تاریخ ارسال : ۰۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۲۲:۲۷ 0 نظر / 127 بازدید چاپ این صفحه چاپ این صفحه

راننده ای که ۱۰ روز با مار سمی همراه بود

مار سمی مدت ده روز داخل خودرو وانت یک راننده ،همراه او صدها کیلومتر مسافت را طی کرد.

زندگی ده روزه مار و راننده خودروبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از  کرمانشاه، رحمان خاطری راننده دفع زباله سد داریان در ارتباط با این موضوع گفت : ده روز قبل متوجه حضور این مار درخودرو خود شدم ،ابتدا تصمیم گرفتم که مار را ازخودرو خارج کنم اما موفق نشدم.
وی افزود: باتوجه به اینکه باید هر روز صبح درمحل کارم آماده می شدم با توکل برخدا، تصمیم گرفتم که به همراه مار مزبور به محل کارم مراجعه کنم.
خاطری ادامه داد:حقیقتا ترس از نیش مار داشتم اما به مرور متوجه شدم که مار هم کاری به من ندارد و هر روز در قسمتی ازخودرو مانند موتور،زیرصندلی ، زیر شاسی و… اطراق می کند .
وی گفت:چند بار دوستانم خواستند که مار را بکشند اما من این اجازه را به انها ندادم تا این که در نهایت شب گذشته درب های ماشین را بازگذاشتم و صبح متوجه شدم، مار ازخودرو خارج شده است .
راننده دفع زباله سد داریان افزود:کشتن مار برایم امکان پذیر بود، اما برای حفظ جانش، ترس نیش را تحمل کردم و خوشبختانه این حیوان زبان بسته نیز آزاری به من و اطرافیانم نرساند.
خاطری در پایان تاکید کرد : گرفتن جان و آزار رساندن به حیوانات کاری بسیار ناپسند است و امیدوارم که همه ما در حفظ و بقای موجودات زنده بکوشیم.

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=21346

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.