تاریخ ارسال : ۲۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۱۲:۲۶ 0 نظر / 27 بازدید چاپ این صفحه چاپ این صفحه

چقدر پرداخت وام به کارکنان بانک ها عادلانه بوده است؟/ حذف مالیات بر ارزش افزوده طلا درراه است؟

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار بورس،بانک و بیمه گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، از مهم ترین رویداد بورس، بانک و بیمه در هفته ای که گذشت می توان به اعطای تسهیلات بانکی تا سقف ۲۵۰ میلیون تومان به کارمندان بانک اشاره کرد که براین اساس انتظار می رود پرداخت هر گونه تسهیلات باید طبق موازین قانونی صورت پذیرد تااز فساد جلوگیری شود.
براین اساس انتظار می رود منابعی که در اختیار بانک ها قرار می گیرد  برای ارائه به عموم جامعه مورد استفاده قرار گیرد که  لازمه اجرای این کار به صورت صحیح، وجود دستگاه های نظارتی در این امر است.
گزارش هفتگی/ چقدر پرداخت وام به کارکنان بانک ها عادلانه بوده است؟/ حذف مالیات بر ارزش افزوده طلا درراه است؟
از دیگر اخبار مهم بورس،بانک و بیمه می توان به حذف  و یا کاهش مالیات بر ارزش افزوده طلا اشاره کرد که با توجه به رکود حاکم بر بازار و کاهش تولید، این امر از سوی نمایندگان مجلس و ارگان های مختلف در حال بررسی است.

سامرا تحت پوشش بیمه اربعین نیستمجری طرح بیمه اربعین گفت:با توجه به ممنوعیت تردد زائران ایرانی در شهر سامرا، پوشش بیمه اربعین از فردا شامل این شهر نمی شود.
//

اعتراض متقاضیان مسکن مهر به سیف/بازدید نیمه کاره رئیس کل بانک مرکزی از نمایشگاه مطبوعاتولی‌الله سیف امروز در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها حضور اما با اعتراض متقاضیان مسکن مهر بازدید از نمایشگاه را نیمه کاره رها کرد.
چقدر پرداخت وام به کارکنان بانک‌ها عادلانه بوده است؟با توجه به منابع در دسترس بانک ها برای اعطای وام به اقشار مختلف جامعه، لزوم نظارت بیشتر در این امر از سوی نمایندگان مجلس پیشنهاد می شود.
نبود شفافیت در نرخ سود تسهیلات بانکییک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به آنکه بانک مرکزی نرخ سود تسهیلات را ۱۸ درصد اعلام کرده، اما برخورد های متفاوت از سوی بانک ها برای نحوه محاسبه سود بانکی صورت می گیرد.
//۴۰ شرکت در نوبت ورود به بورسامسال با عرضه های انجام شده در بورس تهران، چهار صنعت جدید به صنایع حاضر در بازار سرمایه اضافه شد که به این ترتیب صنایع این بازار از ۳۷ گروه به ۴۱ گروه افزایش یافت.

حذف مالیات بر ارزش افزوده طلا در راه است؟رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: با توجه به رکود حاکم بر بازار و کاهش تولید، تقلیل و یا حذف مالیات بر ارزش افزوده از سوی نمایندگان مجلس و ارگان های مربوطه در حال بررسی است.
//
آیا بانک ها در ارائه تسهیلات همه متقاضیان را به یک چشم می بینند؟به رغم اینکه در نظر گرفتن شرایط مطمئن برای اعطای تسهیلات بانکی امری ضروری است اما در عمل شاهد تبعیض در نحوه ارائه انواع وام به متقاضیان هستیم.
ضعف زیرساختی سامانه معاملاتییک کارشناس بازار سرمایه گفت: ضعف سیستم نرم افزاری و سخت افزاری معاملات از مهمترین معضلات بازار سرمایه است که جذب نشدن سرمایه گذار خارجی را سبب می شود.
گزارش هفتگی/ چقدر پرداخت وام به کارکنان بانک ها عادلانه بوده است؟/ حذف مالیات بر ارزش افزوده طلا درراه است؟


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=29405

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.