تاریخ ارسال : ۰۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۶:۰۶ 0 نظر / 27 بازدید چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مقابله با تهدیدات دشمن با تربیت نسلی مومن

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد، امام جمعه شهر لنده در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعهمقابله با تهدیدات دشمن با تربیت نسلی مومن این هفته ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت: امروز رسالت بسیجیان در مقابل تهدیدات گسترده دشمن در حوزه جنگ نرم چندبرابر شده است و باید با تربیت نسلی مومن و انقلابی با استفاده از ظرفیت افسران جنگ نرم به مقابله با دشمن پرداخت.
حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل افزود:گاهی برخی از افراد داخلی کشور آگاهانه پیرامون مسائل مربوط به بسیج مباحثی را عنوان می کنند که دقیقاً همنوا با دشمن است، کسانی که بسیج را تندرو و افراطی خطاب می کنندخوب بدانند که این شیوه تفکر ناشی از همان جریان نفوذ است که در بین آنها ریشه دوانیده است.
وی گفت: اربعین حسینی تجلی خودباوری امت اسلام در مقابل اسلام امریکایی است که جلوه های بندگی و اخلاص آن چشم دشمنان را کور کرد.
رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنده گفت: کشورهایی که به دنبال برقرای و تامین امنیت رژیم صهیونیستی هستند باید خوب بدانند که روز به روز در میان ملت خود منفور تر خواهند بود.
امام جمعه شهر لنده با اشاره به سالروز شهادت مجاهد نستوه شهید مدرس و روز مجلس گفت: مجلس عصاره ملت است و نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید زبان گویای ملت باشند.
وی گفت: نظارت بر حسن اجرای قوانین و مقررات و تصویب قوانین مناسب برای رفع مشکلات و گرفتاری های مردم از مهمترین وظایف نمایندگان است.
خطیب جمعه این هفته لنده گفت: داشتن روحیه انقلابی یک اصل اساسی برای مقابله با فساد و اختلاس ها و تخلفات مسئولان است که می بایست نمایندگان آن را سرلوحه کارخود در مجلس بدانند.
امام جمعه لنده تاکید کرد: مسئولان در قبال بد عهدی دشمنان در مسئله برجام نباید ساکت بنشینند و هر اقدامی که موجب نقض برجام است را باید فورا در دستور کار قراردهند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=31359

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.