تاریخ ارسال : ۰۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۰:۳۳ 0 نظر / 21 بازدید چاپ این صفحه چاپ این صفحه

رونق گردشگری درسیستان وبلوچستان تاثیربرمعیشت مردم دارد

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان،نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: رونق گردشگری استان سیستان و بلوچستان تاثیر شگرفی بر زندگی و معیشت مردم منطقه خواهد داشت.

حسینعلی شهریاری افزود: این استان بالاترین نرخ بیکاری در کشور را دارد که با رونق گردشگری و صنایع دستی آن می‌تواند به اشتغال جوانان تاثیر گذاشته و معیشت مردم را ارتقا داد.

نماینده مردم زاهدان در مجلس با انتقاد از اینکه تقریبا هیچ‌یک از وعده‌ها درخصوص گردشگری سیستان و بلوچستان عملیاتی نشده، تصریح کرد: رونق گردشگری این استان، تاثیر شگرفی بر زندگی و معیشت مردم منطقه خواهد داشت.

شهریاری با اشاره به اظهارنظر رییس جدید سازمان میراث فرهنگی و گردشگری مبنی بر اینکه “رونق گردشگری استان سیستان و بلوچستان را در اولویت کاری خود قرار می‌دهد”، گفت: اگرچه بعید می‌رسد با توجه به نبود حداقل‌ترین زیرساخت‌های این مهم در استان بتوان این وعده‌ها را عملیاتی کرد اما امیدوارم قول‌های معاون رئیس‌جمهور در نخستین روزهای کاریش به مردم محروم سیستان و بلوچستان به سرانجام برسد و این حرف‌های خوش آب و رنگ تنها تبلیغاتی سیاسی در ماه‌های منتهی به انتخابات ریاست‌جمهوری برای دولت یازدهم نباشد.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر دولت بتواند به نحوه هزینه‌کرد پول‌ها و سرمایه‌های کشور مسیر درستی دهد می‌توان سیستان و بلوچستان را از تنگناهای اقتصادی نجات داده و وعده‌ها را به سرانجام برساند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=30778

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.