تاریخ ارسال : ۲۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۱۷:۳۹ 0 نظر / 20 بازدید چاپ این صفحه چاپ این صفحه

کارگران از حکومت کردن باز مانده اند/ منشا بسیاری از پرونده های فساد، بی انضباطی مالی است

کارگران از حکومت کردن باز مانده اند/ منشا بسیاری از پرونده های فساد، بی انضباطی مالی استبه گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ علیرضا محجوب نماینده مجلس عصر امروز در پیش کنگره پانزدهم حزب مردم سالاری با بیان اینکه ما امروز به شدت به سمت جامعه آریستوکرات در حال حرکت هستیم اظهار داشت: ما به سمت کسانی رفته ایم که تحصیلات عالیه دارند و کارگران و توده های ۹۰ درصدر از حکومت کردن و مشارکت در آن باز مانده اند .
وی در ادامه اظهارات خود با اشاره به مساله فساد اقتصادی گفت: مساله فساد حاصل یک سلسله سیاست گذاری هاییست که تعمدا جاگذاری نمی شود. صندوق بین المللی پول، مبدا اصلی فساد در کشورهای در حال توسعه را ، موضوع بی انضباطی مالی می داند.

محجوب ادامه داد :منشا این بی انضباطی مالی قانون گذاری صحیح  وحضور کسانی  مانند کارگران و کشاورزان و اقشار فرودست جامعه است که ریال دقیق دارند.
وی در ادامه با بیان اینکه  منشا بسیاری از  پرونده های فساد بی انضباطی مالی ، نداشتن قواننی صحیح و برخوردهای صریح است تاکید کرد: اگر بخشی نتواند با بی انضباطی برخورد کند، یعنی اینکه همه چیز می تواند فاسد باشد. این فساد از حکومت فئودالی و خانی هم بدتر می شود چرا که اگر در آنجا فساد محدود است در اینجا به دلیل بی انضباطی های مالی فساد گستره می شود.
نماینده مجلس در پایان اظهار داشت: همه جریانات و کسانی که در مجلس حضور دارند اگر خواستار باز شدن این راه هستند، باید مسیر مشارکت مردم در همه امرو و تصمیمات را باز کنند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=30396

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.