تاریخ ارسال : ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت : ۱۳:۵۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

با فائزه هاشمی مطابق قانون رفتار می شود

زشت تر از این کار، این بود که بعد از همه تقبیح ها و حتی بعد از سفارش پدر ایشان، وی عذرخواهی نکرده است و حقیقتا جای تاسف دارد

به گزارش شلمچه نیوز، حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه ای معاون اول قوه قضاییه در مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح که امروز(چهارشنبه) برگزار شد،اظهار داشت: ایران اسلامی به فضل پرودگار در امنیت و اقتدار کامل است و همه دنیا می دانند که در سایه امنیت است که می شود زندگی آرام و رشد و توسعه همه جانبه داشت و شکوفا شد.
وی افزود: امروز به حمدالله ایران از امنیت بالایی برخوردار است و جا دارد عوامل این امنیت و اقتدار را بشناسیم و در حفظ علل و عوامل آن تلاش کنیم و قدر دان آنها باشیم.
۱۳۹۴۰۸۱۳۰۰۰۹۱۰_PhotoA
معاون اول قوه قضاییه بیان داشت: یکی از ارگان‌های مهم در ایجاد اقتدار و امنیت کشور نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران هستند که شبانه روز با مجاهدت، ایثار و تحمل رنج‌ها، تحت فرماندهی فرمانده کل قوا که با تیز بینی مسائل را رصد می‌کنند تمهیدات لازم را برای دفع هر گونه شری آماده می‌کنند.
حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای تصریح کرد: نیروهایی که با ایمان و روحیه جهادی و با ایمان و ولایت مداری توانستند از تمامیت ارضی از جان و مال مردم حراست کنند و امروز دوست و دشمن قائل به این هستند که ایران قدرتمند است.
وی افزود: امروز دشمنان برای ایران توطئه می‌چینند و ایران هراسی را در جهان راه انداخته‌اند زیرا اگر ایران کشوری خنثی و بی خطر بود لازم نبود که این همه توطئه چینی کنند.
معاون اول قوه قضاییه در ادامه تأکید کرد: استکبار جهانی و در رأس آن شیطان بزرگ آمریکا می‌داند که ایران دارای چه قدرتی است و در معادلات جهانی در چه جایگاهی قرار دارد اگر کشور ما کشوری خنثی بود و نمی‌توانست از منافع و اسلام ناب دفاع کند و دست دشمنان را قطع و از خود دفاع کند لازم به این همه بوق و کرنا در جهان نبود.
حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای گفت: اگر کشور می‌خواهد پیشرفت کند و تأثیر گذار باشد و منافع خودش را بر اساس اسلام ناب داشته باشد باید اقتدار خود را در تمام جهاد حفظ کند.
وی افزود: در کنار این اقتدار و عظمت شاهد هستیم برخی افراد دون صفت و کسانی که گرفتار مطاع دنیا شده‌اند به همین دشمن شاخ شکسته یعنی آمریکا از داخل کشور گرا می‌دهند که آنها می‌توانند به بهانه برخی مسائل و به عنوان مثال یک روز به بهانه حقوق بشر می‌گویند شما می‌توانید از این طریق برای ایران قطعنامه صادر کنید.
معاون اول قوه قضاییه گفت: این افراد به آمریکا که تمام کارهایش در ضد حقوق بشر است گرا می‌دهند که شما می‌توانید به بهانه حقوق بشر ایران را از دست یابی به انرژی هسته‌ای که بر اساس تعهد نامه ام پی تی عمل می‌کند، تحریم و یا تحریم‌ها را تشدید کنید.
حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای بیان داشت: جای شرمندگی است که عده‌ای این امنیت را می‌بینند و به خاطر مطاع دنیا و عقده گشایی باز هم با دشمن همراهی می‌کنند. بسیاری از کشورهای گوشه و کنار دنیا که یک روز در تمام مسائل از ایران جلو بودند امروز با ناامنی روبرو هستند. در کشورهای همسایه مردم یک روز را نمی‌توانند بدون اضطراب زندگی کنند که مبادا بمب‌های شیطان بزرگ بر سر آنها بریزد و ده‌ها انسان را به کام مرگ ببرد.
وی تصریح کرد: برخی کشورها با دست دادن به آمریکا و همکاری با آن دچار عقب ماندگی شده‌اند و تمام زیرساخت‌های آنها از بین رفته است و سال‌ها از دنیا عقب افتاده‌اند، اما جمهوری اسلامی ایران با تمهیداتی که ایجاد کرده است دارای امنیت است. آیا این امنیت جای شکر ندارد؟ و جای تأسف است که گاهی اعمالی انجام می‌دهیم و کسانی که در این امنیت موثر هستند را تهدید می‌کنیم.
معاون اول قوه قضاییه گفت: در داخل کشور کسانی هستند که با آمریکا و اسرائیل همکاری می‌کنند که قصد آنها ضربه به نیروهای مسلح و سپاه پاسداران است چون به نقش آنها در ایجاد امنیت کشور واقف هستند و بیشتر تهدیدات آنها بر روی قوه قضاییه است چون می‌دانند قوه قضاییه است که دست خیانت کاران را قطع کرده و می‌کند.
حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای تصریح کرد: کسانی که این افراد را رصد می‌کنند سیستم اطلاعاتی و دستگاه قضایی است. کسانی که قصد داشتند برجام دوم و سوم را ایجاد کنند. امروز کسی که بیش از دو دفعه ضد حقوق بشر و به دلیل بمب‌های شیمیایی که بر سر مردم مظلوم ایران ریخته است مجروح شده و هر لحظه رنج می‌کشد آیا این فرد حقوق بشر ندارد؟ و آیا کسی قصد دارد با وی عکس بگیرد؟ اما یک شخصی که به اتهام جاسوسی دست گیر شده و به زندان رفته او حقوق بشر دارد و ما باید با او به عنوان حقوق بشر ملاقات کنیم.
وی تأکید کرد: نیروهای آماده زیر چتر ولی امرمسلمین آماده هستند که این فشارها را بی تأثیر کنند اما انسان برای کسانی که با دشمن همکاری می‌کنند افسوس می‌خورد.
معاون اول قوه قضاییه گفت: این جلسه برای قدر دانی از یک مدیر خدوم برگزار شده است و سازمان قضایی نیروهای مسلح از جمله دستگاه‌هایی است که در حفظ این امنیت نقش بسزایی دارد.
حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای تأکید کرد: سازمان قضایی نیروهای مسلح تنها دستگاهی است که به خاطر جایگاهی که دارد اختصاصی تشکیل شده و بر اساس قانون اساسی و تصویب مجلس شورای اسلامی به دستگاه قضایی متصل و ویژگی‌های خود را حفظ کرده است.
** با فائزه هاشمی مطابق قانون رفتار می شود
حجت السلام و المسلمین محسنی اژه ای درحاشیه مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و  جدید سازمان قضایی نیرو های مسلح درجمع خبرنگاران در خصوص دیدار فائزه هاشمی با بهائیان اظهار داشت: کار زشت و قبیحی بود و تا جایی که من رصد کردم بسیاری از مردم و علما و شخصیت ها و مراجع تقلید و حتی پدر ایشان این کار را تقبیح کرده اند.
وی ادامه داد: زشت تر از این کار، این بود که بعد از همه تقبیح ها و حتی بعد از سفارش پدر ایشان، وی عذرخواهی نکرده است و حقیقتا جای تاسف دارد، دستگاه قضایی هر جرمی که اتفاق بیفتد به صورت مقتضی دنبال می کند و در مورد این امر هم مانند سایر موارد بر اساس قانون و آنچه قانون معین کرده است رفتار می شود.
معاون اول قوه قضاییه در خصوص دستگیری زنی که عنوان شده در بمب گذاری دفتر حزب جمهوری نقش دارد، گفت: متاسفانه رسانه ها از خودشان حدس هایی می زنند و همان را منتشر می کنند. فرد ذکر شده طبق قانون تحت تعقیب است و اقدامات قضایی صورت گرفته است. فرد مذکور در حال حاضر بازداشت نیست اما پرونده در حال رسیدگی است.
حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای در مورد فرار های مالیاتی بیان داشت: به این موارد سازمان امور مالیاتی رسیدگی می کند و اگر مورد خاصی وجود داشته باشد دستگاه قضایی رسیدگی می کند.
در پایان مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان نیرو های مسلح حجت الاسلام و المسلمین محمد کاظم بهرامی رئیس دیوان عدالت اداری، اظهار داشت: فرماندهان نیروهای مسلح در تعامل کامل با سازمان نیرو های مسلح هستند و از مقام مقام معظم رهبری تشکر می کنم که در این مدت لطف خودشان را شامل حال سازمان نیروهای مسلح کردند.
وی افزود: در طول این مدت سعی کردیم تمام سخنان و اشارات مقام معظم رهبری را در سازمان بکار بگیریم و برای رئیس جدید سازمان آرزوی موفقیت روز افزون می کنم و یقین دارم با همکاری سازمان نیرو های مسلح روزهای بالندتر و پر افتخاری را خواهند داشت.
حجت الاسلام و المسلمین شکرالله بهرامی رئیس جدید سازمان نیروهای مسلح بیان داشت: سال گذشته با انجام سرکشی از تمام کلانتری ها و بیان تذکرات هم قبل از دوره اول و هم قبل از دوره دوم انتخابات، خوشبختانه هیچ جرم انتخاباتی در نیروهای مسلح روی نداد.

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=16987

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.