداختی تنها ۱۰ درصد از بودجه دولت برای فعالیت های عمرانی می ماند که موجب می گردد بسیار از پروژه ها نیمه تمام بماند.

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی با ذکر اینکه در هفته دولت سال های قبل پروژه های متعددی بازنمایی می گردید اما حالا دیگر خبری نیست عنوان نمود: سبب این کار این هست که دولت کارمندان خود را در سال های گذشته افزایش داده که حالا آن را با مشکل رو به رو کرده هست.

همکاری مردم در اجرای طرح ها اثرگذاری بسزایی دارد

عبدالهی با ذکر اینکه همکاری مردم در اجرای طرح ها اثرگذاری بسزایی دارد اظهار کرد: در هر جا که مردم عزم کرده اند و پا به میدان گذاشته اند منطقه پیشرفت نموده و توانسته زیادی از مشکلات خود را حل کند دولت و مجلس نیز به طور مستمر در کنار مردم و سرمایه گذاران بوده و از آنان پشتیبانی می کنند.

وی با اشاره به بعضی مشکلات طرح شده توسط شوراها و دهیار روستای وجنی ابراز داشت: مشکل پل روستای وجنی که گذر و مرور مردم را با مشکل رو به رو کرده بعد از مطالعه و ارزیابی دقیق، به اطلاع مسئولین اداره کل و وزارت راه و شهرسازی خواهد رسید تا در کوتاه ترین زمان این مشکل نیز حل وفصل گردد.

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه مشکلات دیگر روستای وجنی نیز پیگیری می گردد اظهار کرد: پاسگاه نیروی انتظامی و خط کشی جاده این روستا نیز موردبررسی قرارگرفته و بعضی از آنان نیز انجام شده و یا در دست اقدام قرار دارد.

عبدالهی با ذکر اینکه روستای وجنی و سایر روستاهای اطراف درزمینهٔ پرورش ماهی دارای حجم های خوبی می باشند ابراز داشت: بنده و فرماندار شهرستان برای برطرف تمامی مشکلات و موانع تولید و اشتغال تمام اهتمام خود را می کنیم در بحث بحران سیب نیز به وزیر جهاد کشاورزی دومرتبه در مجلس یادآور شدم و بازهم در این چنین مورد ها با سایر نمایندگان و مسئولین پیگیری می کنیم.

وی با اشاره به حجم های مغفول مانده منطقه ورگهان عنوان نمود: منطقه ورگهان و روستاهای اطراف دارای حجم و استعدادهای بسیاری درزمینهٔ گردشگری و فرآورده ها باغی می باشند که از بستر فضای سایبری میتوان در این زمینه ها هم در صادرات میوه هم درزمینهٔ جذب گردشگر استفاده کرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=92128

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.