تاریخ ارسال : ۰۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۳:۵۰ 0 نظر / 142 بازدید چاپ این صفحه چاپ این صفحه

حرکت عجیب خواننده زن معروف وسط اجرای زنده! +تصاویر

وی بعد از بیان این جملات اقدام به برهنه شدن روی صحنه کرد و در حالیکه پشتش را به جمعیت کرده بود نام مالالا که روی کمرش نقش بسته بود را در معرض نمایش قرار داد.

به گزارش شلمچه نیوز، برهنه شدن و همدردی توهین آمیز مدونا با خانواده مالالا دختر پاکستانی که قربانی گروه طالبان شده بود همه را شوکه و پاکستانی ها را عصبی کرد.

 

این خواننده معروف در سال ۲۰۱۲ بر روی صحنه اجرای موسیقی زنده اش برای حمایت از دختر معصوم ۱۴ ساله پاکستانی که در آن زمان توسط سه عضو گروه طالبان مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود در مقابل چشمان هزاران نفر از طرفدار خود برهنه شد.

 

 

او خطاب به حضار گفت: میخواهم صحبت جدی با شما داشته باشم. اتفاقی که برای این دختر رخ داده است مرا به شدت تحت تاثیر قرار داد.او در وبلاگش در مورد اهمیت تحصیل زنان مطلبی نوشت که زندگی اش را از او گرفته است .من به خاطر او اشک ریختم.بیایید از کسانی که برای پیشرفت زنان فعالیت میکنند و در حمایت از تحصیل زنان از این آنان پشتیبانی کنیم.

 

 

وی بعد از بیان این جملات اقدام به برهنه شدن روی صحنه کرد و  در حالیکه پشتش را به جمعیت کرده بود نام مالالا  که روی کمرش نقش بسته بود را در معرض نمایش قرار داد.اما پاکستانی های سراسر دنیا این اقدام وی را توهینی به این دختر دانسته و آن را محکوم کردند. آنها در اعتراض به حرکت این خواننده در سایت های اجتماعی دنیای مجازی به انتقاد پرداخته اند و اعتراض خود را اینگونه نشان دادند.

 

جام نیوز


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=31969

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.