تاریخ ارسال : ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۸:۵۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

۹۰ درصد تحریم ها باقی هست

 به گزارش شلمچه نیوز به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،

وی با بیان این‌که تمام انبیا آمده‌اند که در مقابل کدخدایان زمان بایستند و با خدا بسازند و امروز دیپلماسی باید این باشد که با آمریکا دوستی نکنیم، اضافه کرد: دومین نوع دیپلماسی، دیپلماسی غرب‌گرا و لیبرال و ضددینی هست که به دشمن چراغ سبز نشان می‌دهیم.

نماینده پیشین مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح نمود: برجام ۶ جزء و پنج زمینه دارد که دربردارنده تعهدها ایران و غربی‌ها و همکاری‌های صلح‌آمیز هست که در مواردی اجماع رأیها احتیاج هست ولی در یک مورد با پنج رأی استعداد اجرایی دارد که در برجام دسترسی به تمام اماکن نظامی ما اذن داده‌ شده هست.

نبویان با اشاره به این‌که فرمان رهبر معظم انقلاب این بود که برجام را مرحله‌ به‌ فاز انجام دهند ولی همه‌ چیز هسته‌ای را تعطیل کردند، خاطرنشان گردید: سایت نطنز در زمان وحید جلیلی مرکز غنی‌سازی بود ولی با قبول برجام همه سانتریفیوژهای بالاتر از نسل یک را جمع کردند و ما ۱۶ هزار سانتریفیوژ نسل یک داشتیم و با پایبندی در برجام به پنج هزار و ۶۰ عدد رسید.

وی دنبال کرد: در زمان کم‌آبی همان‌قدر که مشکل آب وجود دارد مشکل برق هم خواهیم داشت و دنیا به سمت تولید برق هسته‌ای رفته هست، بر طبق تحقیقات مؤسسه استنفورد آمریکا پیش از انقلاب ایران منحصرا در راستای برق نیازمند ۲۰ هزار مگاوات برق هسته‌ای هست و در مجلس هفتم این مصوب گردید و امروز ما هزار وات برق هسته‌ای در بوشهر داریم.

نماینده پیشین مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفته بود: علاوه بر آن بیشتر از ۸۰۰ هزار تا یک‌ میلیون مریض سرطانی ما نیازمند رادیوداروهایی می باشند که در راکتور تحقیقاتی تهران تولید می‌شد، ما برای پزشکی و برق ۱۰ مرکز احتیاج داشتیم اما در قبول برجام اهتمام کردند که حق تولید هیچ‌کدام از جایگاه ها دیگر را ندارید و پس از آن اعلام گردید نطنز باید تنها مرکز غنی‌سازی گردد و این هم قبول گردید، در برجام فرمان دادند برای همیشه ملت ایران حق راه‌اندازی سایت غیر از نطنز را ندارند.

وی افزود: می‌گویند رهبر معظم انقلاب امضای برجام را تأیید کرد ولی وی با ۲۸ شرط قبول کردند و بر این اهتمام داشتند که از آمریکا هم باید پایبندی کتبی برای تعهدها برجام گرفته گردد.

نبویان با اشاره به این‌که ایران محدودیت‌های چندساله را در برجام پذیرفته هست، اظهار کرد: آقایان اظهار کردند که ما تنگنا بالاتر از هشت سال را قبول نکردیم حال جای این سوال وجود دارد آن‌ها یا می‌خواهند کذب بگویند و یا اطلاع دقیقی از متن برجام ندارند.

نماینده پیشین مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در ادامه اقرار کرد: می‌گویند ترامپ ممکن هست از برجام خارج گردد، ترامپ مگر دیوانه هست که از برجام خارج گردد آن‌ها می‌خواهند به دستاویز برجام بحث موشکی را پیش بکشند، قرار بود تحریم‌ها برداشته گردد و آمریکا بازهم به چهار سبب ما را تحریم کرد؛ عربستانی که روزانه دارد قتل‌عام می‌کند امروز مسؤول کمیته امنیت حقوق بشر شده هست.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=95197

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.