تاریخ ارسال : ۰۲ آذر ۱۳۹۴ ساعت : ۲۱:۴۰ 0 نظر / 107 بازدید چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بیانیه مدیرعامل آبفای مازندران به مناسبت هفته بسیج

مدیرعامل آبفاشهری مازندران در پیامی به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج با تاکید بر اینکه اقتدار بسیجیان در دنیا شناخته شده است، گفت: این اقتدار حاصل تأسی بسیجیان از فرمایشات مقام معظم رهبری است.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس ذبیح الله ذاکری با اشاره به اینکه ساده زیستی، صفاو صمیمیت، ایمان قوی از شاخص ترین ویژگیهای بسیجیان است، افزود: این ویژگی ها بسیج رابه نیروی پرتوان برای حراست ونگهبانی از اسلام و ارزش ها وهنجار هاتبدیل نمود.

وی، با تاکید بر اینکه بسیجیان پیرو خط ولایت هستند، تصریح کرد: اطاعت بسیجی از ولایت، اطاعتی آگاهانه است.

modir2

مدیرعامل آبفاشهری مازندران، اصلی ترین دغدغه بسیجی را حفظ ارزشها و باورهای دینی دانست و گفت: بر همین اساس، بسیجیان سلحشور ایران اسلامی طی هشت سال دفاع مقدس در برابر تمامی استکبار ایستادگی کردند.

مهندس ذاکری، با بیان اینکه حفظ اقتدار را مدیون بسیجیان هستیم که همچنان با توکل بر خدا و پیروی از ولایت فقیه برای توسعه کشور تلاش می کنند، اظهار داشت: اقتدار ایران اسلامی در زمینه های علمی، سیاسی، هسته ای بخشی از نتایج فعالیت بسیجیان می باشد.

وی، در پایان سالروز فرمان تاریخی رهبرکبیر و بنیان گذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) مبنی برتشکیل بسیج (ارتش ۲۰ میلیونی) درپنجم ‌آذرماه سال ۱۳۵۸ را برملت ایران تبریک گفت.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=6159

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.