تاریخ ارسال : ۰۶ تیر ۱۳۹۵ ساعت : ۲۰:۳۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

‌اعضای دولت ‌‌که ۱۰۰۰ میلیارد سرمایه دارند بگویند این سرمایه را از کجا آورده‌اند

وزیر سابق ورزش و جوانان گفت: افرادی که امروز در دولت حضور داشته و یک هزار میلیارد سرمایه دارند و بیشتر زمان خود از مسئولان بوده باید بگویند این سرمایه را از کجا آورده‌اند.

به گزارش شلمچه نیوز، محمد عباسی شامگاه شنبه در مراسم گرامیداشت شهدای هفتم تیرماه در حسینیه دزیانی‌های گرگان اظهار داشت: دنیاخواهی و رفاه‌طلبی برخی مدیران سبب نگران شدن مردم می‌شود و مردم حق دارند نگران شوند که برخی به دنبال پر کردن جیب‌های خود هستند و مردم دلواپس می‌شوند.

وی افزود: مسئولان نباید نمونه‌سازی کنند و بگویند بقیه مدیران نیز این‌گونه بوده‌اند و من به جرت می‌گویم که سرمایه همه وزرای دولت‌های نهم و دهم یک دهم اموال برخی از وزرای امروز نیست.

عضو هیئت امنای بنیاد مستضعفان کشور تصریح کرد: افرادی که امروز در دولت حضور داشته و یک هزار میلیارد سرمایه دارند و بیشتر زمان خود از مسئولان بوده باید بگوید این سرمایه را از کجا آورده است.

عباسی اظهار کرد: این موضوعات در هر دولتی که باشد اشکال دارد و سبب نگرانی مردم می‌شود و تعصبات گروهی و حزبی نباید در این مسئله تاثیر داشته باشد.

وی گفت: متاسفانه برخی خود را از نزدیک‌ترین‌ها می‌دانند اما خیلی از چیزها را قبول ندارند و امروز مدعی هستند که ما همواره همه کاره کشور بودیم و تنها دولت نهم این اجازه را به ما نمی‌داد و امروز فرزندان آنان با بهائیان دیدار می‌کنند.

وزیر سابق ورزش و جوانان گفت: خیلی نگران هستیم و دل انسان به درد می‌آید که این بزرگان که سوابقی در انقلاب داشته‌اند اما باید بدانیم که ماندگاری در مسیر انقلاب و امام راحل مهم است.

عباسی با اشاره به ۳ نامه تاریخی شهید بهشتی به امام خمینی(ره) گفت: شهید بهشتی می‌گوید که مردم دو دسته که عده‌ای پای انقلاب و امام ایستاده‌اند اما عده‌ای به دنبال تفکر غرب هستند و امروز نیز شاهد هستیم که برخی از افراد که فرزندانشان در خارج کشور حضور دارند حاضر هستند از خیلی از مسائل بگذرند و باید بدانیم که جهان غرب جهان معامله‌گر است و علت اینکه آنان امروز پای میز مذاکره می‌نشینند ایستادگی ها و اقتدار ما در سال‌های گذشته بوده است.

وی با اشاره به سخن شهید بهشتی که “نباید بگذاریم استعمارگران برای ما تصمیم بگیرند” افزود: مسئولان مواضع روشن داشته باشند و چرا اصلاح‌طلبان و برخی مسئولان در برابر سخنان کلینتون و سران امریکایی و غیره هیچ پاسخ صریح و روشنی ندادند.

وزیر سابق ورزش و جوانان اظهار کرد: کشور امروز بیش از گذشته به اتحاد و انسجام ولایتمداران و نیروهای ولایی نیاز دارد و باید زمینه‌های این انسجام را فراهم کنیم و از این نشست‌ها رهاورد مثبتی برداشت شود و بصیرت جامعه را افزایش داد.

عباسی با اشاره به تاثیرات شبکه ‌های مجازی و رسانه‌های جمعی در جامعه افزود: نیروهای ولایی و جوانان باید در این موضوع بر روی ارزش‌های کلی توجه داشته و مراقب باشند.

وی با اشاره به حادثه ۷ تیر و شهادت آیت الله بهشتی و ۷۲ نفر از یارانش گفت: حادثه ۷ تیر دل همه شیعیان و مظلومان جهان را همانند شهادت مولای متقبان به درد آورد و باید نگاه آگاهانه به تاریخ داشته و از نکات آموزنده آن درس بگیریم.

وزیر سابق ورزش و جوانان گفت: حادثه ۷ تیر مکتب‌نامه‌ای دارد که باید آن را برای جامعه ارائه و در راستای بصیرت‌افزائی جامعه استفاده کرد.

عباسی تصریح کرد: در حالی که بسیاری از دشمنان و گروهک‌ها پس از پیروزی انقلاب تلاش داشتن که مسیر انقلاب را به سمت استکبار منحرف کنند امام راحل با سخنان خود بسیار قاطع در برابر آن ها ایستادگی کرده و می‌گفتند که “امریکا نمی‌تواند غلطی کند” و ملت با اقتدار در برابر این قدرت‌ها ایستادگی می‌کردند و شهید بهشتی نیز همواره پیرو این تفکر بودند.

وی افزود: ملت ایران نشان دادند که هیچ گاه با هیچ اتفاقی مایوس نخواهند شد و مردم با اتکا به ایمان، اسلام و مقام معظم رهبری و معرفت خود، پای اسلام ایستاده اند.

وزیر سابق ورزش و جوانان اظهار داشت: واکاوی این جریانات مانند حادثه هفتم تیرماه می‌تواند عبرت‌آموز باشد و این که از کدام حزب و گروه باشید مهم نیست و مهم کار و خدمتی است که برای مردم انجام می‌دهید.

تسنیم


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=19486

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.