تاریخ ارسال : ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۱۲:۵۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

برنامه روز هفتم مسابقات المپیک ریو

 برنامه روز هفتم مسابقات المپیک ریو مشخص شد و نمایندگان کشورها در رشته های مختلف به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

به گزارش شلمچه نیوز،  برنامه مسابقات در روز هفتم رقابت های المپیک ریو ۲۰۱۶ به شرح ذیل است:

*برنامه رقابت های  ملی پوشان کاروان ایران :

گلنوش سبقت الهی نماینده کشورمان در رشته تیراندازی از ساعت ۱۶:۳۰ در ماده تپانچه ۲۵ متر به مصاف رقبای خود  می رود.

سعید مولایی جودوکار وزن -۸۱ کیلوگرم کشورمان، در اولین گام با جودوگی آبی رنگ به نبرد خاسان خالمورزائف از کشور روسیه خواهد رفت.
سومین نماینده ایران در این روز مهسا جاور است که پس از ناکامی در رسیدن به فینال مسابقات رویینگ، در مرحله نیمه نهایی E/F پارو خواهد زد.
دیگر چالش جذاب نمایندگان کشورمان، مسابقه شنا و حضور آریا نسیمی شاد در این مسابقه است. این شناگر جوان امشب از ساعت ۲۱:۲۰ به آب می زند.
در تیراندازی با کمان انفرادی، زهرا نعمتی از حدود ساعت ۲۳ در مرحله یک سی و دوم نهایی با اینا استپانووا، تیرانداز روسی، به رقابت می پردازد.
در پایان  تیم ملی والیبال کشورمان در دومین دیدار خود از ساعت ۰۰:۳۵ به وقت تهران با تیم قدرتمند لهستان روبرو خواهد شد.
*برنامه سایر رقابت های دومین روز المپیک ریو به شرح زیر است:
*رشته تیراندازی با کمان
گروه بانوان
آلمان و اندونزی ساعت ۹:۲۸ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۵۸ به وقت ایران
یونان و ژاپن ساعت ۹:۳۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۱۰ به وقت ایران
مرحله یک شانزدهم ساعت ۱۰:۰۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۵ به وقت ایران
برزیل و کره شمالی ساعت ۱۰:۴۴ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۱۷ به وقت ایران
سوئد و کلمبیا ساعت ۱۰:۵۷ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۲۷ به وقت ایران
مرحله یک شانزدهم ساعت ۱۱:۲۳ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۵۳ به وقت ایران
اوکراین و گرجستان ساعت ۱۲:۰۲ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۳۲ به وقت ایران
تونگا و کره جنوبی ساعت ۱۲:۱۵ به وقت برزیل ساعت ۱۹:۴۵ به وقت ایران
مرحله یک شانزدهم ساعت ۱۲:۴۱ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۱۱ به وقت ایران
روسیه و کلمبیا ساعت ۱۵:۲۶ به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۵۶ به وقت ایران
ایران و روسیه ساعت ۱۵:۳۹ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۰۹ به وقت ایران
مرحله یک شانزدهم ساعت ۱۶:۰۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۳۵ به وقت ایران
روسیه و بوتان ساعت ۱۶:۴۴ به وقت برزیل و ساعت ۱۶ دقیقه بامداد  به وقت ایران
آذربایجان و چین  ساعت ۱۶:۵۷ به وقت برزیل و ساعت ۲۹ دقیقه بامداد  به وقت ایران
مرحله یک شانزدهم ساعت ۱۷:۲۳ به وقت برزیل و ساعت ۵۳ دقیقه بامداد  به وقت ایران
بخش مردان
فرانسه و اسپانیا  ساعت ۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران
برزیل و کره جنوبی ساعت ۹:۱۳ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۴۳ به وقت ایران
مرحله یک شانزدهم ساعت ۹:۵۲ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۲۲  به وقت ایران
شیلی و بلغارستان  ساعت ۱۰:۱۸ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۴۸ به وقت ایران
برزیل و استرالیا  ساعت ۱۰:۳۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۰۱ به وقت ایران
مرحله یک شانزدهم ساعت ۱۱:۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۴۰  به وقت ایران
هند و نپال  ساعت ۱۱:۳۶ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۰۶  به وقت ایران
کوبا و مکزیک ساعت ۱۲:۰۲ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۳۲  به وقت ایران
مرحله یک شانزدهم ساعت ۱۲:۲۸ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۵۸  به وقت ایران
چین و ونزئولا ساعت ۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۳۰  به وقت ایران
مصر و استرالیا  ساعت ۱۵:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۴۳  به وقت ایران
مرحله یک شانزدهم ساعت ۱۵:۵۲ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۲۲  به وقت ایران
آمریکا و برزیل  ساعت ۱۶:۱۸ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۴۸  به وقت ایران
لیبی و آمریکا  ساعت ۱۶:۳۱ به وقت برزیل و ساعت یک دقیقه بامداد  به وقت ایران
مرحله یک شانزدهم ساعت ۱۷:۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۴۰ دقیقه بامداد  به وقت ایران
*رشته ژیمناستیک
اهدای مدال و فینال تیمی بانوان  ساعت ۱۶ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۳۰ به وقت ایران
*رشته بسکتبال
 گروه بانوان
تیم‌های استرالیا و فرانسه ساعت ۱۲:۱۵ به وقت برزیل ساعت ۱۹:۴۵ به وقت ایران برگزار می‌شود.
برزیل و بلغارستان ساعت ۱۵:۳۰به وقت برزیل و ساعت ۲۳ به وقت ایران
ژاپن و ترکیه  ساعت ۱۷:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۱:۱۵ بامداد به وقت ایران
بخش مردان
تیم‌های اسپانیا و برزیل ساعت ۱۴:۱۵وقت برزیل و ساعت ۲۱:۴۵ به وقت ایران
لیتوانی و نیجریه ساعت ۱۹ به وقت برزیل و ساعت ۲:۳۰ به وقت ایران
آرژانتین و کرواسی ساعت ۲۲:۳۰ به وقت برزیل و ۶ صبح به وقت ایران
*والیبال ساحلی
گروه بانوان
آمریکا و چین  ساعت ۰۰:۰۰ به وقت برزیل و ساعت ۷:۳۰ صبح به وقت ایران  به وقت ایران
ایتالیا و مصر  ساعت ۱۲ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران
لهستان و روسیه ساعت ۱۳  به وقت برزیل و ساعت ۲۳ به وقت ایران
برزیل و آمریکا ساعت ۱۶:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۴ به وقت ایران
آلمان و کانادا  ساعت ۲۱ به وقت برزیل و ساعت ۴:۳۰  بامداد به وقت ایران
والیبال ساحلی مردان
برزیل و کانادا ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران
آمریکا و مکزیک  ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران
لیتوانی و کوبا ساعت ۱۵:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۳ به وقت ایران
هلند و لهستان  ساعت ۱۷:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱بامداد  به وقت ایران
ایتالیا و تونس ساعت ۲۲ به وقت برزیل و ساعت ۵:۳۰ بامداد به وقت ایران
روسیه و شیلی ساعت ۲۳ به وقت برزیل و ساعت ۶:۳۰ صبح به وقت ایران
*بوکس
وزن ۶۰  کیلوگرم
کوبا ساعت ۱۱  به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران
ژاپن و آمریکا ساعت ۱۱:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۴۵ به وقت ایران
ازبکستان و انگلیس ساعت ۱۱:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۹ به وقت ایران
برزیل ساعت ۱۱:۴۵ به وقت برزیل و ساعت  ۱۹:۱۵ به وقت ایران
مغولستان ساعت ۱۷ به وقت برزیل و ساعت ۳۰ دقیقه بامداد به وقت ایران
فرانسه و تایلند ساعت ۱۷:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱ بامداد به وقت ایران
آذربایجان ساعت ۱۷:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۱:۱۵ بامداد به وقت ایران
وزن ۷۵ کیلو گرم
 الجزایر و کنگو  ساعت ۱۲ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۳۰  به وقت ایران
چین و آذربایجان  ساعت ۱۲:۱۸ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۴۸  به وقت ایران
مکزیک و عراق ساعت ۱۲:۳۰  به وقت برزیل و ساعت ۲۰ به وقت ایران
کلمبیا و کامرون ساعت ۱۲:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۱۵  به وقت ایران
موریس و مصر ساعت ۱۸ به وقت برزیل و ساعت ۱:۳۰ بامداد به وقت ایران
هند و آمریکا ساعت ۱۸:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱:۴۵  به وقت ایران
ترکیه و زامبیا ساعت ۱۸:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲ بامداد به وقت ایران
وزن ۹۱ کیلوگرم
ویرجین و آلمان ساعت ۱۳ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران
لهستان و استرالیا ساعت ۱۸:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۲:۱۵ بامداد  به وقت ایران
مراکش و آذربایجان ساعت ۱۹ به وقت برزیل و ساعت ۲:۳۰ بامداد به وقت ایران
*سوار‌کاری
در بخش پرش و بخش فینال تیمی در  ساعت ۱۰ صبح به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران
بخش فینال پرش ساعت ۱۴ به وقت برزیل و ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ایران
*قایقرانی کانو
نیمه نهایی انفرادی مردان ساعت ۱۳:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۱ به وقت ایران
مرحله فینال و اهدای مدال مردان  ساعت ۱۵:۱۶ به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۴۶ به وقت ایران
*شمشیربازی
بخش مردان
چک و برزیل ساعت ۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران
ونزئولا و برزیل ساعت ۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران
برزیل و چین ساعت ۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران
کره جنوبی و ونزئولا
اوکراین و کلمبیا
فرانسه ساعت ۱۰:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۴۵ به وقت ایران
فرانسه ساعت ۱۰:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۴۵ به وقت ایران
اوکراین ساعت ۱۰:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۴۵ به وقت ایران
روسیه و کانادا
استونی و کره جنوبی
آمریکا و سوئیس
ایتالیا و سوئیس
ایتالیا و ژاپن
مجارستان و سنگال
سوئیس و اوکراین
روسیه و کره جنوبی
هلند و روسیه
مجارستان
فرانسه
ایتالیا
*هند‌بال مردان
قطر و فرانسه ساعت ۹:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷ به وقت ایران
آلمان و لهستان ساعت ۱۱:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۹ به وقت ایران
تونس و دانمارک ساعت ۱۴:۴۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۱۰ به وقت ایران
اسلونی و برزیل ساعت ۱۶:۴۰ به وقت برزیل و ساعت ۰۰:۱۰ بامداد به وقت ایران
مصر و سوئد ساعت ۱۹:۵۰ به وقت برزیل و ساعت ۳:۲۰ بامداد به وقت ایران
آرژانتین و کرواسی ساعت ۲۱:۵۰ به وقت برزیل و ساعت   ۵:۲۰ بامداد به وقت ایران
*هاکی مردان
اسپانیا و نیوزلند ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران
آرژانتین و هند ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران
آلمان و ایرلند ساعت ۱۲:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۰ به وقت ایران
هلند و کانادا ساعت ۱۳:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۱ به وقت ایران
برزیل و انگلیس ساعت ۱۸ به وقت برزیل و ساعت ۱:۳۰ بامداد به وقت ایران
بلژیک و استرالیا ساعت ۲۰:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۴ صبح به وقت ایران
*قایقر‌انی
گروه مردان تک نفره از ساعت ۸:۳۰ تا ۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۶ تا ۱۶:۳۰ به وقت ایران
گروه دو نفره مردان ساعت ۹:۵۰ تا ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۲۰ تا ۱۷:۳۰ به وقت ایران
گروه مردان از ساعت ۱۲به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۳۰به وقت ایران
گروه مردان انفرادی ساعت ۱۲:۱۰ تا ۱۲:۲۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۴۰ تا ۱۹:۵۰ به وقت ایران
گروه ‌LWT مردان از ساعت ۱۱ تا ۱۱:۵۰  به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ تا ۱۹:۲۰ به وقت ایران
بخش بانوان تک نفره از ساعت ۹:۱۰ تا ۹:۴۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۴۰ تا ۱۷:۱۰ به وقت ایران
دونفره بانوان تک پارو  ۱۰:۱۰ تا ۱۰:۲۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۴۰ تا ۱۷:۵۰ به وقت ایران
گروه دو نفره بانوان از ساعت ۱۱:۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۴۰ به وقت ایران
گروه انفرادی بانوان دو پارو از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۲:۴۰ به وقت برزیل و از ساعت ۲۰ تا ۲۰:۱۰ به وقت ایران
بخش LWT بانوان از ۱۱:۱۰ تا ۱۱:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۴۰ تا ۱۹ به وقت ایران
*ر‌اگبی مردان
استرالیا و فرانسه ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران
آفریقا جنوبی و اسپانیا ساعت ۱۱:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۹ به وقت ایران
انگلیس و کنیا ساعت ۱۲ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران
نیوزلند و ژاپن ساعت ۱۲:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۰ به وقت ایران
آمریکا و آرژانتین ساعت ۱۳ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران
فیجی و برزیل ساعت ۱۳:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۱ به وقت ایران
استرالیا و اسپانیا ساعت ۱۶ به وقت ایران و ساعت ۲۳:۳۰ به وقت ایران
آفریقا جنوبی و فرانسه ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران و ساعت ۲۴ بامداد  به وقت ایران
انگلیس و ژاپن ساعت ۱۷ به وقت ایران و ساعت ۳۰ دقیقه بامداد  به وقت ایران
نیوزلند و کنیا ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران و ساعت ۱بامداد  به وقت ایران
آمریکا و برزیل ساعت ۱۸ به وقت ایران و ساعت ۱:۳۰ بامداد به وقت ایران
فیجی و آرژانتین ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران و ساعت ۲ بامداد  به وقت ایران
*جودو بخش مردان
وزن ۸۱ کیلوگرم
ایتالیا و فیلیپین  ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران
ژاپن و مجارستان
کوبا و گرجستان
عراق و گابون
برزیل و موزامبیک
بلژیک
آلمان و امارات
مولداوی و مونته نگرو
کانادا و فرانسه
بلغارستان و هلند
آرژانتین و لیبی
استرالیا و کره جنوبی
ایران و روسیه
آمریکا و سوئد
مغولستان و مصر
فرانسه
ازبکستان و فیجی
اسلونی
بخش بانوان
وزن ۶۳ کیلو گرم
ترکیه و مقدونیه ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران
ایتالیا و سوئد
هلند و روسیه
مراکش و مغولستان
انگلیس و کره جنوبی
قزاقستان و چین
استرالیا و اندونزی
نپال و کوبا
گینه و اکوادور
قزاقستان و برزیل
*قایقرانی بادبانی
گروه مردان بخش سرعت ساعت ۱۳:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۴۵ به وقت ایران
در بخش RSX مردان ساعت ۱۳:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۴۵ به وقت ایران
بخش بانوان
در بخش RSX بانوان  ساعت ۱۳:۰۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۵ به وقت ایران
 در بخش سرعت  بانوان  ساعت ۱۳:۰۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۵ به وقت ایران
* تیراندازی
بخش ۲۵ متر بانوان   ساعت ۹ و ۱۲ و ۱۵:۳۰ به وقت برزیل و ۱۶:۳۰ و ۱۹:۳۰ و ۲۳ به وقت ایران
اهدای مدال و مرحله رده بندی ۲۵ متر بانوان
اهدای مدال و مرحله  فینال ۲۵ متر بانوان
*رشته شنا ؛بخش مردان
۱۰۰ متر آزاد ساعت ۱۳:۰۲ تا ۱۳:۲۳ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۲ تا ۲۰:۵۳ به وقت ایران
۲۰۰ متر قورباغه ساعت ۱۳:۵۰ تا ۱۴:۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۱:۲۰ تا ۲۱:۴۰ به وقت ایران
۴در ۲۰۰ متر آزاد ساعت ۱۴:۱۷ تا ۱۴:۲۹ به وقت برزیل و ساعت ۲۱:۴۷ تا ۲۲ به وقت ایران
نیمه نهایی  ۱۰۰  متر آزاد مردان ساعت ۲۲:۰۳ تا ۲۲:۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۵:۳۷ تا ۵:۴۵ صبح به وقت ایران
فینال و اهدای مدال  ۲۰۰ متر پروانه مردان ساعت ۲۲:۲۸ به وقت برزیل و ساعت ۵:۵۸  صبح به وقت ایران
نیمه نهایی ۲۰۰ متر  قورباغه ساعت ۲۳:۰۳ تا ۲۳:۱۲ به وقت برزیل و ساعت ۶:۳۳ تا ۶:۴۲ صبح به وقت ایران
فینال ۴ در ۲۰۰ متر آزاد مردان ساعت ۲۳:۳۸ به وقت برزیل و ساعت ۷ صبح به وقت ایران
بخش بانوان
۲۰۰ متر پروانه  ساعت ۱۳:۲۸ تا ۱۳:۴۳ به وقت برزیل و ساعت ۲۱ تا ۲۱:۱۵ به وقت ایران
مرحله فینال و اهدای مدال ۲۰۰ متر آزاد بانوان ساعت ۲۲:۱۹ به وقت برزیل و ساعت ۵:۴۹ صبح  به وقت ایران
نیمه نهایی ۲۰۰ متر  پروانه بانوان ساعت ۲۲:۳۷ تا ۲۲:۴۶ به وقت برزیل و ساعت ۶:۰۷  تا ۶:۱۶  صبح به وقت ایران
فینال ۲۰۰ بانوان ۲۳:۲۹ به وقت برزیل و ۷ صبح به وقت ایران
*والیبال مردان
روسیه و آرژانتین ساعت ۹:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷ به وقت ایران
فرانسه و مکزیک ساعت ۱۱:۳۵به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۰۵ به وقت ایران
آمریکا و ایتالیا ساعت ۱۵به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۳۰ به وقت ایران
ایران و لهستان ساعت ۱۷:۰۵به وقت برزیل و ساعت ۰۰:۳۵ به وقت ایران
کوبا و مصر ساعت ۲۰:۳۰به وقت برزیل و ساعت ۴بامداد به وقت ایران
کانادا و برزیل ساعت ۲۲:۳۵به وقت برزیل و ساعت ۶:۰۵ بامداد به وقت ایران
*واتر‌پلو بانوان
چین و مجارستان  ساعت ۹به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران
ایتالیا و برزیل ساعت ۱۰:۲۰به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۵۰ به وقت ایران
اسپانیا و آمریکا ساعت ۱۱:۴۰به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۱۰ به وقت ایران
روسیه و استرالیا ساعت ۱۳به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران
* وزنه برداری
در وزن ۶۹ کیلوگرم بخش مردان ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران
در وزن ۶۳ کیلو گرم بخش بانوان ساعت ۱۲:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۰ به وقت ایران
اهدای مدال بانوان ساعت ۱۵:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۴ به وقت ایران
اهدای مدال مردان ساعت ۱۹ به وقت برزیل و ساعت ۲:۳۰ بامداد به وقت ایران
*فوتبال بانوان
استرالیا و زیمباوه ساعت ۱۶ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۳۰ بامداد به وقت ایران
آلمان و کانادا ساعت ۱۶ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۳۰ بامداد به وقت ایران
آمریکا و کلمبیا ساعت ۱۹ به وقت برزیل و ساعت ۲:۳۰ بامداد به وقت ایران
نیوزلند و فرانسه ساعت ۱۹ به وقت برزیل و ساعت ۲:۳۰ بامداد به وقت ایران
برزیل و آفریقا جنوبی ساعت ۲۲ به وقت برزیل و ساعت ۵ بامداد به وقت ایران
چین و سوئد ساعت ۲۲ به وقت برزیل و ساعت ۵ بامداد به وقت ایران
*تنیس روی میز بانوان
چین و چین تایپه ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران
سنگاپور و ژاپن  ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران
سنگاپور و کره شمالی ساعت ۱۲ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران
چین و آلمان  ساعت ۱۳ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران
بخش مردان
آلمان و بلژیک ساعت ۱۶ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۳۰ به وقت ایران
چین و ژاپن ساعت ۱۷ به وقت برزیل و ساعت ۳۰دقیقه بامداد به وقت ایران
پرتغال و ژاپن ساعت ۲۰:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۴ صبح به وقت ایران
چین و نیجریه ساعت ۲۱:۳۰  به وقت برزیل و ساعت ۵ صبح  به وقت ایران
*تنیس مردان
اسپانیا و روسیه ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ بامداد به وقت ایران
چک و روسیه ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ بامداد به وقت ایران
فرانسه و ژاپن ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ بامداد به وقت ایران
آرژانتین و انگلیس
اسپانیا و ایتالیا
برزیل و اروگوئه
رومانی
اتریش
ایتالیا و فرانسه
کانادا و ایتالیا
آمریکا و اسپانیا
آمریکا و پرتغال
بخش بانوان
آمریکا و اسپانیا ساعت ۱۰:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۱۵ به وقت ایران
بلژیک و آلمان ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ بامداد به وقت ایران
چک و چین ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ بامداد به وقت ایران
آمریکا و اوکراین
روسیه و انگلیس
استرالیا و آلمان
اسپانیا و پورتوریکو
اسپانیا و بلژیک
روسیه و ایتالیا
چک و کانادا
چین و ایتالیا
رومانی و روسیه
برنامه روز هفتم مسابقات المپیک ریو

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=22411

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.