تاریخ ارسال : ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۱۶:۴۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آخرین نتایج شمارش آراء دهمین دوره انتخابات مجلس به تفکیک استان‌ها

جمعیت واجد شرایط در کشور برای رای دادن در این دوره انتخابات ۵۴ میلیون و ۹۱۵ هزار و ۲۴ نفر اعلام شده است که شرکت کنندگان در انتخابات ۲۹۰ نماینده خود را از ۲۰۷ حوزه انتخابی برای حضور در ساختمان سبز بهارستان از میان ۴ هزار و ۸۴۴ کاندیدا انتخاب کردند. برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حدود ۲۰۷ حوزه اصلی و ۸۵۵ حوزه فرعی در فرماندارها و بخشداری‌ها در نظر گرفته شده بود.  

به گزارش شلمچه نیوز، آخرین نتایج شمارش آرای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به تفکیک استانها تا این لحظه به شرح زیر است: (لازم به ذکر است که این نتایج غیررسمی و هنوز به تأیید شورای نگهبان نرسیده است)

*********************

 

** تعداد رای دهندگان در هر جدول تا زمان آخرین شمارش است و آراء رسمی متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

استان آذربایجان شرقی
تعداد واجدین رأی دادن:

۲/۹۰۰/۰۰۰ نفر

تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ اهر و هریس بیت‌الله عبداللهی
(اصلاح طلب)
مهدی حسینیان

(اصولگرا)

۲ بستان آباد محمد وحدتی‌هلان  ۲۰۰۰۶ مستقل  –
۳ بناب ضیاء‌الله اعزازی  ۲۶۳۸۳ اصولگرا  –
۴ تبریز، آذرشهر و اسکو مسعود پزشکیان ۲۶۱۶۰۵  اصلاح طلب  –
 بیگی  ۲۳۵۳۱۴  اصولگرا  –
 –  محمدحسین فرهنگی

——————-
زهرا ساعی

 –  علیرضا منادی

——————-

محمداسماعیل سعیدی

 –  –  –  میرعلی اصغر موسوی

——————-

سیدمحمدرضا میرتاج الدینی

 –  شهاب الدین بی‌مقدار

——————-

عباس عباس زاده

۵ سراب و مهربان یوسف داوودی (مستقل)
 مجید نصیرپور (اصلاح طلب)
۶ شبستر  –  معصومه آقاپور(مستقل)
________

(اصولگرا)علی علیلو

۷ کلیبر، خداآفرین و هوراند  قلی الله‌قلی زاده ۳۶۹۳۶ اصولگرا  –
۸ مراغه و عجبشیر  –  – مهدی دواتگری

———–

محمدعلی حسین زاده

۹ مرند و جلفا  کریم شافعی

_________

محمد حسن نژاد

۱۰ ملکان سلمان خدادادی  ۳۳۱۳۲  مستقل  –
۱۱ میانه فردین فرمند ۲۴۹۹۶ مستقل  –
یعقوب شیویاری ۲۳۹۱۹  اصولگرا  –
۱۲ ورزقان   رضا علیزاده ۱۵۸۹۲ اصولگرا  –
۱۳ هشترود و چاراویماق  سیدحمزه امینی ۱۵۰۵۸ مستقل  –
استان آذربایجان غربی
تعداد واجدین رأی دادن:
۲/۲۹۶/۵۹۱ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ ارومیه  نادر قاضی‌پور ۱۶۹۰۹۸
 اصولگرا  –

 –  –  هادی بهادری

__________

حاکم ممکان


 –
 روح‌الله حضرت‌پور
_________

مجید دودکانلوی میلان

۲ بوکان محمد قسیم عثمانی  ۴۷۱۶۳
 مستقل  –
۳ پیرانشهر و سردشت رسول خضری ۲۷۷۰۶
مستقل 
۴ خوی و چایپاره تقی کبیری ۷۳۶۹۴
 اصولگرا  –
۵ سلماس

 رسول جلایر سرنقی

_______

شهروز برزگر کاشانی

۶ ماکو – چالدران – پلدشت و شوط  –
 –  عین‌الله شریف‌پور

————–

محرم اکبرزاده

۷ مهاباد  جلال محمودزاده ۴۶۸۵۶
 اصلاح طلب

۸ میاندوآب شاهین‌دژ و تکاب

همایون هاشمی

———-

جهانبخش محبی‌نیا


 –  – مهدی عیسی‌زاده
——–

محمد میرزایی 

۹ نقده و اشنویه  عبدالکریم حسین‌زاده ۶۱۹۷۲ اعتدال  –
استان اردبیل
تعداد واجدین رأی دادن:
۹۹۸/۴۹۹ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ اردبیل، نمین، نیر و سرعین  رضا کریمی ۸۶۸۳۹
 اصلاح‌طلب   محمد فیضی

—————-

سیدکاظم موسوی

 صدیف بدری
۸۷۷۸۴
 اصولگرا
۲ پارس آباد و بیله سوار
 


 شکور پورحسین شقلان
——-

ایرج بیگدلو

۳ خلخال و کوثر  بشیر خالقی ۱۹۱۲۰
 اصولگرا  –
۴ گرمی  میرحمایت میرزاده ۲۱۳۹۹  اصلاح‌طلب  –
۵ مشگین شهر  ولی ملکی ۲۲۴۵۷
 مستقل  –
استان اصفهان
تعداد واجدین رأی دادن:
۳/۵۰۰/۰۰۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ اردستان سیدصادق طباطبائی نژاد ۱۶۰۳۳
اصولگرا
 –
۲ اصفهان  حمیدرضا فولادگر ۲۰۰۶۹۰ اصولگرا  –
ناهید تاج‌الدین
۱۹۵۰۶۶  اصلاح طلب
 –
 احمد سالک
 ۱۷۶۸۰۷  اصولگرا  –
 مینو خالقی  ۱۹۳۲۹۹ اصولگرا
 –
 حیدر علی عابدی  ۱۷۹۲۳۰  اصلاح طلب
 –
۳ خمینی شهر  سید جواد ابطحی ۴۵۵۱۴
اصولگرا

۴ سمیرم  –

 بهروز جعفری

————–

اصغر سلیمی

۵ شاهین شهر،میمه و برخوار  حسینعلی حاجی دلیگانی ۶۰۴۱۱  اصولگرا
۶ شهرضا و سمیرم سفلی
محمدرضا آقایی

———

سمیه محمودی

۷ فریدن، چادگان، فریدونشهر، بوئین و میاندشت اکبر ترکی  ۲۲۵۳۶ اصولگرا
 –
۸ فلاورجان سیدناصر موسوی لارگانی  ۵۶۲۰۸  اصولگرا  –
۹ کاشان و آران و بید گل سید جواد ساداتی‌نژاد  ۶۸۰۰۰  اصولگرا
۱۰ گلپایگان و خوانسار  علی بختیار ۱۴۳۷۱
 اصلاح طلب

۱۱ لنجان  محسن کوهکن ۳۸۱۷۷  اصولگرا  –
۱۲ مبارکه زهرا سعیدی مبارکه ۲۰۴۳۶ اصولگرا  –
۱۳ نائین، خور و بیابانک  عباسعلی پوربافرانی ۱۱۱۵۴ اعتدالی
 
۱۴ نطنز و قمصر  مرتضی صفاری نطنزی ۹۸۴۲
اصولگرا

۱۵ نجف آباد وتیران وکرون  ابوالفضل ابوترابی ۶۴۵۲۷  اصولگرا  –
اقلیت های دینی
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ زرتشتیان        
۲ کلیمیان  مره‌صدق    
۳ مسیحیان آشوری و کلدانی  یوناتن بن کلیا    
۴ مسیحیان ارمنی جنوب ایران        
۵ مسیحیان ارمنی شمال ایران  کارن خانلری      –
استان البرز
تعداد واجدین رأی دادن:
۱/۴۸۰/۰۰۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان  محمود بهمنی ۵۰۱۰۵
اصولگرا

۲ کرج، اشتهارد و فردیس عزیز اکبریان ۱۴۸۲۱۸
مستقل  –
 محمدجواد کولیوند
۱۴۳۴۳۴ مستقل

 

استان ایلام
تعداد واجدین رأی دادن:
۴۳۴/۰۰۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به

دور دوم

۱ دهلران ، دره شهر و آبدانان  –

 شادمهر کاظم‌زاده

_________

علی‌محمد احمدی

۲ ایلام،شیروان، چرداول،ایوان،مهران  –  – سلام امینی———–

سارا فلاحی


 –  –  جلال میرزایی

———

لطیف صادقی

استان بوشهر
تعداد واجدین رأی دادن:
۶۹۱/۴۵۶ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ بوشهر، گناوه و دیلم عبدالحمید خدری  ۴۱۹۲۲  اصلاح طلب
 –
۲ دشتستان محمدباقر سعادت  ۳۶۹۱۶
 اعتدالی

۳ دشتی و تنگستان  سید کمال الدین شهریاری ۵۴۲۰۸
اصولگرا
 –
۴ کنگان، دیر، جم و عسلویه  سکینه الماسی ۴۱۰۰۰   اصلاح طلب
استان تهران

(آمار اولیه از نتایج انتحابات مجلس در شهر تهران)

تعداد واجدین رأی دادن:
۸/۵۰۰/۰۰۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه‌یافتگان به دور دوم
۱ پاکدشت محمد قومی ۴۶۳۹۸  اصلاح‌طلب  –
تهران ، ری ، شمیرانات و اسلامشهر و پردیس  

۱ـ محمدرضا عارف ۱۵۴۳۱۸۵

۲- علی مطهری ۱۳۸۱۹۷۱

۳- سهیلا جلودارزاده ۱۲۵۲۹۰۲

۴ـ علیرضا محجوب ۱۲۵۱۶۹۶

۵- الیاس حضرتی ۱۲۳۰۵۸۴

۶- کاظم جلالی ۱۲۰۴۳۷۰

۷- محمدرضا بادامچی ۱۱۹۷۴۹۱

۸- فریده اولادقباد ۱۱۸۹۷۴۴

۹- سیده فاطمه حسینی ۱۱۵۹۶۱۹

۱۰- مصطفی کواکبیان ۱۱۵۹۴۰۱

۱۱- پروانه سلحشوری ۱۱۳۹۸۲۹

۱۲- ابوالفضل سروش۱۱۳۸۶۴۷

۱۳- علی نوبخت حقیقی ۱۱۲۳۴۱۴

۱۴- غلامرضا حیدری ۱۱۲۲۷۸۴

۱۵- مهدی شیخ ۱۱۱۹۶۰۸

۱۶- فاطمه سعیدی ۱۱۱۶۳۵۹

۱۷- محمدعلی وکیلی ۱۱۱۲۱۲۱

۱۸- محمود صادقی ۱۱۱۱۵۹۴

۱۹- بهروز نعمتی ۱۱۰۳۹۸۹

۲۰- پروانه مافی ۱۱۰۳۵۶۳

۲۱- فاطمه ذوالقدر ۱۱۰۲۵۱۵

۲۲- محمد جواد فتحی ۱۰۷۹۲۶۴

۲۳- طیبه سیاوشی شاه عنایتی ۱۰۷۷۳۶۵

۲۴- سیدفرید موسوی ۱۰۷۵۳۱۴

۲۵- محمدرضا نجفی ۱۰۷۲۸۶۹

۲۶-  داوود محمدی ۱۰۷۱۹۹۲

۲۷- محسن علیجانی زمانی ۱۰۷۱۶۹۸

۲۸- احمد مازنی ۱۰۶۶۶۴۰

۲۹- علیرضا رحیمی ۱۰۶۱۵۵۳

۳۰- عبدالرضا هاشمی زایی ۱۰۳۹۸۸۴

۳۱- غلامعلی حداد عادل ۱۰۰۴۵۲۲

۳ دماوند و فیروزکوه  –  سیداحمد رسولی‌نژاد

———–

قاسم میرزایی‌نیکو

۴ رباط کریم و بهارستان  – حسن نوروزی

————

ابراهیم نکو

۵ شهریار، ملارد و قدس  –  حسن گروسی

———-

محمد محمودی

۶ ورامین، پیشوا و قرچک  سید حسین نقوی حسینی ۹۵۱۴۴ اصولگرا
استان چهارمحال و بختیاری
تعداد واجدین رأی دادن:
۷۰۲/۶۲۳ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ اردل، فارسان، کوهرنگ، کیار و دستگرد  –  –
 علی کاظمی باباحیدری

———-

قدرت الله حمزه شلمزاری

۲ بروجن  –  –
 خدیجه ربیعی فرادنبه

_____

علی نادری‌فرد

۳ شهرکرد  سامان اردشیر نوریال
۴۲۱۵۲
 اعتدال  –
۴ لردگان  محمدخالدی سردشتی ۳۸۷۵۱
مستقل
 –
استان خراسان جنوبی
تعداد واجدین رأی دادن:
۵۹۸/۲۰۵ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
 ۱ بیرجند و درمیان و خوسف سید محمد باقر عبادی  ۵۹۴۵۹
 اصولگرا
 ۲ قاین و زیرکوه  فرهاد فلاحتی
 ۲۹۷۸۰  اصولگرا
 ۳ نهبندان و سربیشه نظر افضلی  ۱۹۵۵۳
اصولگرا

 ۴ فردوس،طبس،بشرویه و سرایان محمدرضا امیرحسنخانی   ۳۵۷۳۸  اصولگرا
استان خراسان رضوی
تعداد واجدین رأی دادن:
۴/۲۶۰/۰۰۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ گناباد و بجستان حمید بنایی
۱۹۹۰۱
 مستقل  –
۲ قوچان و فاروج هادی شوشتری
۴۱۲۱۷
اصلاح‌طلب
۳ فریمان،سرخس، احمدآباد و رضویه احسان قاضی‌زاده
۳۶۴۶۴
 اصولگرا  –
۴ سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن  حسین مقصودی ۱۰۳۶۱۹
 اصولگرا
رمضانعلی
سبحانی فر
۷۵۳۲۲  اصلاح‌طلب
۵ درگز عبدالله حاتمیان
۱۱۸۸۰
 اصلاح‌طلب
۶ خواف و رشتخوار محمود نگهبان سلامی
۴۴۳۷۹
اصلاح‌طلب
۷ چناران و طرقبه  محمد دهقانی نغدر
۳۹۰۶۲
 اصولگرا  –
۸ تربت‌جام،تایباد و باخرز  جلیل رحیمی جهان آبادی
۱۰۷۹۴۷
 اصلاح‌طلب  –
۹ نیشابور و فیروزه حمید گرمابی ۷۵۳۴۲
 اصلاح‌طلب
هاجر چنارانی
۷۴۰۷۵
 مستقل
۱۰ کاشمر، بردسکن و خلیل آباد  بهروز بنیادی
۴۸۶۶۰
 اصلاح‌طلب  –
۱۱ مشهد و کلات امیرحسین قاضی‌زاده
 ۳۸۴۰۷۷ اصولگرا
محمدحسین حسین زاده بحرینی  ۳۵۲۱۱۸ اصولگرا
 

 نصرالله پژمانفر
 ۳۷۷۷۳۴ اصولگرا
 –
رضا شیران خراسانی
۳۴۳۷۲۲ اصلاح طلب
محمد جواد کریمی قدوسی
۳۲۴۴۵۰
اصولگرا
 –
۱۲ تربت حیدریه و مه ولات وزاوه  –

سعید باستانی

________

ابوالقاسم خسروی

استان خراسان شمالی
تعداد واجدین رأی دادن:
۶۲۴/۳۰۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ شیروان عبدالرضا عزیزی ۲۷۱۷۹ مستقل
۲ بجنورد، مانه، سملقان،جاجرم،گرمه، راز و جرگلان علی اکبری
۱۰۳۰۴۶ اصلاح طلب
علی قربانی
۹۹۲۰۴ اصلاح طلب
۳ اسفراین هادی قوامی ۲۴۱۹۵ اصولگرا
استان خوزستان
تعداد واجدین رأی دادن:
۳/۴۳۰/۲۵۸ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
 ۱ مسجد سلیمان، لالی و هفتگل
 –  علی عسکر ظاهری

———–

علیرضا ورناصری

 ۲ اندیمشک فریدون حسنوند  ۳۹۰۹۳
 اصولگرا
 ۳ رامهرمز و رامشیر  اقبال محمدیان
۲۵۴۵۵
اصولگرا
 –
 ۴ دزفول عباس پاپی زاده   ۹۶۸۵۲  اصولگرا  –
 ۵ دشت آزادگان  قاسم ساعدی ۲۰۶۴۳
 اصولگرا  –
 ۶ شوش  سید راضی نوری
 ۳۷۷۶۴  اصولگرا  –
 ۷ شوشتر و گتوند  سهراب گیلانی  ۳۶۹۱۴  اصولگرا  –
 ۸ ایذه و باغملک  –
 –  سید هادی طباطبایی

———–

هدایت الله خادمی

 ۹ آبادان  عامر کعبی   ۲۷۷۰۶
مستقل
 جلیل مختار  ۲۵۴۱۲ مستقل 

 –  –  سیدحسین دهدشتی

————-

غلامرضا شرفی

۱۰ اهواز


   شکرخدا موسوی – سیدشریف حسینی –


 همایون یوسفی – جواد کاظم نسب الباجی

 –  شبیب جویجری – علی ساری
 ۱۱ بندرماهشهر و امیدیه و هندیجان




حبیب آقاجری 

———-

علی گل‌مرادی

 ۱۲ بهبهان


 محمدرضا ضرغامی

————-

حبیب اله کشت زر

۱۳ شادگان مجید ناصری نژاد
 ۲۴۷۱۰ اصولگرا 
۱۴ خرمشهر عبدالله سامری  ۱۹۳۱۸
مستقل
 –
استان زنجان
تعداد واجدین رأی دادن:
۷۷۵/۸۲۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ ماهنشان، ایجرود و بوغداکندی  سید مرتضی خاتمی ۱۳۸۷۵
مستقل
۲ زنجان و طارم

 سیدابوالفضل موسوی

—————

فریدون احمدی

 –  –
 علی وقف چی

—————

کریم خان‌محمدی

۳ خدابنده  –

 احمد بیگدلی

_____

سید البرز حسینی

۴ ابهر و خرمدره
 محمدرضا خان‌ محمدی

____

محمد عزیزی

استان سمنان
تعداد واجدین رأی دادن:
۴۹۴/۷۱۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ گرمسار و آرادان غلامرضا کاتب  ۲۳۶۶۸
مستقل  –
۲ شاهرود،میامی و بسطام سید حسن حسینی شاهرودی ۴۹۹۷۰
اصولگرا
 –
۳ سمنان ،مهدی شهر، سرخه و شهمیرزاد  احمد همتی ۳۱۷۷۱
 اصلاح طلب

۴ دامغان ابوالفضل
حسن‌بیگی
۱۷۲۴۴
 اصولگرا
استان سیستان و بلوچستان
تعداد واجدین رأی دادن:
۱/۶۸۵/۷۶۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
 ۱ ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج، بنت، لاشار، آشار و آهوران محمدنعیم امینی فرد ۷۶۰۵۵ مستقل
 ۲ چابهار، نیکشهر، کنارک و قصر قند عبدالغفور ایران‌نژاد ۸۲۴۷۳ اصولگرا  –
 ۳ خاش، میرجاوه، بخشهای نصرت آباد و کورین  علی کرد ۶۰۳۵۳  اصولگرا  –
 ۴ زابل ، زهک،هیرمند،نیمروز و هامون   حبیب‌الله دهمرده ۱۱۴۴۳۹ اصولگرا 
احمد‌علی کیخا ۶۴۹۵۰ اعتدالی
 ۵ زاهدان علیم یارمحمدی ۹۸۱۹۱ اصلاح طلب
حسینعلی شهریاری ۸۶۰۹۸ اصولگرا 
 ۶ سراوان ،سیب ، سوران و مهرستان محمدباسط درازهی  ۶۰۳۴۷  مستقل
استان فارس
تعداد واجدین رأی دادن:
۳/۳۷۴/۲۴۳ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ آباده و بوانات و خرم بید رحیم زارع  ۳۲۷۶۸
 اصولگرا 
۲ استهبان و نی ریز  –  فرهاد تهماسبی(اصولگرا)

_________

اصغر مسعودی  مستقل))

۳ جهرم محمدرضا رضایی کوچی ۵۳۸۸۲
اصولگرا
 –
۴ داراب و زرین دشت
 عسگری(اصولگرا)

__________

انصاری(اصلاح‌طلب)

۵ سروستان، خرامه و کوار داریوش اسماعیلی ۵۶۹۴۱  اصولگرا  –
۶ اقلید  سید حسین افضلی ۲۰۸۸۳
اصلاح‌طلب
۷ سپیدان  سیدعلاءالدین خادم ۳۷۷۷۷ اصلاح‌طلب   –
۸ شیراز  بهرام پارسایی   اصلاح طلب
فرج الله رجبی
 اصلاح‌طلب  –
   

۹ فسا محمدجوادجمالی نوبندگان  ۴۴۴۰۳
 اصولگرا  –
۱۰ فیروز آباد، قیر، کارزین، فراشبند کوروش کرم‌پور  ۴۸۹۷۳ اصلاح‌طلب
 –
۱۱ کازرون  حسین رضازاده ۴۳۱۲۷  مستقل  –
۱۲ لارستان و خنج و گراش جمشید جعفر‌پور ۳۸۷۶۶
اصولگرا
 –
۱۳ لامرد و مهر  محسن علوی    اصلاح‌طلب  –
۱۴ مرودشت، ارسنجان، پاسارگاد مهدی برومندی ۵۵۷۹۷ اصولگرا
 –
۱۵ ممسنی  مسعود گودرزی    اصلاح‌طلب  –
استان قزوین
تعداد واجدین رأی دادن:
۸۸۷/۱۶۵ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ بوئین زهرا و آوج  روح الله بابایی صالح ۳۳۶۱۹  اصلاح‌طلب  –
۲ تاکستان  بهمن طاهر‌خانی ۳۷۷۱۱ اصلاح‌طلب  –
۳ قزوین، آبیک و البرز  سیده حمیده زرآبادی ۱۰۶۲۹۳
 اصلاح‌‌طلب  –
داوود محمدی
 ۱۰۲۶۸۳  اعتدالی  –
استان قم
تعداد واجدین رأی دادن:
۷۶۸/۷۳۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ قم احمد امیرآبادی
۲۶۳۸۸۵ اصولگرا
علی لاریجانی
۱۹۱۳۲۹ اصولگرا
مجتبی ذوالنوری
۱۶۸۳۹۷ اصولگرا
استان کردستان
تعداد واجدین رأی دادن:
۱/۱۶۱/۵۳۶ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان

به دور دوم

۱ بیجار  حمدالله کریمی ۱۵۹۱۹  اصلاح‌طلب

۲ سقز و بانه  محسن بیگلری ۵۸۶۷۰  اصلاح‌طلب  –
۳ سنندج، دیواندره، کامیاران سیدمهدی فرشادان  ۵۴۲۴۰
 اصلاح‌طلب

 سیدحسن علوی

———–

سالار مرادی

۴ قروه و دهگلان  علی محمد مرادی ۳۹۳۰۲
مستقل
 –
۵ مریوان و سرو آباد
 – منصور مرادی
———–
امید کریمیان
استان کرمان
تعداد واجدین رأی دادن:
۲/۰۳۸/۸۷۸ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ بافت، رابر و ارزوئیه  علی بختیاری ۲۱۵۷۳  اصلاح‌طلب  –
۲ بم، ریگان، فهرج و نرماشیر  حبیب الله نیک زاده پناه ۷۲۹۸۵
 اصلاح‌طلب  –
۳ جیرفت و عنبر آباد  یحیی کمالی‌پور ۷۱۷۲۹
 مستقل  –
۴ رفسنجان و انار  احمد انارکی ۵۶۴۶۴  اصلاح‌طلب
۵ زرند و کوهبنان  حسین امیری‌خانمکانی ۳۵۶۹۱
 اصلاح طلب

۶ سیرجان و بردسیر  شهباز حسن‌پور ۵۴۹۷۰  مستقل  –
۷ شهر بابک  علی اسدی کرم ۱۶۹۵۶
 اصلاح‌طلب  –
۸ کرمان و راور محمدرضا پورابراهیمی ۱۵۷۴۵۰
 اصولگرا  –
 محمدمهدی زاهدی
۱۰۸۳۱۶ اصولگرا   –
۹ کهنوج ، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب احمد حمزه ۷۹۳۴۳
 اصلاح طلب
 –
استان کرمانشاه
تعداد واجدین رأی دادن:
۱/۵۰۷/۰۰۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ اسلام آباد غرب و دالاهو  حشمت‌الله فلاحت‌پیشه ۵۳۳۶۹
مستقل  –
۲ پاوه،جوانرود،ثلاث باباجانی، روانسر و دهستانهای سر قلعه و جیگران  شهاب نادری ۳۲۵۱۴
 اصولگرا  –
۳ سنقر
سیدجواد  حسینی کیا

—————

محمد عمادی رستگار

۴ قصرشیرین، سرپل ذهاب، گیلانغرب فرهاد تجری  ۳۰۷۳۰
 اصولگرا  –
۵ کرمانشاه  عبدالرضا مصری ۱۴۳۹۲۸  اصولگرا
سید قاسم جاسمی   ۱۰۶۴۵۴  اصولگرا – 


 – محمد کرمی‌راد
————-
سید سعید حیدری طیب
۶ کنگاور، صحنه، هرسین حسن سلیمانی ۴۹۸۱۶
مستقل  –
استان کهگیلویه و بویراحمد
تعداد واجدین رأی دادن:
۵۱۷/۰۰۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ کهگیلویه ، بهمئی و چرام و لنده  عدل هاشمی‌پور ۵۸۹۹۵  اصولگرا  –
۲ گچساران و باشت  غلامرضا تاجگردون ۶۶۱۰۳  اصلاح‌طلب  –
۳ بویراحمد و دنا غلام محمد زارعی ۴۸۷۶۸  اصولگرا
استان گلستان
تعداد واجدین رأی دادن:
۱/۲۸۸/۵۳۶ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ گرگان وآق قلا

  عبدالغفور امان زاده

——————–

نورمحمد تربتی نژاد




نبی هزارجریبی

————–

سیدعلی طاهری

۲ گنبدکاووس قرجه‌طیار   ۵۰۸۲۲
اصلاح طلب

۳ رامیان و آزادشهر  علیرضا ابراهیمی‌فرد ۲۷۰۸۳
 مستقل  –
۴ علی آبادکتول  اسدالله قره خانی ۴۴۵۵۹
 مستقل  –
۵ مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه تپه  –
 –  سیدنجیب حسینی
———-

شهرام کوسه غراوی

۶ کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان  –
رامین نورقلی پور

————-‎ 

رحمت الله جلالی

استان گیلان
تعداد واجدین رأی دادن:
۱/۸۶۱/۳۷۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ رشت  غلامعلی جعفرزاده ۹۰۳۲۱
اعتدال  –
 –  –
 جبار کوچکی‌نژاد(اصولگرا)

____________

ولی‌الله عظمتی




  سید علی آقازاده(اصولگرا)

__________

محمدصادق حسنی

۲ آستارا  ولی داداشی ۱۴۱۷۳
 اصولگرا  –
۳ آستانه‌اشرفیه  محمدحسین قربانی ۱۹۳۱۱  مستقل
۴ بندر انزلی حسن خسته بند ۱۴۹۴۸
اصولگرا
 –
۵ رودبار  صمد مرعشی

———————

منوچهر جمالی

۶ رودسر و املش  اسدالله عباسی ۴۰۰۴۷
اصولگرا  –
۷ صومعه‌سرا سیدکاظم دلخوش اباتری ۳۵۹۰۶
اعتدالی
 –
۸ تالش، رضوانشهر و ماسال  محمود شکری ۴۸۸۸۶
 اصولگرا  –
۹ فومن و شفت  مهدی افتخاری ۳۳۶۴۷ اصلاح طلب
 –
۱۰ لاهیجان و سیاهکل  ذبیح نیک فر لیالستانی ۴۷۳۴۱  اصولگرا  –
۱۱ لنگرود مهرداد بائوج لاهوتی ۲۸۸۴۶
اصلاح طلب  –
استان لرستان
تعداد واجدین رأی دادن:
۱/۴۰۹/۰۳۶ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ خرم آباد و دوره

 محمد بیرانوندی

————–

محمدرضا ملک شاهی راد




اعظم محدی نیا

————–

مرتضی محمودوند

۲ بروجرد
 علاءالدین بروجردی
_____

هادی مقدسی




 عباس گودرزی

_____

فاطمه مقصودی

۳ سلسله و دلفان  علی رستمیان    اصولگرا  –
۴ پلدختر سیدحمیدرضا کاظمی ۱۸۹۵۰ اصولگرا
 –
۵ کوهدشت و رومشکان الله‌یار ملکشاهی ۵۷۷۱۳
اعتدال
۶ دورود و ازنا

 حسین گودرزی

__________

مجید کیانپور

۷ الیگودرز  محمد خدابخش ۲۰۹۹۱ مستقل
 –
استان مازندران
تعداد واجدین رأی دادن:
۲/۲۳۵/۰۰۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ آمل یوسفیان ملا ۸۴۴۵۳
 اصولگرا
 –
۲ بابل  علی نجفی خوش‌رودی ۶۲۹۴۱  اصلاح‌طلب   –



 حسین نیازی

_______

همت‌الله طاهر‌نژاد دلداری

۳ بابلسر و فریدونکنار ولی الله نانواکناری ۳۹۳۱۹ اصولگرا

۴ بهشهر، نکا و گلوگاه علی محمد شاعری ۷۴۰۳
 اصولگرا

۵ ساری و میاندورود  یوسف نژاد ۱۱۶۵۴۰  اصلاح طلب
 –
 دامادی  ۶۷۱۵۸  اصلاح طلب
 –
۶ قائمشهر، سوادکوه و جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی  عبدالله رضیان ۶۲۱۹۲    سیدعلی ادیانی

———-

کمال علیپور خنکداری

۷ نور و محمود آباد علی(صفر) اسماعیلی  ۳۶۸۹۱
اصلاح طلب

۸ نوشهر و چالوس  احمد لاشکی ۳۹۹۸۶
اصولگرا
 –
۹ تنکابن، رامسر و عباس آباد شمس‌الله شریعت‌نژاد
۴۶۵۲۷
 اصولگرا  –
استان مرکزی
تعداد واجدین رأی دادن:
۱/۰۴۷/۶۷۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان

به دور دوم

۱ اراک، کمیجان و خنداب علی اکبر کریمی ۱۰۳۲۳۴  اصولگرا

 –  –  سیدمهدی مقدسی

——————-

محمدحسن آصفری

۲ تفرش، آشتیان و فراهان  محمد حسینی ۷۸۸۸
 اصلاح‌طلب
۳ خمین  محمد ابراهیم رضایی ۲۲۶۶۴
 اصولگرا  –
۴ ساوه و زرندیه

منصوری(مستقل)
——

خانم میرگلو بیات(اصولگرا)

۵ شازند        
۶ محلات و دلیجان  علیرضا سلیمی    اصولگرا  –
استان هرمزگان
تعداد واجدین رأی دادن:
۱/۱۱۹/۰۹۳ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ بندر عباس ،قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر  حسین هاشمی تختی‌پور ۱۷۷۸۲۶
 اصولگرا  –
 احمد مرادی
۱۳۶۹۳۵  اصولگرا
 محمد آشوری تازیانی
۱۲۷۳۶۹
 اصولگرا
۲ بندر لنگه و بستک و پارسیان
 خالد زمزم‌نژاد

________

احمد جباری

۳ میناب، رودان،جاسک، سیریک و بشاگرد  سید مصطفی ذوالقدر ۷۵۱۷۵  اصلاح‌طلب  –
استان همدان
تعداد واجدین رأی دادن:
۱/۴۴۱/۹۷۶ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده ‌منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ اسدآباد اکبر رنجبرزاده  ۱۹۴۳۰
اصولگرا

۲ بهار و کبودرآهنگ محمدعلی پورمختار  ۳۹۷۲۵ اصولگرا  –
۳ تویسرکان  محمد مهدی مفتح ۳۹۶۲۳  اصولگرا  –
۴ رزن حسن لطفی
(اصلاح طلب)
 عطاءالله سلطانی‌صبور

(اصولگرا)

۵ ملایر  محمد کاظمی ۱۳۳۵۸۲
اصلاح طلب
 –

 علیرضا امامی

————–

 احد آزادیخواه

۶ نهاوند حسن بهرام‌نیا  ۳۱۱۳۲
اصولگرا

۷ همدان و فامنین  حمیدرضا حاجی بابایی ۱۳۳۳۴۳  مستقل  –
امیر حجسته
 ۸۰۳۰۶ اصولگرا
 –
استان یزد
تعداد واجدین رأی دادن:
۶۶۵/۵۰۴ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان

به دور دوم

۱ اردکان محمدرضا تابش   ۲۵۵۷۱  اصلاح‌طلب
۲ بافق، مهریز، ابرکوه،

خاتم و بهاباد

 –
 محمدرضا صباغیان

———-

محمدرضا بابایی

۳ تفت و میبد کمال دهقانی  ۲۷۴۸۰
 اصلاح‌طلب
 –
۴ یزد ،اشکذر، ندوشن و

سورک

 سیدابوالفضل موسوی ۱۲۴۴۴۸
اصلاح طلب
 _

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=12334

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.