تاریخ ارسال : ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۱۸:۱۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

حادثه دلخراش در نزدیکی تهران

فرمانده پلیس‌ راه دماوند- فیروزکوه گفت: با رخداد یک سانحه دلخراش رانندگی در نزدیکی پایتخت، بی‌احتیاطی باز هم در محور دماوند- فیروزکوه قربانی گرفت.

به گزارش شلمچه نیوز، علی نیک‌روش با اشاره به وقوع دلخراش سانحه رانندگی مقابل مرکز معاینه فنی خودرو در محور دماوند- فیروزکوه اظهار کرد: یک دستگاه خودروی وانت به دلیل پنچری چرخ خود در کنار جاده توقف می‌کند.

وی افزود: راننده خودروی وانت در حال پنچری چرخ بوده که متأسفانه یک دستگاه کامیون با راننده این خودروی وانت برخورد می‌کند و منجر به فوت آن می‌شود.

فرمانده پلیس‌راه دماوند- فیروزکوه تصریح کرد: بر این اساس، راننده خودروی کامیون پس از وقوع سانحه متواری می‌شود که توسط کلانتری شهر آبسرد دستگیر شد.

نیک‌روش گفت: علت سانحه مذکور، بی‌توجهی خودروی کامیون به جلو و بی‌احتیاطی راننده خودروی وانت بود که نباید در کنار محور متوقف می‌شد.

وی ادامه داد: راننده خودروی وانت می‌توانست کمی جلوتر برود و در شانه خاکی جاده توقف کند و سپس پنچرگیری خودروی خود را انجام دهد.

فرمانده پلیس‌راه دماوند- فیروزکوه بیان کرد: متأسفانه فرزند ۶ ساله راننده خودروی وانت نیز شاهد سانحه دلخراش بود و صحنه بسیار غم‌ناکی را در این سانحه به وجود آورد.

باشگاه خبرنگاران

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=19138

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.