تاریخ ارسال : ۳۱ تیر ۱۳۹۵ ساعت : ۰۱:۱۶ 0 نظر / 348 بازدید چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مرگ مشکوک مهندس جوان در سقوط از پل طبیعت تهران

دانشجوی مهندسی صنایع شیمی به طرز مرموزی از پل طبیعت تهران سقوط کرد و جان باخت .

به گزارش شلمچه نیوز، ساعتی قبل قاضی منافی آذر بازپرس ویژه قتل دادسرای جنایی تهران با تماس تلفنی ماموران پلیس پایتخت از سقوط مرگبار مرد جوانی از پل طبیعت با خبر و همراه کارآگاهان تشخیص هویت پلیس آگاهی در محل حاضر شد .

تیم جنایی در محل حادثه با جسد خونین پسر جوان ۲۵ ساله ای روبرو شدند که حکایت از آن داشت لحظاتی قبل در سقوط از پل جان باخته است .

بررسی اولیه نشان داد پسر فوت شده دانشجوی مهندسی صنایع شیمی است که به طرز مرموزی از پل طبیعت به داخل بزرگراه مدرس سقوط کرده و جان باخته است .

همزمان با انتقال جسد به پزشکی قانونی برای انجانم آزمایش های لازم و مشخص شدن علت اصلی مرگ تیمی از ماموران پلیس آگاهی به دستور قاضی منافی آذر تحقیقات خود را برای مشخص شدن علت حادثه آغاز کردند .

مهندس جوان با سقوط از پل طبیعت به زندگی اش پایان داد
تکمیلی: بررسی های تخصصی تیم جنایی در محل حادثه نشان داد مرد جوان که ساعتی قبل در سقوط از پل طبیعت به داخل بزرگراه مدرس جان باخته بود خودکشی کرده است . ماموران در بازرسی بدنی از مرد فوت شده وصیت نامه ای را کشف کردند که مهندس جوان در آن از پدرو مادرش حلالیت طلبیده و از آنها خواسته به خاطر اینکه به زندگی اش پایان داده است او را ببخشنند . همچنین در تحقیقات میدانی شاهدان عینی اعلام کردند که دیده اند مرد جوان به روی پل رفته و خودش را ناگهان به داخل بزرگراه مدرس انداخته است . قاضی منافی آذر بازپرس کشیک قتل تهران درباره این خبر به خبرنگار ما گفت : تحقیقات تکمیلی درباره خودکشی مهندس جوان از سوی ماموران ادامه دارد.

جوان


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=20988

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.