تاریخ ارسال : ۱۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۰:۴۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

‌مسابقات قهرمانی کشتی جام “شهید همدانی” برگزار می‌شود

محمدرضا پیرو دین در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان اظهار داشت: به مناسبت دومین سالگرد شهادت سرلشگر پاسدار شهید حسین همدانی، مسابقات کشتی قهرمانی  استان همدان با نام جام قهرمانی کشتی شهید همدانی در سطح استان برگزار می‌شود.

وی افزود: با توجه به اینکه این شهید معزز از کشتی گیران استان همدان بشمار آمده  و در گذشته نیز مسابقات فجر را در سپاه همدان راه اندازی کردند تصمیم گرفتیم مسابقات کشتی قهرمانی استان همدان اولین یادواره سردار "شهید حسین همدانی" را برگزار کنیم.

رئیس هیئت کشتی شهرستان همدان با تشریح نقش شهید همدانی در پیشرفت ورزش کشتی در استان ابراز کرد: امسال به مناسبت دومین سالگرد شهادت حبیب سپاه مسابقات جام کشتی شهید همدانی به صورت استانی و از سال آینده نیز با ثبت تاریخ برگزاری این مسابقات در فدراسیون کشتی،  به صورت بین المللی برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه امسال اولین دوره از برگزاری جام قهرمانی کشتی "شهید همدانی" است مسابقات به صورت استانی و با شرکت ۱۲ تیم در دو رشته فرنگی و آزاد  از ۲۰ تا ۲۱ مهرماه در سالن ورزشی فردوسی همدان برگزار می‌شود.

 پیرو دین با قدردانی از مشارکت و همکاری سپاه استان برای برگزاری این مسابقات گفت: تمامی هزینه‌های برگزاری جام قهرمانی کشتی "شهید همدانی" توسط سپاه انصارالحسین(ع) همدان و گروه‌های مردمی تامین شده است.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=68647

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.