تاریخ ارسال : ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت : ۱۲:۱۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

۹ داروخانه کشیک در نوروز در شهر قم فعال هست

9 داروخانه کشیک در ایام نوروز در شهر قم فعال استمیلانی،معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی شهر قم در صحبت با خبرنگار  به گزارش شلمچه نیوز به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوانازشهر قم؛ ؛ با اشاره به اجرای برنامه های معاونت غذا و دوا دانشگاه در ایام نوروزاظهار کرد: علاوه بر داروخانه های ۲۴ ساعته، ۹ داروخانه همه روزه نیز به عنوان کشیک فعال در ایام تعطیلات نوروزی جهت ایجاد پوشش در مناطقی که دسترسی به داروخانه های ۲۴ ساعته مقدور نیست، فعال می باشند.

وی اضافه کرد: این معاونت در حوزه های مدیریت نظارت بر مواد غذایی،آزمایشگاه کنترل مواد غذایی، اداره امکانات پزشکی و مدیریت دوا و غیره فعالیت می کند که در ایام نوروز نیز با معرفی کشیک خدمات رسانی خواهد کرد.

  میلانی گفته بود: علاوه بر مشخص کردن داروخانه های سطح شهر، داروخانه های بخش ها و روستایی را نیز هماهنگ کرده و فهرست کشیک داروخانه های منتخب به منظور تامین داروی مریض ها خاص در ایام تعطیلات نیز اعلام گردیده هست.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی شهر قم عنوان نمود: با توجه به حضور زوار و مسافران و احتیاج دارویی آنها، دپوی لازم برای داروی مورد احتیاج انجام شده و مشکلی در این بخش نخواهیم داشت.

میلانی تاکید کرد: به منظور فرهنگسازی دارویی، طراحی پمفلت با مبحث سفارش های غذایی و دارویی و مطالب نوروزی جهت ارسال به ستاد تسهیلات نوروزی انجام و در اختیار این ستاد قرار گرفته هست.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی شهر قم تصریح نمود: بازرسی از جایگاه ها تحت پوشش اعم از داروخانه ها، شرکت های پخش،کارخانجات مواد غذایی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی، کارگاه های پخت سوهان وغیره در نوروز نیز انجام خواهد گردید.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=92605

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.